Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי רחב בין שלוש שנים מליסינג

nimroc01
שימו לב! השרשור הזה בן 1948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

בדילמה לגבי רכישת רכב נוח למשפחה בצמיחה. כרגע אשתי נדחקת בין שני מושבי הבטיחות מאחור.

לכן התנאי הראשון הוא רוחב כמה שיותר מפנק.

תנאי שני הוא אמינות. כי לא רוצים להיתקע עם הילדים באמצא הדרך.

ודבר אחרון זה מחיר בסביבה של 60 עד 80 אלף. לרכב בין 3 או 4 שנים.

המועמדת מבחינתי היתה הסיטרואן פיקאסו שלקחה את שאר המתמודדות בהליכה מבחינת הגודל ונוחות תא הנוסעים. הבעיה היא שהמוסכניק שלנו הוריד בעיקר את אשתי מהדגם הזה בגלל אמינות המנוע והטיפול המורכב והבעייתי (שאלה ראשונה. האם כך הדבר?)

שאלה שניה. האם יש עוד מכוניות רחבות עם תא נוסעים מפנק. בעדיפות לרכישה מליסינג מטעמי נוחות ואחריות.

אגב עוד רכב רחב שראיתי הוא יונדאי i35. אבל הוא הרגיש לי מיושן עם מנוע מיושן.

תודה רבה

עריכה אחרונה על ידי nimroc01
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, תחפשו טויוטה ורסו בחברות ליסינג. יש לה את אתו סידור המושבים בשורה השניה כמו בפיקאסו - זה הרבה יותר נוח מאשר כל רכב משפחתי.

אולי היא קצת חורגת מהתקציב, אבל תעבור את "מבחן המוסכניק".

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המועמדת מבחינתי היתה הסיטרואן פיקאסו שלקחה את שאר המתמודדות בהליכה מבחינת הגודל ונוחות תא הנוסעים. הבעיה היא שהמוסכניק שלנו הוריד בעיקר את אשתי מהדגם הזה בגלל אמינות המנוע והטיפול המורכב והבעייתי (שאלה ראשונה. האם כך הדבר?)

אם זה המנוע עם הספק של 156כ"ס הוא צודק.

בדגמים החדשים יותר למנוע הספק 165 כ"ס והמנוע אמין מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה שניה. האם יש עוד מכוניות רחבות עם תא נוסעים מפנק. בעדיפות לרכישה מליסינג מטעמי נוחות ואחריות.

קנייה מליסינג לא תמיד משתלמת. מוכרים לך רכב במחיר מחירון ואפילו יותר ממחירון, רכב עם ק"מ בשמיים, רכב שלא טיפולו בו, בדרך כלל בחלפים איכותיים, אם בכלל, רכב שמי שנהג עליו לעתים קרובות קורע לו את הצורה, למה?.

אם כבר, חפש אצל הטרייד אין של היבואנים.

אני רכשתי רכב מיד ראשונה פרטית ק"מ נמוך וקיבלתי גם שנה אחריות.

לגביי I35 קח בחשבון שיש לה מחלות של סלילי כריות אויר, מערכת היגוי ובעיות חשמל שונות.

אני במקומך הולך על הונדה סיויק דור קודם, או מתאמץ קצת ומנסה למצוא סיויק צורה חדשה 2017.

נסה באוטוסנטר הטרייד אין הרשמי של הונדה, יש להם מבחר גדול סיויק מיד פרטית עם ק"מ ברצפה.

אגב זו מודעה מיד 2, רכב 2016 עם ק"מ נמוך, כאלו רוב הסיכויים לא תמצא בחברות ליסינג:

3329723.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיוויק המצב בין שני מושבי בטיחות יהיה לא מוצלח ( אמרתי זאת בעדינות ).

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב ניתן לרכוש קיה ספורטאז' 1600 2015.

אמין,מרווח ונוח מאוד בכל הקשור להכנסת וחגירת הילדים.

יש גם מליסינג. אבל לא הייתי קונה מהם.

במצב השוק של היום, מכוניות פרטיות נמכרות באותו מחיר.

