Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בהחלפת Audi A3 לרכב אחר (תקציב ~80K)

Fraysa
שימו לב! השרשור הזה בן 1948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

ברשותי Audi A3 Sportback 1.4TFSI מודל 2013

כבר שנה. הרכב זריז, מאובזר, יפיפייה מכל בחינה ואני מאוד נהנה ממנו. לצערי בגלל בעיות אישיות שלא אוכל לציין פה אני נאלץ להיפרד ממנו והוא כרגע עומד למכירה.

אני שוקל אופציות אחרות בתקציב דומה (~80K). דברים שהיו חסרים לי באאודי: פיצ׳רים שקיימים רק ברמות גימור גבוהות יותר ועולות המון, מעט יותר כוח, פחות מדי כובד.

כרגע שמתי עין על לקסוס IS250. עשיתי מחקר מעמיק וזו נשמעת כמו אחלה אופציה עבורי. רכב ספורט סדאן, קטן יחסית (אני יודע שהמקום מאחורה צפוף אבל לא רלוונטי עבורי), מאובזר ממש ממש טוב ברמת גימור פרימיום ולמרות שאני תמיד העדפתי את הצד הגרמני - אני סומך בעיניים עצומות על טויוטה.

החשש העיקרי שלי מה לקסוס הוא היעדר ה״זריזות״ שיש למנועים של פולקסווגן, וגם זריזות הDSG.

אשמח לחוות דעתכם על המעבר מהאאודי ללקסוס (בעיקר מבחינת כוח) ואולי לשקול עוד אפשרויות שיכול להיות שפספסתי.

אני לא פוסל שום דבר, אבל הכיוון הוא לרכב עם כוח, ספורטיבי ואסתטי (גם פנים) כי אלו השיקולים שלי כרגע במצבי הנוכחי. צריכת דלק פחות רלוונטי עבורי.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקלתי את הלאון כי ההיצע של סיאט הוא מטורף והתמורה עבור המחיר באמת כמעט מגוחכת. פרט לעובדה שאתבאס שאני נוהג ברכב שכבר לא מיוחד ורואים כל רגע על הכביש אני מנסה לשנות כיוון קצת, כי כל המכוניות שלי עד כה היו מיני/האצ׳בק ובא לי להרגיש ״שדרוג״. נכון, קשה לקבל את מה שאני מבקש בתצורת סדאן לכן אני מתייעץ.

לא פוסל שום האצ׳בק, פשוט מנסה קצת לצאת מהצורת חשיבה לי עד כה ולנסות משהו שונה. אגב, את הלקסוס בחרתי בגלל האיבזור הבאמת מטורף שלא קיים בהרבה מכוניות בתג מחיר הזה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוולוו אופציה מעניינת.

חפש בפורום סיקורים שלה, היו 2 חברים שהחזיקו אותן.

הלקסוס שונה מהותית מהאאודי-הרכב שונה לגמרי בכיול,בעיצוב ובהתנהגות.

נכנסת לתקציב IS מהדגם החדש? או שמדובר בIS250?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוולוו אופציה מעניינת.

חפש בפורום סיקורים שלה, היו 2 חברים שהחזיקו אותן.

הלקסוס שונה מהותית מהאאודי-הרכב שונה לגמרי בכיול,בעיצוב ובהתנהגות.

נכנסת לתקציב IS מהדגם החדש? או שמדובר בIS250?

לצערי ולדעתי זה אבסורד - הIS350 קיימת במודלים האלה ואין אותה בארץ. יותר מזה - לארץ מייבאים רק את ה350 ההיברידית. הופתעתי לראות שיש מודלים חדשים של ה250! חבל מאוד.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על אאודי A3 כבר ב3 מדינות שונות, נהגתי גם על A קלאס דור קודם ועל CT200 (גם ישבתי בתצוגה בסדרה 1, המושב לא היה לי נוח אבל לא נהגתי)- לא נהנתי מאף אחת מהן כמו הA3.

למה לא לקנות A3 אחרת אם שלך חייבת ללכת? אם הייתי בדילמה של רכב בקטגוריה זה מבחינתי האופציה המועדפת.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ההבדל בכוח ובזריזות יהיה כל כך משמעותי? נכון מדובר במנוע אטמוספרי מעט מיושן אבל עדיין שישה צילינדרים ו-202 סוסים. טרם קיבלתי חוות דעת על ה-IS350 שכרגע נראית לי האופציה הכי עדיפה מבחינת שדרוג הנוחות והכוח.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם היא חולקת את הבעיות האישיות שבעטיין האודי למכירה [emoji849]

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

האאודי למכירה לצערי בגלל בעיה עם המימון, בכל הזמן שלי איתה לא חוויתי אף תקלה רצינית פרט לחששות שלי מהגיר (שהתבררו להיות מופרכות) וכמובן טיפולים שוטפים.

אשמח לחוות דעת על ה-IS250. אני עדיין בתוקף מתנגד ללאון כי אני באמת מחפש משהו מעט מיוחד, ודי נשבר לי לראות כל יום סיאט על הכביש. מרגיש לי שאנחנו המדינה היחידה שקונה את הרכב הזה. אני יכול לקנות שוב A3, אבל אני באמת מנסה לצאת מגדרי ולנסות גם שווקים אחרים וגם תצורה אחרת (כמו שציינתי נהגתי רק על מיני/האצ' עד היום). אהבתי נורא את ה-IS250 בגלל שהיא אמנם סדאן, אך יחסית קטנה.

ברור לי שההתנהגות תהיה שונה בהרבה, אך באמת חשוב לי מבחינת הכוח - האם ההבדל יהיה משמעותי?

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים קונים את הסיאט לאון (1.8) כי הוא נותן תמורה מצויינת מאוד למחיר. מה אכפת לך מה אחרים קונים.... מראה אגרסיבי עם קווים חדים, כוח מצויין ויכולות טובות מאוד לא רק בקו ישר. פוטנציאל שיפורים ענק גם כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים קונים את הסיאט לאון (1.8) כי הוא נותן תמורה מצויינת מאוד למחיר. מה אכפת לך מה אחרים קונים.... מראה אגרסיבי עם קווים חדים, כוח מצויין ויכולות טובות מאוד לא רק בקו ישר. פוטנציאל שיפורים ענק גם כן.

איזה שנתון ניתן לדחוף בתקציב הזה? מעדיף את הרמת גימור הכי גבוהה (FR? למרות שלהבנתי כולן היום מגיעות ברמת גימור FR אז כבר התבלבלתי). אשקול, תודה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...