Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי שמן במנוע פולו 2002

sagico
שימו לב! השרשור הזה בן 1955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במוסך אמרו שיש שמן על הפלגים וגם על פילטר אויר.

למה זה קורה ומה התיקון?

גומיות שסתומים? רינגים?

הציעו לשים חומר בשמן לעשות פלש למנוע לשחרר את הרינגים, לא התלהבתי מהרעיון.

אפשר לקבל הסבר יותר מעמיק כי אני לא מבין כלום. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קיים שמן במצתים ובתוך בית פילטר האוויר ראשית,יש לבדוק שנשם שמן המנוע אינו סתום (היה לי סיפור דומה לפני כ 15 שנים עם מיצובישי לנסר 92 והתחילו מהבדיקה הזו).

אם תקין,יש לבצע בדיקת לחץ/לחץ הפוך ואם יתברר שהמנוע זורק שמן,צריך לבדוק עד כמה אפשר לנסוע,כמה שמן הרכב אוכל אם בכלל ?

כי אם יש אכילת שמן משמעותית התיקון יקר- החלפת מנוע/שיפוץ מנוע מנוע כללי (אופציה יקרה ופחות משתלמת).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעשה בדיקה עם מישהו לראות אם יוצא עשן מהמפלט.

חשבתי שמחליפים גומיות שסתומים וזהו, אבל מסתבר שגם ההחלפה הזו זה תהליך ארוך שעולה כמה מאות שח - אלף שח.

עד כמה ששמתי לב הרכב "אוכל" שמן בצורה נורמלית קילו בשנה בערך (נדמה לי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קילו בין טיפול לטיפול זה לא נורא אבל אם המנוע זורק שמן/מנפח- הוא במצב סופני- החלפת גומיות שסתומים לא תעזור (כוסות רוח למת),אלא רק מינימום חצי אוברול (הימור גדול,אך אם הבלוק תקין ניתן לבצע- עלות סביבות ה 3500-4,000)- משתלם לך או לא, כמו שמאור כתב,אם אתה מת"א,כדאי לגשת למוסך רון לקבל חוות דעת שנייה כי מדובר על הצעת תיקון שווייה כערך הרכב.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...