Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת גלגל הגה בפולו 2011

godkiller
שימו לב! השרשור הזה בן 1946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני מעוניין לקנות פולו יאנג ידנית 2011,

אבל מה שמפריע לי הרכב זה שהגלגל הגה של הגרסה הזאת ללא כפתורי שליטה.

רציתי לדעת אם אפשר ומה ההשלחות בתהליך כזה

אם אני יקנה מפירוט הגה של אותו הרכב רק דגם יותר מפואר שקיים בו כפתורים על גלגל הגה?

תודה מראש,

וסופ"ש נעים :-)

hu:Clarion CZ702A amp: audison LRx 4.1k mono:JL Audio 500/1 set:Audison Voce AV K6 sub:double Hertz es250

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

לפעמים קיימת הכנה של חיווט מצד היצרן, ולך נשאר רק לחבר, לפעמים, לא קיים כלום ואז העניין יותר מסובך, הרבה יותר...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הרכב הנ"ל, יצא לי פעם אחת למצוא באייבי את החלק המדובר אבל לא הזמנתי אותו כי לא באמת ידעתי מה הולך בתוך ההגה, כלומר האם יש חיווט.

איך ניתן לדעת את זה? ואיך אפשר לחווט את זה למערכת אנדרואיד סינית?

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הרכב הנ"ל, יצא לי פעם אחת למצוא באייבי את החלק המדובר אבל לא הזמנתי אותו כי לא באמת ידעתי מה הולך בתוך ההגה, כלומר האם יש חיווט.

איך ניתן לדעת את זה? ואיך אפשר לחווט את זה למערכת אנדרואיד סינית?

בס"ד

או לחכות לתשובה כאן בפורום, או לבדוק מול פורומים בחו"ל.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בג'טה שהייתה לי (שנת 2012), החלפתי להגה של שירוקו שמגיע עם מקשים בהגה, יש דרך להפעיל את המקשים, מדובר בעבודה שדורשת ידיים טובות, חוטים מאוד מסויימים שאפשר להזמין מאיביי וכמה שעות עבודה, לא סביר שמוסכים יעשו עבודה כזאת כי מדובר ב"קומבינה" לא מוכרת ואני לא בטוח שירצו לקחת אחריות שזה יעבוד, לי עבד.

יש צורך להריץ חוט מהסליל הגה, עד לצמה הראשית של הרכב שנמצאת מעל הדוושות בתוך הדאשבורד, הגישה לא נוראית, יש צורך לחבר בסליל הגה חוט לקונקטור מסוים (חוט ספציפי עם הקונקטור) ולהריץ אותו לצמה המדוברת ו"להתעלק" על אחד מהחוטים שנמצאים שם, לאחר מכן יש לעדכן במחשב הרכב שקיימת שליטה מההגה לרדיו (את זה כן מוסך יעשה בשבילך, צריך מחשב של VW), אם זה משהו שאתה מעוניין לבצע, אני אחפש שוב את המידע שמצאתי לפני שביצעתי את הפעולה, מדובר באחד מהפורומים בחול, אם תרצה יש לי את ה"קונקטור" שצריך להזמין מאיביי, אתה מוזמן לקחת אותו במתנה.

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...