Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 208 שנת 2015 עם 50 אלף קילומטר, מנוע 1.2 אוטומט טורבו ב30 אלף ש"ח

סטודנט עני
שימו לב! השרשור הזה בן 1947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המחירון שלה 50

יד 2 מממגרש

זה הגיוני בכלל דבר דבר כזה?

לא הלכתי לראות עדיין את הרכב. ששאלתי את המוכר אם הרכב תקין הוא אמר שהוא תקין ושאני מוזמן לבוא לראות. ששאלתח לגבי תאונות הוא אמר "שלדה נקייה". כנראה היה לרכב הזה איזה סיפור...רק איך אפשר לדעת... אולי נקנתה מקונס?

בכללי אני יודע שכשמשהו טוב מידי מכדי להיות אמיתי הוא כנראה לא אמיתי ומה שעולה בזול בדרך כלל משלמים עליו ביוקר.

מה דעתכם על העניין פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביד 2 יש את אותה התמונה בדיוק של המכונית באותו המגרש עם מנוע אחר ודגם אחר, מחיר שונה.

זה מעלה לי אלף נורות אדומות. המגרש רחוק ממני, לא יודע אם שווה את הטרחה של לבוא לשם.

עריכה אחרונה על ידי סטודנט עני
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כבר יודע את התשובה, אני לא הייתי מבזבז את זמני.

גם סוחר, גם שתי תמונות שונות, אין מה לחשוב בכלל.

אני אשאל אותו מחר לגבי התמונות, נראה מה הוא יגיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה כאלו מיד פרטית, עדיף.

ואם כבר מגרש אז רק אוטוסנטר/לובינסקי/אלדן/קראסו.

לא המגרשים הקטנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאלו במחיר הזה גם הנמוכים ביותר ביד 2 דורשים בסביבות ה40K ככה שלא נראה לי סביר שמישהו ימכור אותו במחיר זול כל כך אם לא מסתתרת שם איזו נקניקיה.

מניסיון - כשהמחיר זול תחפש את הנקניקיה - ב99% היא שם, ב1% זה באמת בן אדם שקיבל רכב חברה/טס לחו"ל וכד' ורוצה להיפטר מהרכב מהר, אם זה מגרש - אפילו לא הייתי טורח, אבל - אם זה רכב שמעניין אותך תתקשר, תברר איזו יד רשום ברישיון (הטריק הידוע עם "הא חשבתי ש04 זה יד רביעית") והאם הוחלף מנוע/טורבו (לרוב המחיר הנמוך הוא בגלל הדברים האלה) ואיזה מנוע מדובר כי ה1.6 נמכר במחירים קרובים.

now: Honda Jazz 2011 1339 i-vtec 99 HP CVT

past: Honda Jazz 2009 1339 i-vtec 100 HP manual

opel corsa C 2001 EcoTec 75HP manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק מוצף בפיג'ו כאלו.

עד לפני חודש וקצת חיפשתי רכב והפיג'ו הזו הייתה מועמדת לקנייה. רק כדי לסבר את האוזן, מצאתי אחת מאמצע 2016 עם אחריות יצרן לכמה חודשים, אמנם יד 2 מליסינג 0 ק"מ מאוד נמוך- 18000 ק"מ!!!. רמת אבזור אקטיב המפוארת. לא יודע כמה המחירון היה בדיוק אבל הבעלים דיבר איתי בטלפון על 50 אלף שקלים ואמר לי שאם אני אבוא לראות ואני רציני "אנחנו נסתדר" והוא התחייב שיש לו ספר טיפולים בחברה ואין לרכב תאונות.

אז אני מאמין שאפשר היה לסגור על רכב כזה ב 40-45 אלף.

זה גם דגם שעומד להתחלף וגם סובל מביקוש ירוד אבל בשביל הקונה זה מעולה, כי אתה יכול לקנות אחת כמעט חדשה במחיר מאוד מאוד נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לקנות בשוק הפרטי, עם קצת סבלנות ויכולת מיקוח כנראה שתוכל למצוא עסקה לא רעה.

קניתי לפני חודש 208 2016 אקטיב פרו עם 54K ק"מ מיד 1 פרטית ו-4 חודשי אחריות ב- 50K.

יש כמה מודעות ביד 2 שמפורסמות מעל לחצי שנה

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל208 יש שוק ער והרכב סחיר,מה שכן יש הרבה אקזמפלרים למכירה ולכן אפשר לרכוש במחיר נוח מאד,אבל ספציפית זה מסריח מאד.

זה לא נכון לכל השילובים,

לא יודע איך הסחירות של ה1.2T אחרי השמועות לגבי רצועת הטיימינג,

אך מה שבטוח זה שה208 עם מנוע 1.6 אוטומטי, וה1.2 רובוטי, ממש לא סחירות.

אנחנו לא הצלחנו למכור את ה1.6 מהר ובלי להוריד הרבה במחיר.

לגבי ה1.2 רובוטי, הכתובת על הקיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- 1.2 טורבו ולא טורבו (ידני) רכב שונה מהדורות הקודמים, מנוע (לא יודע לגבי הידני), גיר (באוטומט), מראה חיצוני (למרות שאיכשהו יש ידניות 2016 עם המראה הישן) וטוענים שגם רמת ואיכות גימור.

יש כאן שרשור על רצועות הטיימינג עם תמונות של רצועות בק"מ שונים, לדעתי הבעיות הן במקרים בודדים ולא תופעה גורפת וגם אם כן (ונראה שאפשר להסתכל לבד על מצב הרצועה) רוב האנשים לא יזכו להחליף רצועת טיימינג יותר מפעם אחת.

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך הסחירות של ה1.2T אחרי השמועות לגבי רצועת הטיימינג,

רכבי יונדאי וקיה מלאים בבעיות במערכת ההיגוי, חשמל וסלילי כריות אויר ואנשים רצים לקנות אותם בלי לבדוק כמו עדר.

לא חושב שיש פה בעיה ספציפית אולי מקרים בודדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין, זה פיג'ו ולא יונדאי קיה,

כך שמספיק שמועה פצפונית בשביל לשחוט את המחיר עוד יותר.

גל, זה שונה בשבילך, בשביל העדר זה עדיין פיג'ו,

שנית, אני מדבר כאן על שוק האוטומטיות, בקושי יש ידניות, וגם כך רוב הביקוש הוא לא עליהן.

כאשר ניסיתי למשל למכור את ה301, קיבלתי טלפונים, אך האנשים תמיד נתקעו על אינסוף שאלות לגבי הגיר, ולא בגלל שאיך הוא מתנהג, אלא בגלל האמינות, טוענים ש"שמעו" שיש הרבה בעיות עם הגירים האלה ובעלי רכבים כאלה משלמים הון ובלה בלה בלה, תכלס, אני מבין אותם, כי רוב דלי הדעת כאשר גיר ספציפי לא לשביעות רצונם רצים לספר על ההתנהגות ומוסיפים שטויות על אמינות בעייתית וכו.., אפילו שמעתי את זה במו אוזני,

בקיצור כנראה שעדיין יש תדמית בעייתית ושמועות שרצות על תקלות פה ושם לגבי רכבי פיג'ו החדשים, מה שלא ממש מחזק את הסחירות שלה ולא יעזור בשיפור התדמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהתחמק כמה פעמים ואמר תבוא תראה בסוף הוצאתי ממנו שמדובר ב1.6

העיקר גוררים אותך להגיע למקום בלי סיבה, לא יודע מה הם חושבים לעצמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...