Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורסטר החדשה מושקת בישראל

robertf
שימו לב! השרשור הזה בן 1947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אל תתנו למראה שלה לבלבל אותכם. מדובר בדגם חדש לחלוטין ולא במתיחת פנים.

הדור השישי של הסובארו הפופולארית מגיע אלינו כשהוא קצת יותר ארוך (4.62), קצת יותר רחב (1.81) וקצת יותר מרווח, עם בסיס גלגלים שצמח בכשלושה סנטימטרים.

בשלב הראשון לפחות בוחרת היבואנית לשווק פה רק את המנוע החזק יותר (האמריקאי) 2.5 182 כ״ס, אבל בניגוד ל2.5 בדור היוצא, פה מדובר במנוע אטמוספרי ללא אופציה לטורבו.

בשילוב עם תיבת הילוכים רציפה 7 הילוכים והנעה כפולה היא תביא אותכם למאה ב9.3 שניות ו207 קמ״ש מירביים.

2 רמות גימור ישווקו פה, כאשר רמת הגימור הבסיסית "X" מאובזרת מאוד וכוללת פנסיLED, כניסה והנעה ללא מפתח (מפתח חכם), חישוקי 17, מסך "6.5 תומך אפל קארפליי בלם יד חשמלי, בקרת אקלים מפוצלת, חימום, מושב נהג חשמלי, חימום במושבים. מצלמת רוורס, חלונות כהים, ואת חבילת הבטיחות Eyesight שכוללת בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל ובלימה בנסיעה לאחור, בקרת שיוט אדפטיבית מלאה, ובקרת סטייה מנתיב אקטיבית.

רמת הגימור ״Sport" הבכירה כוללת בנוסף: חישוקי "18 קלים, מושבי ספורט כהים עם תפירה כתומה, פתחי מיזוג אחוריים, גג שמש חשמלי, דלת תא מטען חשמלית, מולטימדיה עם מסך "8, ניטור שטחים מתים כולל תנועה חוצה מאחור, התראה על רכב עוקף בנתיב המקביל ותמיכה באור גבוה אוטומטי.

המחיר נקבע על 179,990 שקל לגרסת הפתיחה, ו199,990 שקל לגרסה הבכירה.

כמיטב המסורת גם כאן כמו בדור היוצא אחריות מלאה ל-5 שנים.

עוד פרטים

IMG_2705.jpgIMG_2704.jpgIMG_2703.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמה תוספות:

זה דור חמישי, לא שישי.

אין בכלל מנועי טורבו בדור הזה. גם אין יותר גיר ידני. גם אין יותר דיזל שהוצע באירופה.

יש שני מנועי בנזין, מבוססים על הקודמים עם הרבה עידכונים ומעבר להזרקה ישירה. 2.0 150 כ"ס ו 2.5 185 כ"ס. נוסף Start&Stop. גיר כאמור רק רציף עם טווח יחסי העברה גדול יותר לעומת הדור הקודם.

נטען שאין מספיק ביקוש שמצדיק המשך ייצור של גירסאות טורבו וידניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא זה רכב טוב מאוד, שימשיך לפנות לקהל היעד של המותג, הוא ימשיך למכור את אותם מספרים שמכר כל שנה, המחיר קצת יותר יקר מהמתחרים, אבל אתה מקבל גם קצת יותר, חבל שאין מיזוג אוויר לאחור, לדעתי האישית, אני הייתי מעדיף קודיאק 2 ליטר דיזל באותו מחיר, ומוותר על יכולת השטח.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מי שקנה פורסטר עד היום ידע בקיומם של המתחרים - אך בסוף קנה פורסטר. הסובארו הוא היחיד שיש לו יכולות שטח ראויות שמאפשרות לו לצאת לשטח ולא רק לטפס על מדרכות.

הדגם החדש יעשה זאת אפילו יותר טוב ובלי הרבה פשרות. הפורסטר מצוייד היטב ברמת גימור x במיוחד את מערכת איי סייט שבניגוד ל xv כוללת גם תיקון סטייה מנתיב ובקרת זחילה בפקקים. כמו כן, מנוע 2.5 ליטר מספק בהחלט לרכב מהסוג הזה.

זה לא עוד suv בינוני שמצטרף לשוק - זה סובארו פורסטר, והיום הוא אטרקטיבי מתמיד.

אגב, גרסת הספורט כוללת 3 מצבי מיפוי מנוע - i, s, ו #s. האחרון נמצא בטורבו היוצא, וב B4 דור 4 (מנוע 3.0 ליטר), לפי מה שאני זוכר, מצב שארפ סחט מיחידת ההנעה כל סוס וגרם לתגובה סופר מהירה בתיבת ההילוכים. מקווה שגם פה יתפקד כך.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפרט של הפורסטר החדש הרבה יותר תחרותי משל הדגם היוצא, גם המחיר שפוי.

