Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיסה לאירועי רכב בחו"ל

GT-40
שימו לב! השרשור הזה בן 1952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אני אני רוצה לדעת אילו אירועי רכב או אירועים מוטוריים יהיו החורף באירופה, או באיזה מקומות כדאי לחובבי הרכב לבקר.

בא לי לטוס אבל אין לי כיוון ליעד מסויים, ובגלל זה רציתי את עזרתכם.

אני לא מתכנן שהות ארוכה (פחות משבוע) ואני גם לא מתכנן להוציא הרבה כסף (נניח עד 1,500 ש"ח לא כולל טיסה ולינה).

הייתי בנתיים באתר של ב.מ.וו במינכן, וקצת פזלתי הפעם לכיוון לונדון אבל מבחינתי לטוס לכל מקום אחר באירופה.

אז, יש לכם רעיונות?

תודה!

drive like a LADY, shift like a BOSS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תערוכות רכב-פריז וג'נבה.

יש גם תערוכות של רכבים קלאסיים באיטליה-פאדובה אאל"ט.

התכנון הבא שלי זה לסוע לאיטליה למפעלים של פרארי ופגאני

מפעלים "קטנים" ולא מדובר בייצור המוני כמו באתרים של הגרמניות.

לגבי תקציב,

טיסה לג'נבה זה כסף קטן יחסית, יש דילים טובים עם איזיג'ט.

התערוכה ענקית וג'נבה עצמה עיר מאוד יפה.

לגור שם שבוע יעלה המון+הכל יקר וב1500 לשבוע יהיה דיי דחוק.

איטליה מצריכה רכב ויציאה מהעיר מה שגם יגרור תוספת מחיר(רכב שכור).

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תערוכת פריז הייתה כבר באוקטובר.

בכל מקרה אני מתכנן טיול במרץ וכבר תיאמתי עם מרצדס ופורשה ביקור במפעלים, מחכה לתשובה גם מאאודי - אחרי הביקר במינכן בBMW נדלקתי על העסק ממש, היה פאן לגמרי הביקור במפעל שמה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תערוכת המכוניות בז'נבה מתקיימת קרוב לשדה התעופה ולביקור בה ובעיר לא צריכים יותר משלושה ימים

(כמובן שאפשר תמיד יותר).

לרוב בעיירה Ferney-Voltaire ניתן ללון בזול יותר ובכל מקרה רצןוי להזמין מקומם לינה מראש, כי בימי

תערוכות וכנסים בינלאומיים בז'נבה קשה למצוא מקומות לינה.

בברכה - רפי לין

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על תערוכת ז'נבה.

כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם:

1. התערוכה צפופה, ממש. השטח שלה לא גדול, אבל בשעות הצהריים תצטרך ממש לפלס דרך בין כל האנשים

2. כתייר בז'נבה יש לך תחבורה ציבורית בחינם כל ימי השהות שלך בעיר. והתחבורה הציבורית מצויינת. לי לא היה שום צורך להשתמש במונית / אובר.

3. ממליץ לשריין יום לטיול בחוץ, אם אתה כבר שם. כפר הנופש שאמוני (בצרפת) לא רחוק משם, ויש טיולים מאורגנים ומודרכים, עם נוף מדהים ביופיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ להגיע לתערוכה עם הפתיחה, ואם אפשר ואתה לא חייב לעשות את זה בסופ״ש, עדיף.

מסכים לגבי תחבורה ציבורית. בהערכה גסה ביקרתי בג׳נבה כ8-10 פעמים ומעולם לא השתמשתי במונית (ואני מהמפונקים שבדרך כלל כן...).

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי. פותח השרשור שאל על החורף הקרוב אז חשבתי שאולי יש תערוכה אחרת שאני לא מודע אליה :)

בכל אופן, שנה הבא זו תורה של פרנקפורט, אז את תערוכת פריז נראה שוב רק ב2020.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...