Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני נוהג? (כמו שמ**)

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 1947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא קשור לרכב חברה, אבל אם היה קורה אותו סיטואציה עם רכב פרטי אין לו מדבקה מאחורה - זה הנקודה.

זה כי יש בעיה חמורה של אכיפה בהרבה מקומות ומקרים.

החלק הבעייתי בכתיבה שלך, זה שאתה מפספס שלהדחפות בפקק אין סיבה.

מעולם לא נדחפתי. וכשפספסתי פניה, כמו טמבל נסעתי עד לנקודה הראשונה בה יכלתי להסתובב ולחזור.

לפעמים כולנו טועים. לפעמים זה גם לגיטימי לשלם את המחיר המינימאלי של עוד 10 דק בפקק על הטעות. גם אם הבוס כועס ברקע.

אגב, ספציפית רוב הנדחפים בפקקים שאני רואה מאותתים. זה הופך את זה לעוד יותר מחליא.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם עברתי נתיב בפקק, למחרת אני מקבל מייל מהקצין רכב שהתלוננו עליי שחתכתי מישהי בפקק תוך כדי שאני מעשן ומדבר בטלפון!

ציינתי בפני הקצין רכב ש 1. אני לא מעשן 2. יש לי דיבורית באוטו. וכם אם כן הייתי מעשן ומדבר בטלפון, עם מה החזקתי את ההגה על מנת לעבור נתיב? לא ענה לי.

על המנהל שלי התלוננו שהוא טס על 150 בעיר ועבר 3 רמזורים אדומים. באמת שאין איך להגיב לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק הבעייתי בכתיבה שלך, זה שאתה מפספס שלהדחפות בפקק אין סיבה.

מעולם לא נדחפתי. וכשפספסתי פניה, כמו טמבל נסעתי עד לנקודה הראשונה בה יכלתי להסתובב ולחזור.

לפעמים כולנו טועים. לפעמים זה גם לגיטימי לשלם את המחיר המינימאלי של עוד 10 דק בפקק על הטעות. גם אם הבוס כועס ברקע.

אגב, ספציפית רוב הנדחפים בפקקים שאני רואה מאותתים. זה הופך את זה לעוד יותר מחליא.

טוב, דוגמא כללית הפכה להתקשקשות שלמה.

אם פספסתי לא פניה, לא חציתי קו רצוף ולא חתכתי איי תנועה - כמובן שגם לא מגיע לרכב הראשון השני או החמישי בתור הרכבים - בסך הכל אני נוסע בנתיב הלא נכון שבמקרה בנתיב הנכון יש תנועה עמוסה, עכשיו אני קולט את זה לא בתחילת הניתוב(לא כי אני טיפש ולא שמתי לב, כי אין סימון על הכביש לדוגמא והסימון איזה נתיב פונה לאן מגיע בשלב מאוחר יותר) ואני לא מפריע לתנועה(משמע לא חוסם את הנתיב שאני נוהג בו) שאני מבקש ממי שנמצא בנתיב בצד השני להשתלב, למה לא לתת לי? אני לא חוסך פה 10 דקות ואני לא מנסה להידחף בכוח - אני הרבה פעמים רואה אנשים כאלה במצוקה ותמיד עוזר להשתלב - זה כבר בעיית ״אני לא פראייר״ של לא לתת להשתלב בכל מחיר.

הפכתם אותי ל״ישראלי עבריין שמנסה לחתוך פקקים״ - כזה שמנסה לגנוב נתיבים בצמתים ולקפח זכויות קדימה! שבסך הכל מה שאני מדבר עליו הוא סיטואציה טבעית שקוראית לכולם, גם אם לא מאחרים(ושוב, אם אני נתקל במישהו שקולט כמו שאני קולט דברים כאלה הרבה פעמים וקל להפריד אותם ממי שמנסה לחתוך בפקק אני תמידמ אפשר לו להשתלב - גם אם זה ירגיז את מי שמאחורי).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת התקשרתי, כשמישהו נדחף ממש מולי מכיוון אחר, כאשר עבר באדום ובכלל פנה לכיוון שאסור היה לו לפנות לשם. אני הייתי הראשון ברמזור שהתחלף לירוק שתי שניות לפני שהגיבור החליט לבצע את הפעלול. לא ביקשו שום תיעוד, לא יודע מה קרה עם התלונה אחר כך. עוד לא קרה לי מקרה נוסף שמישהו עם מדבקה כזאת עיצבן אותי ברמה שתגרום לי לטרוח לשנן במהירות את מספר הרישוי שלו על מנת לספק למוקד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"כמו שמ**"? מה מתחיל ב-"שמ"?
מה שנגמר ב"וק"
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאלה שמאותתים אני קורא "האנס המנומס".

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאלה שמאותתים אני קורא "האנס המנומס".

נראה אותך עובד מול לקוח הודי שהשם שלו הוא "אנס אמין" - אמיתי מהחיים.

תחשבו כמה כסף המשטרע היתה יכולה לעשות אם היו שמים מצלמות HD כל כל גשר או שילוט או עמוד תאורה בכבישים שיש בהם בעיות של השתלבות לתוך פקק. ולהציב על כל כמה מצלמות כאלה בן אדם שגם יעשה את המשכורת שלו בצורה נבונה.

מבלי שיהיה צריך לתפעל מצלמה בזמן נהיגה וגם שיקראו לו שטינקר בזמן שהוא רק דואג שאנשים יקבלו את המגיע להם.

כמה כסף...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, העליתי על החלק הזה דוח חוסרים - דיווחתי על כך שהחלק ברכב חסר ולקחתי על זה אחריות - תקרא מה כתבתי.

לגבי לצלצל למוקדים הטלפוניים - זה חייב להיות מגובה בהוכחה - בשביל זה בכל רכב אני כבר מתקין מצלמות - אחת מצלמת קדימה והשניה אחורה.

שילמת את מחיר החלק החסר מכיסך במלואו? סיפרת בדו״ח איך בדיוק החלק ״נעלם״? אם לא, זה אומר שנתת לחבר שלך משהו שעלה כסף לחברת הליסינג בלי רשות. זו ההגדרה המילונית של גניבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...