Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני נוהג? (כמו שמ**)

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 1939 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום נתקלתי בכמה רכבים עם המדבקה הזו, וכמובן שחלקם גם נהגו בצורה מזעזעת וסיכנו משתמשים אחרים בכביש.

תהיתי לעצמי אם מישהו באמת התקשר מתישהו ל"קו החם" של צי רכב כלשהו כדי לדווח על נהג סורר. והאם שם עושים בכלל משהו עם המידע הזה? אולי מקסיזם יוכל לשפוך אור..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בס"ד

לפני כמה שנים, היה מקרה שהתלוננו על נהג כזה, וכמדומני הוא פוטר, הבחור לא התעצל, תבע את המתלונן, וזכה!

לאחר מקרה כזה, אין כלכך רצון להתלונן.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד תלוי בחברה בה אתה עובד, אני עובד בארגון מאוד גדול שתלונה כזאת (נכונה או לא) תעשה לך בלאגן וכאב ראש ולא משנה מה תגיד.

אבא שלי לעומת זאת עובד במפעל "ביתי" שלא ממש מזיז למישהו התלונות שמדווחים...ה"קצין" רכב רק מתקשר להודיע לך שהתקשרו להתלונן ופה זה נגמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

לפני כמה שנים, היה מקרה שהתלוננו על נהג כזה, וכמדומני הוא פוטר, הבחור לא התעצל, תבע את המתלונן, וזכה!

לאחר מקרה כזה, אין כלכך רצון להתלונן.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

וזה בדיוק למה אם כבר טורחים להתלונן, אז לצרף תיעוד.

Sent from my OnePlus 6T 128\8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר חברה שהתקשר הקצין רכב לצעוק עליהם(לא בהכרח מהחברה שלי).

לדעתי זה מעשה דיי דיק-האדי לעשות(להתקשר), באופן כללי המדבקה הזאת מציקה לי ממש - היא פשוט לא הוגנת,למה לא מחייבים בעלי רכבים פרטיים להדביק מדבקות מלשינון? זה פשוט אפלייה לשמה, יש לך עבירה חמורה מספיק?? תירשם לשומרי הדרך ותעביר דרכם תלונה למשטרה - אל תתקשר למלשינון.

הרי מספיק שמישהו אני לא אבוא לו טוב בכביש הוא יכול להתקשר ולקשקש דברים על הנהיגה שלי, האם הם עוברים אימות כלשהוא? דורשים צילום של העבירה? או רק מסתמכים על דיווח של פלוני? כמה פעמים בחלק של הסרטונים של דבילים גילינו שמעלה הסרטון הוא הדביל? אני ממש נגד זה במיוחד שזה יכול לסכן את ההעסקה שלי במקום העבודה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר נוהג כמעט עשור ברכב חברה עם מדבקה.

בתקופה הזו התקשרו פעמיים:

* פעם אחת לדווח שאני נוהג יפה ומאותת (אמיתי)

* פעם שנייה התקשרו להתלונן שאני נוהג בצורה פרועה בנתיבי איילון, למזלי הצלחתי להוכיח שבשעה בה קרתה העבירה הייתי בעבודה.

גם אני לא מבין למה רכב חברה מטפלה לרעה ויש לו את המדבקה.

איך אני נוהג? חייג 100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בחברה, אצלנו על כל תלונה צריך לתת דין וחשבון לקצין רכב אבל לא נקודתית לא עושים עם זה כלום. אם מתלוננים עליך באופן סדרתי יכולים לקחת לך את רכב הליסינג ולקנוס אותך אבל לא שמעתי על מישהו שזה קרה לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלצלתי יותר מפעם אחת.

כשדושבג תורן חותך פקק בדקה ה90, ולפחות יש למי לצלצל, אז אני מצלצל.

לא רוצה להתנדב בשומרי הדרך או שום חרא דומה. אבל אם כבר יש אפשרות זמינה כזו להתלונן, לפעמים זה גם משהו.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המעסיק (ע"י קצין הרכב) חייב לטפל בתלונה ולתעד זאת. הטיפול הוא לשיקול דעת המעסיק.

תלונה בודדת בד"כ תסתיים בבירור עם העובד, מקסימום נזיפה. הרי זה בסוף מילה מול מילה.

אם יצטברו תלונות רבות בזמן קצר, המעסיק צריך לפעול. מצד אחד אין למעסיק שום סנקציות משמעותיות - הוא לא יכול לקנוס את העובד. מצד שני, הזכות לליסינג / רכב חברה יכולה להשלל מהעובד (אם התנאי נכלל בחוזה הליסינג).

אצלי בעבודה, עובד אחד שהצטברו תלונות על הבן שלו, התבקש ("התבקש" בלי אופציה לסרב) שלא להתיר לו לנהוג ברכב. לעובד אחר, שגם הצליח להגיע לשני "טוטאל לוס" נשללה הזכות לרכב ליסינג. שאר המקרים הסתיימו ב-נו-נו-נו.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלצלתי יותר מפעם אחת.

כשדושבג תורן חותך פקק בדקה ה90, ולפחות יש למי לצלצל, אז אני מצלצל.

לא רוצה להתנדב בשומרי הדרך או שום חרא דומה. אבל אם כבר יש אפשרות זמינה כזו להתלונן, לפעמים זה גם משהו.

זה דברים שלרוב נאמרים ממי שלא היה לו רכב חברה מעולם.

