Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[אי] העברת הבעלות על רכב, לפי "קל-אוטו".

שימו לב! השרשור הזה בן 1955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כידוע, רכשתי מהם אימפרזה 2014.

נחתם חוזה, כאשר אחד הסעיפים, היה התחייבות מצידם, להעברת הבעלות תוך 45 יום.

שלמו כל הכספים, כולל סכום העברת הבעלות, 300 ש"ח, ובנוסף עוד "דמי טיפול" של 84 ש"ח.

כל זה קרה לפני למעלה מ 60 יום.

אני הולך למשרד שלהם כמידי יומיים, מצלצל, שולח הודעות, כותב מכתבים בנושא, ועד היום שום דבר לא זז.

כנ"ל מתקשר למשרדים הראשיים שלהם, וכשיש לי מזל, עונים ומורחים אותי עם תשובות הזויות ותירוצים שונים.

הם התחייבו לשחרר את השיעבוד תוך 30 יום, לפי חוזה, ולפי דעתי זו הסיבה שאינם יכולים להעביר בעלות על הרכב.

מה האפשרויות שלי להתקדם בנושא, מבחינה חוקית ומשפטית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה היה קורה אילו הרכב היה מצולם מבצע עבירה, או דו"ח חנייה או מהירות.

אני פשוט לא הייתי יודע מזה, היה הופך לכפל קנס, או גרוע מכך שלילה, או אי מתן אפשרות להישפט בתוך הזמן הנקוב בדו"ח.

{כי מן הסתם הכל היה מגיע אליי באיחור. או לשפוט לפי הזלזול בלקוחות בחברה, הכל היה הוסתר ממני ונזרק לפח!}

אני מזהיר בזאת, ללקוחות הבאים, לא להתפתות לחתום על כל דבר שהחברה מציגה להם, לרבות זמן ההמתנה להעברת הבעלות, שלא צריכה להתבצע ביותר מ-14 יום. ולהתעקש על הסעיף הספציפי הזה!

ובנוסף לא לחתום על מסמכי החוזה, לפני שראיתם את הרכב,{כפי שקרה אצלי}, או לסמוך על אנשי המכירות או הבטחותיהם.

ידועים לי אישית, מקרים נוספים של אנשים, שנמצאים באותו "סטטוס" כמוני. הם אפילו הציעו ללכת ליצוגית, בנושא.

יש לי מס" טלפון ופרטים שלהם.

חברת "קל-אוטו" ממשיכה להתעלם מכל פניותיי, בעניין העברת הבעלות.

לקחו את הכסף, וה"סחורה" עדיין שייכת להם. כתבתי להם באתר, והייתי שוב בסניף, וכלום לא זז.

מנהל המכירות באילת טוען, שידיו כבולות, ויש אנשים מעליו בחברה ש{לא} מטפלים בנושא.

השבוע יש לי פגישה עם עו"ד, ולכל המאוחר בשבוע הבא, תוגש התביעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין באיזו מהירות יעבירו בעלות אם תקח שלט גדול, תרשום שם שקל אוטו לא העבירו בעלות על הרכב שלך הרבה אחרי הזמן בו הם מחויבים, ותעמוד עם השלט הזה חצי יום בכניסה למגרש המכירות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... להעברת הבעלות, שלא צריכה להתבצע ביותר מ-14 יום. ולהתעקש על הסעיף הספציפי הזה!...

העניין הוא לא תוך כמה זמן יש לבצע הזמנת בעלות, אלא מה קורה אם לא מעבירים בזמן. כמו בחוזים אחידים רבים, לא מפורטת שום סנקציה למקרה שסעיף זה או אחר מופר. הגדרת סנקציה אומנם לא מבטיחה קיום של הסעיף אבל לפחות קל יות ללכת לבימ״ש ולדרוש את הפיצוי שהוגדר ולא להשאיר לשופט לקבוע מהו. ופסיכולוגית זה אולי מדרבן יותר את הצד השני לקיימו.

בכל מקרה, פעלת בעצמך עד עכשיו ללא תוצאות, זה הזמן ללכת לאיש מקצוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...