מחפש נוחות? מגרשי הטרייד אין הרשמיים כמו טריידמוביל (אבל שם מתעקשים על מחירון משוקלל, שבפועל ניתן למצוא בפחות מאדם פרטי).

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי הטרייד אין של היבואנים: יש תחרות גם בין הסוכנים עצמם וגם בין הסוכנויות!.

אתה זה שצריך לקבוע לסוכן מה אתה רוצה ולא להיפך.

בסוכנות אחת דיברו איתי על מחירון משוקלל ובאחרת על פחות ממחירון לא משוקלל (מחירון משוקלל היה יקר יותר בגלל ק"מ ויד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

בדילמה לגבי רכישת רכב נוח למשפחה בצמיחה. כרגע אשתי נדחקת בין שני מושבי הבטיחות מאחור.

לכן התנאי הראשון הוא רוחב כמה שיותר מפנק.

תנאי שני הוא אמינות. כי לא רוצים להיתקע עם הילדים באמצא הדרך.

ודבר אחרון זה מחיר בסביבה של 60 עד 80 אלף. לרכב בין 3 או 4 שנים.

תודה רבה

למיטב ידיעתי פיקאסו בת שלוש ארבע שייכת לדור הנוכחי, המנוע עבר שינוי שאני מבין פתר את בעיות האמינות של גירסתו הקודמת וגיר פלנטרי יפני שלפחות ככל שאני יודע אין טענות לגבי אמינותו. מוסכניקים שלא מתעסקים עם מותג מסוים נשארים לרוב מקובעים בחסרונות של דגמים שעוררו רעש בסביבה המקצועית שלהם בשל אמינות לקויה ומבחינה זו לפחות הם "אבירי הסטיגמות" ומטפחיהן. כמובן שאם המוסכניק בו מדובר מתעסק עם פיקאסו באופן שגרתי, ראוי להתייחס לדבריו ברצינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה שהאשה תשב בצורה יחסית נוחה במושב האחורי בין שני מושבים - הקטגוריה של משפחתיות סטנדרטיות היא לא בחירה נכונה.

אם אתה מתעקש על הקטגוריה הזו אז הייתי בוחן אחת מהשלוש הבאות -

מגאן גראנד קופה.

אוקטביה.

קורולה.

מעבר לזה הייתי עולה קטגוריה -

פורד מונדיאו

סופרב

B4

הן השלוש הראשונות שהייתי בודק בקטגוריה הזו אם אתה עדיין מחפש מרכב סדאן.

ג'יפונים לווא דווקא יהיו מרווחים יותר במובן הספסל האחורי - הם יהיו פרקטיים יותר וכנראה גם נוחים יותר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקאסו מליסינג, בוא יש לי עמית לעבודה שמכר גיפ קאיה שקנה חדש פחות משנה על הכביש ולקח פיקאסו מליסינג.

חודש וחצי אצלו, 3 כניסות למוסך ואינסוף טלפונים למה/כמה/אחריות ואינסוף סיפורים, בעיות עם ההגה, פיקאסו מליסינג זה התאבדות.

תרד בשנה ותחפש רכב נורמאלי מיד פרטית.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים. הטויוטה וורסו נראת אטראקטיבית מאוד! בשיטוט נוסף באינטרנט מצאתי עוד הרבה אופציות מענינות כמו: פריוס פלוס, קאיה קארנס, אופל זאפירה

, פורד s max, אוטלנדר, ואפילו מרצדס בי קלאס.

אשמח להמלצות או ביקורות. בדגש על המרחב הפנימי , אמינות וצריכת דלק. וגם עלות לדגמים בני שלוש או ארבע שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר משפחה שיש לה פיריוס פלוס 2013 ומאוד מרוצים ממנה, הם יד ראשונה. הבעיה זה למצוא אחת עם ק"מ נמוך שמורה ומטופלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פריוס פלוס עולה עוד כ 15 אלף₪ יותר מאשר ורסו, אבל חסכונית הרבה יותר.

זאפירה - לא ממליץ. אי אפשר להשוות אותה מבחינת האמינות לטויוטה.

קארנס יכולה להיות אופציה מעניינת. היא דומה במימדים לורסו, קצת פחות חסכונית וסחירה, אבל גם נמכרת במחירים נוחים. אמינות טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...