בוא נגיד ואני מגיע לעיר זרה ומתבלבל בפניה וקולט שאני צריך להשתלב לתוך פקק(קורה, טועים - בטח שאתה נוסע למקומות שאתה לא תמיד מכיר את הדרך שלהם) - ואני מנסה להשתלב לתוך פקק למרות ש״עקפתי״ חצי ממנו, לא ממטרה לעקוף(לא מנסה להידחף בכוח בתחילת התור אלא מאותת ומבקש לעבור).

עכשיו אתה קמת הבוקר עצבני - הילדים עיכבו אותך בבוקר,האישה צעקה והבוס צועק עליך בדיבורית כי אתה מאחר לפרזנטציה חשובה והנה אני מנסה להשתלב מולך - מעצבן! אז תתקשר למעסיק שלי עם כל העצבים שלך ותדווח עלי בנהיגה פרועה? זכותך! לפי החוק הזה ואם אתה תעשה לי אותו דבר האם אוכל לעשות משהו דומה? לא, זה פשוט חוק מפלה ומרושע.

אגב, 3 שנים ו60 אלף קילומטר על רכב חברה עם מדבקת מלשינון - 0 שיחות תלונה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דברים שלרוב נאמרים ממי שלא היה לו רכב חברה מעולם.

מה זה קשור לרכב חברה? ומאיפה אתה יודע אם המצב היה כפי שתיארת או שמישהו עם רכב חברה חתך על השוליים וניסה להדחף בסוף הפקק?

החוק מפלה ובגדול די כושל, אבל אני לא מכיר מקרה שהתלוננו על מישהו שלא בצדק (וגם אם זה יקרה, אחרי תלונה אחת לא יעשו לו כלום) - ולפחות זה נותן פתח לסנקציות כלשהן כלפי נהגים מועדים לפורענות שהמשטרה לא תעשה איתם כלום.

* לאשתי יש רכב חברה (שגם אני נוהג בו לא מעט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי קצת יותר מ 5 שנים עם 2 ספארק בליסינג. רוב הזמן בינעירוני 150-160 ועקיפות חופשי מימין (כי אין ברירה).

קיבלתי בתקופה הזו 7 תלונות שליליות ואחת חיובית (אמיתי, על זה שנתתי לרכב להשתלב)

כל התלונות השליליות שקיבלתי באו בגלל מהירות מופרזת או עקיפה מימין.

בתלונה האחרונה כבר קיבלתי מייל מאיים מקצין הרכב שאם ימשיכו להגיע תלונות אז יש סיכוי טוב שיקחו לי את הרכב וכו'... בקיצור לא רלוונטי כבר כי מאז עזבתי את החברה ההיא, והיום אני נוסע לעבודה החדשה ברכב הפרטי שלי כרכב ליסינג.

התלונות לגבי מהירות מופרזת או על זה שעקפתי מימין, זה בערך אותו דבר כמו שאני הייתי יכול להתלונן על זה שהם זוחלים בשמאלי על 110 ללא שום סיבה הגיונית. בקיצור זה חרטא אחת בפיתה כל המדבקות האלה. וגם לא מאמין שהיו לוקחים לי את הרכב ליסינג.

ואם כבר מדברים על צורת נהיגה... אני הייתי נוסע במהירות מופרזת כן, תמיד. אבל תמיד הייתי מרוכז בנהיגה ובחיים לא נוגע בטלפון באמצע נסיעה או מתעסק עם איזה שיט אחר. וכשצריך לתת לאיזה רכב מסכן להשתלב לשמאלי בכביש 6 כי הוא תקוע אחרי משאית בימני וכל המניאקים בשמאלי בחיים לא יתנו לו להכנס (גם אם הוא מאותת כבר 3 דקות), אני הייתי הדפוק היחיד שמאט ונותן לו להשתלב, לעיתים קרובות במחיר של אורות גבוהים וחוסר סבלנות מאחור.

לגבי "השתלבות לא חוקית" - זה מאוד תלוי, פעם הייתי הרבה יותר נאצי בקטעים האלה, אבל מאז שהבנתי שלא כולם עושים את זה בכוונה ויש מקרים שפשוט המצב הוא שכולם חותכים ואז אם תנסה לנהוג חוקי אתה תהיה הדפוק היחיד ורק עוד שבועיים תצליח להכנס לפניה, אז לפעמים אין ברירה ואתה נדחף כמו כולם. אבל מעולם לא נדחפתי בצורה מגעילה ודורסנית כמו שמקובל מאוד אצל חלק מהנהגים הבאמת זבלים.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו היתממות, הרי זה ידוע שכשיש לך רכב ליסינג פחות "אכפת" לך מהרכב, אתה עם רגל כבדה יותר על דוושת הדלק, מעמיסים עליה טון ציוד כשצריך וכו,

ובאופן כללי מרשה לעצמך קצת יותר על הכביש.

צאו וראו כמה רכבי ליסינג/חברה כמו i10 עם ארבעה חמישה אנשים בפנים, שתי מזוודות למעלה עולות לי-ם בפול גז

מספיק לראות ביציאה/כניסה לחניון שלנו בעבודה את אלה עם הרכב הפרטי ואלה עם הליסינג, יש את פסי ההאטה הקטנים אך המעצבנים מאוד לפני המחסום - נחש מי טס עליהם ונחש מי נוסע עליהם בקרוב ל-0 קמ"ש.

אז אני מניח שאם יש חברה ש"מחלקת"(אני אישית העדפתי לוותר כי זה לא משתלם לי) רכבים לעובדים שלה, המדינה רוצה שתהיה איזשהי אכיפה על תרבות הנהיגה של הנהגים בחברה זו, הביצוע לא באמת טוב או יעיל אבל הייתה כוונה כלשהי - והיא נכונה

עריכה אחרונה על ידי aviaviavi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1939 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...