Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Toyota Auris

Oferjak
שימו לב! השרשור הזה בן 1952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

עד לחמישי שעבר היתה לנו הונדה אינסייט 2009 שהיתה סוס עבודה נהדר, לצערי עשינו תאונה והיא הפכה לטוטאל לוס.

אני מחפש רכב שיהיה חסכוני בדלק, כיוון שאנחנו נוסעים בערך 25 אלף ק"מ בשנה, ואמין מכאנית.

אני רואה הרבה מאוד רכבי טוטה אוריס, גם ביד 2 וגם בחברות הליסינג למיניהן.

למישהו יש מושג עד כמה אמין הרכב הזה?

האם הוא סובל ממחלות מיוחדות?

תודה,

עופר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מתכוון לגרסה ההיברידית.

אוריס אמינה מאוד, למעשה היא נחשבת יותר אמינה ויותר מוצלחת מאשר הונדה אינסייט.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אני מדבר על הגירסא ההיברידית.

בהתחשב שב-5 וחצי שנים שהאינסייט היתה אצלנו ונכנסה פעם אחת בלבד למוסך לטיפול שהוא לא טיפול תקופתי, זה אומר שהטויוטה יש כמעט אפס תקלות?

התקציב שלנו הוא 65K ורני מתלבט מאוד לגבי הרכב,

האופציות הן- אוריס היברידית, פריוס, סקודה אוקטביה.

אם יש המלצות אחרות יהיה מעולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להגיד 0-תקלות מכיוון שדברים קורים וזה לא בשליטתו של אף אחד מחברי הפורום הדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות זה לעקוב אחרי הסטטיסטיקה ולהמליץ לך בהתאם.

סטטיסטית לאינסייט היו כמה בעיות במיוחד עם המנוע ולאוריס אין בעיות אמינות ידועות לכן הסיכוי להיתקל בתקלה באוריס מקבילה נמוך יותר אך עדיין קיים.

האוריס היא\הוא רכב טוב מאוד יש לנו בחברה כאלו רק תעשה עליה נסיעת מבחן מכיוון שלאחר שאני נסעתי עליה הבנתי שהרכב הזה בכלל לא לטעמי (בעיקר בגלל הגיר הרועש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי האוריס חסכונית יותר מהאינסייט. המנוע החשמלי שלה חזק בהרבה מזה של האינסייט. לי יש אוריס שנת 2015 יד שנייה כחמישה חודשים. בחמשת החודשים האלה נסענו 10,000 ק"מ ללא תקלות (אבל זה כמובן לא אומר הרבה).

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להגיד 0-תקלות מכיוון שדברים קורים וזה לא בשליטתו של אף אחד מחברי הפורום הדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות זה לעקוב אחרי הסטטיסטיקה ולהמליץ לך בהתאם.

סטטיסטית לאינסייט היו כמה בעיות במיוחד עם המנוע ולאוריס אין בעיות אמינות ידועות לכן הסיכוי להיתקל בתקלה באוריס מקבילה נמוך יותר אך עדיין קיים.

האוריס היא\הוא רכב טוב מאוד יש לנו בחברה כאלו רק תעשה עליה נסיעת מבחן מכיוון שלאחר שאני נסעתי עליה הבנתי שהרכב הזה בכלל לא לטעמי (בעיקר בגלל הגיר הרועש)

גיר רועש? הגיר כמובן לא יכול להיות רועש...

הרכב עצמו מאוד שקט, יש לי אותה כבר שנתיים וחצי וזה אחד הרכבים השקטים בקטגוריה.

בזמן מאמץ של המנוע- אכן יש רעש ממנו, אבל זה בולט בעיקר כי בשאר הזמן הרכב מאוד שקט.

גילוי נאות: אני מוכר אוריס 2014 היברידית, מוזמן לראות את המודעה שלי בפורום מכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...