לי מפריע העיצוב החיצוני שניסה לא לשנות הרבה אבל פגע בהרמוניה והפשטות של הדגם היוצא. רמת גימור ספורט עם הקישוטים הכתומים כבר נראית מצועצעת ואפילו מעט מגוכחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דור חמישי, לא שישי.

אכן my bad!

אין בכלל מנועי טורבו בדור הזה.

נכון, לכן כתבתי שבניגוד לדור הקודם המנוע הזה הפעם מגיע ללא טורבו.

לדעתי צעד אחורה, אבל אם באמת אין ביקוש (בארה״ב בעיקר אני מניח) אז אין ביקוש...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שלא יהיה בכלל מנוע טורבו כאופציה בשום גירסה, גם בחו"ל.

בכתבה שקראתי כתוב שדילרים של סובארו בעולם דווקא לא מרוצים מהשינוי הזה ולוחצים על היצרן להחזיר את גרסת הטורבו.

לגבי מי יקנה - בעולם סובארו בלל ופורסטר בפרט הן סוג של רכבי נישה עם קהל מעריצים לא גדול אבל קבוע שאוהבים את מנועי הבוקסר ואת ה Symmetrical AWD. הם יקנו.

וגם כמה לקוחות אחרים שלא מהמעריצים, יקנו. יש אנשים שמעדיפים עיצב יותר שמרני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר טענו שמערכת התיקון סטייה מנתיב מנוטרלת כי אנשי סובארו טענו שסימון הנתיבים בארץ לא מספיק טוב (אם אני זוכר נכון).

עכשיו כשהם מאפשרים את המערכת, יש מצב שיפעילו את זה גם ברכבים קיימים עם אייסייט - כמו ה XV?

Fiat Uno 1994 - Mazda 3 2005 - Volkswagen Jetta 2011 - Seat Leon 2013 - Subaru XV 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מי שקנה פורסטר עד היום ידע בקיומם של המתחרים - אך בסוף קנה פורסטר. הסובארו הוא היחיד שיש לו יכולות שטח ראויות שמאפשרות לו לצאת לשטח ולא רק לטפס על מדרכות.

הדגם החדש יעשה זאת אפילו יותר טוב ובלי הרבה פשרות. הפורסטר מצוייד היטב ברמת גימור x במיוחד את מערכת איי סייט שבניגוד ל xv כוללת גם תיקון סטייה מנתיב ובקרת זחילה בפקקים. כמו כן, מנוע 2.5 ליטר מספק בהחלט לרכב מהסוג הזה.

אגב, גרסת הספורט כוללת 3 מצבי מיפוי מנוע - i, s, ו #s. האחרון נמצא בטורבו היוצא, וב B4 דור 4 (מנוע 3.0 ליטר), לפי מה שאני זוכר, מצב שארפ סחט מיחידת ההנעה כל סוס וגרם לתגובה סופר מהירה בתיבת ההילוכים. מקווה שגם פה יתפקד כך.

צודק, הייתי בטוח שקראתי שמורידים לו יכולת שטח, מסתבר שהמצב הפוך. אבל עוד שניה אנחנו ב-2019, האם ניתן למכור היום רכב שאין לו הרבה מה להציע מלבד יכולת שטח? למשל העיצוב נשאר בסובארו ברמה של אימפרזה מתחילת שנות אלפיים. לא ברור לי איך יצא להם דגם מוצלח עיצובית כמו B4 של אמצע אותו העשור ומה קרה לאותם מעצבים, עזבו את המותג? בכל מקרה, העיצוב קטסטרופה ולא בר השוואה למתחרים כמו CX-5 או טיגואן למשל, אפילו יותר גרוע מהפורסטר הקודם.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון עדיין גבוהה, והוא דורש מבצעים(וסביר להניח יקבל כאלה) - חבל כי בסך הכל מדובר באמת ברכב שעל הנייר יכול להיות מהמובילים של הקטגוריה, אבל המחיר ישים אותו בקטגוריית הנישה.

מצד שני תמיד היה לפורסטר את אפקט המגניבות של רכב שימושי שאפשר גם ממש להיכנס איתו לשטח.

חבר, אני חושב שיש לך עתיד בתור קופירייטר של פרסומות - המשפט הזה הצליח להיתפס לי בראש.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על כל השיפורים אבל הרכב פשוט מכוער, אין מילה עדינה אחרת לתאר אותו ביחס לרמה העיצובית שאנחנו רואים היום בקטגורייה ובתעשייה בכלל.

לי אישית מראה של רכב שאני מוציא עליו עשרות אלפי שקלים הוא מאוד חשוב ומהווה מרכיב גדול בהנאה שלי ממנו, המראה של הפורסטר הזו זה דיל ברייקר מבחינתי במידה והייתי מחפש רכב חדש בקטגוריה הזו.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...