Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח להסבר על בדיקת רכב מאזדה 2015

refael92
שימו לב! השרשור הזה בן 1927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

קיבלתי הצעה על רכב מסוג מאזדה 3 1.5 דגם אקטיב באלבר.

אלבר מסרו לי את הבדיקה הזאת שנעשתה לפני 3 חודשים והסוכן שם טוען שהליקויים שנמצאו זה משהו שרושמים אוטומטית לכל רכב שעבר 100K קילומטר ולצורך דוגמא הוא הראה לי שרשום שיש להחליף רצועת תיזמון אבל במאזדה 2015 אין בכלל רצועת תזמון.

השאלה שלי היא איך הבדיקה והאם זה משהו חריג או שזה תקין לקילומטרז'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם משום מה לא צירפת בכלל את הבדיקה שקיבלת אבל זה בכלל לא משנה.

תמיד בדיקות מעין אלו לא שוות דבר. בטח רוב הסעיפים יצאו תקין ומה שלא הם פגמים קלים.

אם הרכב נראה לך מכל שאר הבחינות תדרוש לקחת אותו לבדיקה משלך במכון שאתה תבחר, רצוי לא המכון הכי קרוב לסוכנות. תוודא שיהיו מוכנים לסדר ליקויים ממשיים שיתגלו או שיסכימו להחזיר את עלות הבדיקה אם מתגלים פגמים מהותיים וחמורים שלא הופיעו בבדיקה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WhatsApp Image 2018-12-17 at 19.54.09.jpg

הבדיקה נעשתה בקומפיוטסט אני מאמין שזה די אמין, כמובן שאם אחליט ללכת על הרכב אני אעשה בדיקה בעצמי + התחייבות למנוע גיר ושילדה או תיקון של פגמים קטנים שאגב הוא הסכים לזה כבר.

השאלה אם בכלל כדאי להתעסק בזה או שבדיקה כזאת עדיף לוותר מראש ולהמשיך לרכב הבא.. לצורך העניין יש לי הצעה זהה על רכב מסוג טויוטה קורולה 2015 עם אותו קילומטרז בדיוק ובאותו סכום ושם הבדיקה הכל תקין למעט החלק של שלדת מרכב שבו רשום בדיוק מה שרשום בבדיקה של המאזדה 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה בדיקה מטעמך השאלה למה להתעסק עם רכב שגמע כ"כ הרבה ק"מ?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה בדיקה מטעמך השאלה למה להתעסק עם רכב שגמע כ"כ הרבה ק"מ?.

בסופו של דבר זה עניין של מחיר.. פחות מתחבר לדור הקודם של מאזדה ולכן זה לא משאיר לי יותר מידי אופציות במסגרת התקציב שלי.

כמו כן הנסיעות שלי די קצרות ומסתכם באזור ה10,000 קילומטר בשנה ככה שאני מאמין שאני אאזן את המצב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך אתה יכול לקנות מזאדה עם ק"מ נורמאלי בהרבה.

אני אומר כי גם אני חיפשתי לפני חודש.

אל תיתן לסוכן להחליט בשבילך!!!

תגיד לו זה התקציב שלי אני מחפש רכב עד 40 אלף ק"מ! וזהו. תן לו שירדוף אחרייך.

המאזדה זה דגם שעוד שנייה מתחלף וכזו חדשה מנוע 2000 ויותר מאובזרת מוכרים בליסינג 0 ק"מ ב 113 אלף.

ככה שאין סיכוי שמאזדה כזו ועוד מנוע 1.5 עם ק"מ סביר (ואני מדגיש סביר, לא נמוך) תימכר לקראת ה 100 אלף שקל.

הסוכנים האלה לא יודעים מה הם מוכרים! הם לא יודעים מה זה מבחן euroncap ובטח ובטח שלא יודעים מה זה מבחן ה iihs.

תבוא אתה ותציב להם עובדה מה אתה רוצה. זה שאתה נוסע מעט זה בסדר אבל א' דברים יכולים להשתנות כמו שקרה לי עם היונדאי שבהתחלה לא היינו נוסעים הרבה ואז אחרי שנתיים המצב השתנה והתחלנו לנסוע 100 ק"מ ביום עד היום כבר כמעט 5 שנים וב' גם אם אתה נוסע מעט בק"מ מתחיל בלאי ותקלות. לא חבל? אני מכיר כאלו שקנו רכב עם ק"מ גבוה בגלל הסיבה שהם לא נוסעים הרבה ואכלו אותה במוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עם ק"מ גבוה מאוד יחסית לשנתון.

מצד שני,רכב עם ק"מ נמוך יותר (לאו דווקא מאזדה) יאלץ אותך למתוח את התקציב בעוד 10K- אין ארוחות חינם ולא מכיר מאזדה או קורולה 2015 שתימכר ב 60K,אלא אם יש סיבה ממש "טובה" (ק"מ גבוה/תאונה קשה/עז שרק השד יודע מהי).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתמקח לא עולה כסף. גם בין הסוכנויות של אותה הרשת יש הבדלים במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתמקח לא עולה כסף. גם בין הסוכנויות של אותה הרשת יש הבדלים במחיר.

בטוח שאתה צודק בזה,אבל למה מראש להכניס ראש בריא למיטה חולה ? רכב בן 3 עם ק"מ של רכב חברה/מונית ואיזה פוטנציאל של מכירה עתידית יהיה לו ?

הבדיקה הזו היא אינדיקציה,שאם אתה ממש נעול על הרכב,אפשר לקחת לבדיקה משלך כי אין פה שום דבר נורא לפחות לא בעניין השילדה.

אפשר למצוא מאזדות כאלו עם הרבה פחות ק"מ- רק תידרש מתיחת תקציב- יעשה פותח הנושא את שיקוליו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך, אבל גם פותח השרשור לא רשם באיזה מחיר הציעו לו את הרכב הזה. אני מראש לא הייתי קונה את הרכב עם ק"מ כזה גבוה.

לא חסרות מאזדות כאלו בשוק ואני חשוב שבתקציב שלו אפשר לקנות אחת עם נתונים יותר טובים מזו.

עריכה: אגב לי באלבר הציעו לפני חודש מאזדה כזו, 2016 עם 30 אלף ק"מ במשהו כמו 75000 ש"ח, לפני מיקוח.

ככה ש 2015 אני דיי בטוח שאפשר למצוא בתקציב שלו במחיר שקרוב לתקציב.

אגב פותח השרשור, בכמה הציעו לך את הרכב הנ"ל?.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף אני כנראה אלך על טויוטה קורולה 2015 גם עם 115000 קילומטר אבל בבדיקה הכל יצא תקין למעט הסעיף של שלדת הרכב שבו רשום בדיוק מה שרשום בבדיקה של המאזדה.. המחירון של הרכב הוא 84 לפני שקלול והם מביאים לי אותו ב60 ככה שזה נראה לי ממש משתלם ואי אפשר שהכל יהיה פיקס וגם קילומטר נמוך אני חייב להתפשר איפשהו ומעדיף להתפשר בקילומטרז מאחר ואני לא אחד שנוהג הרבה ברכב, בע"ה מחר אני אקח את הרכב לבדיקה משלי ומקווה שהכל יהיה פיקס כמו בבדיקה שלהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה לא להתעקש על רכב עם ק"מ נורמאלי. באמת.

זה שזה שטויוטה לא אומר שאין תקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...