Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איחור במסירת דירה - קבלן מסרב לשלם פיצוי בהתאם לחוק המכר

Emanuel5
שימו לב! השרשור הזה בן 1715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזה אין ספק ואין חילוקי דיעות

מה שקומם אותי זה העושים מליונים ומתנהגים כאחרוני העבריינים.

אני לא שותף של אף נותן שירות ולא מעניין אותי אם הרויח או הפסיד אבל לקרוא לו עבריין זה לא.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

על פניו הוא עובר על חוק המכר - דירות.

פיצוי בשל איחור במסירה (תיקון מס' 5) תשע"א-2011

5א. (א) לא העמיד המוכר את הדירה לרשות הקונה לאחר שחלפו שישים ימים מתום המועד הקבוע לכך בחוזה המכר (בסעיף זה – המועד החוזי), זכאי הקונה לפיצויים, בלא הוכחת נזק, בסכום כמפורט להלן, בעבור כל חודש או חלק ממנו מהמועד החוזי ועד להעמדת הדירה לרשותו, או לפיצויים בסכום שהוסכם עליו בחוזה המכר בשל איחור במסירת הדירה, לפי הגבוה:

(1) סכום השווה לדמי שכירות של דירה דומה בגודלה ובמיקומה כשהם מוכפלים ב-1.5 – בעבור התקופה שתחילתה במועד החוזי וסיומה בתום שמונה חודשים מאותו מועד;

(2) סכום השווה לדמי שכירות של דירה דומה בגודלה ובמיקומה כשהם מוכפלים ב-1.25 – בעבור תקופה שתחילתה תשעה חודשים לאחר המועד החוזי ואילך.

(ב) הפיצויים הקבועים בסעיף זה ישולמו בתום כל חודש בעד אותו חודש; הפיצויים בעד שישים הימים שתחילתם במועד החוזי ישולמו בתום שישים הימים האמורים.

(ג) על אף האמור בסעיפים קטנים (א) ו-(ב), הצדדים לחוזה המכר רשאים להסכים כי הסעיפים הקטנים האמורים לא יחולו על איחור במסירה שנגרם כתוצאה מנסיבות שאינן בשליטת המוכר ושהסיכון להתרחשותן ולתוצאותיהן אינו מוטל עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא. הוא רק מחריג את הסעיפים הקודמים ממקרים שהוסכמו מראש בין שני הצדדים בהם לא ישולם פיצוי כלל.

מהדברים שנכתבו פה עולה שהקבלן לא חולק על אחריותו לעיכוב, אלא רק על גובה סכום הפיצוי. לכן סעיף ג' לא רלוונטי והקבלן - על פניו - נמצא בהפרה של החוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקומם אותי זה העושים מליונים ומתנהגים כאחרוני העבריינים.

עזוב, זו התלהמות מוכרת ונפוצה.

ככל הנראה נובעת מכך ששר האוצר (אומרים כבר הקודם?) קרא ליזמים "חזירים" בתור מנטרה, כדי להאשים אותם במחירי הדיור.

כשמפמפמים את זה 4 שנים 24/7, זה מחלחל והופך ל"עובדה ידועה ומוגמרת" אצל מי שלא מצויים בתחום.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה הכי פשוטה לכל מי שחושב שקבלן/שיפוצניק/טכנאי/ כל עצמאי אחר עושה מליונים היא אז למה אתה לא הולך להיות כזה גם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמפמפמים את זה 4 שנים 24/7, זה מחלחל והופך ל"עובדה ידועה ומוגמרת" אצל מי שלא מצויים בתחום.

WANT TO MAKE A LIE SEEM TRUE? SAY IT AGAIN. AND AGAIN. AND AGAIN

עובד יופי על כל דבר ודבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בוחר את העיתוי של המלחמות שלי , מנסה לפחות

קבענו שהקבלן לא במצב של פושט רגל.

אם הכסף שהוא חייב לך לא לוחץ עליך תקציבית

ממתין עד לסיום שנת הבדק כך שבמקרה של תקלות הקבלן יבצע אותם בסבבה.

ואח"כ תובע.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלנו עם לחכות עד קבלת הדירה:

אם מצב הקבלן איתן אל תעמוד על תשלום מיידי, אבל סכמו על גובה תשלום שכ"ד של דירה דומה + 50% כפי שהחוק קובע.

והרי יהיה לך סכום אותו תצטרך לשלם עם קבלת המפתח , ממנו תקזזו את המגיע לך

ועברנו לחכות לסוף שנת הבדק:

אני בוחר את העיתוי של המלחמות שלי , מנסה לפחות

קבענו שהקבלן לא במצב של פושט רגל.

אם הכסף שהוא חייב לך לא לוחץ עליך תקציבית

ממתין עד לסיום שנת הבדק כך שבמקרה של תקלות הקבלן יבצע אותם בסבבה.

ואח"כ תובע.

למה לעצור פה? בוא נחכה להתישנות 7 שנים.

יש סעיפי בדק שהאחריות בגינם מגיעה עד 7 שנים. למה עצרת דווקא בשנה הראשונה?

החוק אומר שצריך לשלם 150% משווי השכירות של הדירה. לטענת פותח השרשור הקבלן מוכן לשלם כ-50% מזה, קרי 75% משווי השכירות ללא ריבית והצמדה. הוא פשוט צוחק ללקוחות שלו בפנים כי אפילו את שווי השכירות של הבית (100%) הוא לא מוכן לתת להם.

הוא יודע שרוב האנשים עצלנים ודחיינים והשיטה שלו עוזרת לו לנער מעצמו חלק מהחובות.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא את השורה הראשונה בהודעה השניה לאט:-D

המסה העיקרית היא לאחר שנה אם זה נזקים המכוסים באחריות במהלך השנים הם בד"כ בסכומים גבוהים , כך שבמקרה של חילוקי דעות קל ללכת לתביעה.

לא אומר ששיטתי נכונה יותר משיטתך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל לגבי המשפט האחרוו שלך.

אני אומר תמיד כדאי לנסות, מקסימום תצליח. נסה את שיטת מצליח, בדיוק כמו הקבלן שלך

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...