Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חזק ומתנהג עד 50 אלף

lol1
שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אודה לעזרת חכמי הפורום האם קיימת חייה כזאת : רכב מתנהג מהיר ואמין.

אך ורק שלושת הנתונים האלה. שום דבר אחר לא מעניין לא נוחות לא נראות לא צריכת דלק.

רכב מהנה ואמין קיים דבר כזה?

עד 50 אלף .

המון תודה לעוזרים !!!

כן אבל זה היה בתקופת הבריטים שלא דחפו את האף למקום שבין אדם למכוניתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה קורולה, חזק מתנהג ואמין.

סתאם,

שנתון יש?

חזק? כמה חזק ?ידני?אוטומט? יש כל מיני אופציות רק תכווין קצת יותר.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנו חבר פורום המוכר רנו מגאן RS225, הרכב עשוי להיכנס לתקציבך, הוא חזק , מתנהג ובניגוד לדעות הרווחות גם אמין.

ממליץ לבחון אותו ואת אחותו הקטנה והאטמוספרית הקליאו ספורט 197\203 כ''ס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס אקובוסט. לא נותן פייט לקורולה באמינות, אבל יחסית סביר.

יש שתיים כאלו ביד2 כרגע, אבל זה לא המצב הסטנדרטי.

גילוי נאות: מחזיק באחת כזו כבר שנה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה קורולה, חזק מתנהג ואמין.

סתאם,

שנתון יש?

חזק? כמה חזק ?ידני?אוטומט? יש כל מיני אופציות רק תכווין קצת יותר.

שלושת הנתונים הם נטו התנהגות חוזק (יחסי כמובן אין משהו מאוד חזק בתקציב הזה) ואמינות.

שנתון לא משנה וגם תיבת הילוכים , כמה חזק ? בוא נגיד בצורה ריאלית למחיר . שאפשר יהיה להרגיש את הכוח שלו , זריז .

ישנו חבר פורום המוכר רנו מגאן RS225, הרכב עשוי להיכנס לתקציבך, הוא חזק , מתנהג ובניגוד לדעות הרווחות גם אמין.

ממליץ לבחון אותו ואת אחותו הקטנה והאטמוספרית הקליאו ספורט 197\203 כ''ס

האמת , למרות שאני מודע מאוד לשיפור של היצרן בשנים האחרונות באמינות , הרכב אמור לשמש אותי ביום-יום ולכן קצת מפחיד אותי הרכב הנ"ל.

פוקוס אקובוסט. לא נותן פייט לקורולה באמינות, אבל יחסית סביר.

יש שתיים כאלו ביד2 כרגע, אבל זה לא המצב הסטנדרטי.

גילוי נאות: מחזיק באחת כזו כבר שנה.

תודה רבה , רעיון מאוד מעניין , אחת מהן כבר הרבה זמן מפורסמת , פרסמו אותה לפני כמה חודשים , הורידו ושוב פרסמו למיטב זכרוני.

והשניה נראה ששיחקו איתה קצת .

האם אתה מחזיק בה כרכב יום יומי ? ואם כן , איך תסכם לאחר שנה ? אתה מרוצה ?

מאזדה 3 מנוע 2.0

קיבלת הכל בחבילה.

אם לקחת את התגובה ברצינות , עדיפה הסיוויק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה מחזיק בה כרכב יום יומי ? ואם כן , איך תסכם לאחר שנה ? אתה מרוצה ?

רכב יומיומי, אבל אני נוסע מעט מאוד. אתה יכול לחפש את שרשור ההתרשמות והתחזוקה שלי, בשנה האחרונה לא היה כלום מעבר למה שמפורט שם.

בגדול אני מרוצה מאוד, בטח בפרמטרים שציינת. מעבר לזה היא קצת צפופה (יחסית למשפחתית), קצת קשיחה (יחסית לסיטרואן), בחירת האבזור שלה מעט מוזרה (נניח, התנעה בלי מפתח אבל פתיחת דלתות מהשלט), איכות הצבע לא משהו וצריכת הדלק יותר גבוהה מהצפוי. סה"כ, עבורי מדובר בשטויות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש רכב חמים וחביב, או ספורטיבי? כי יש הבדל עצום בין שתי הקטגוריות - לראשונה נכנסת הפוקוס של פו הדב, אותה מאזדה 3 (תצחק, אבל זה נכון), אלפא מיטו 155/135 או פיאט פונטו 135, ג'ולייטה 170 (בג'ולייטה ובגרסאות ה-135 של המיטו והפונטו צריך לוודא שטופלו כראוי עם החלפות שמן תכופות), שברולט סוניק (בערך כזה...), וולוו C30 עם ה-2.5 ליטר טורבו ופחות או יותר זהו. זו קטגוריה די יבשה.

הקטגוריה השניה תדרוש ירידה בשנתון ותכלול רכבים כמו קליאו/מגאן RS, פיג'ו 208GTI מהראשונות (אני מניח. לא סגור על מצב השוק שלהן), קורסה OPC, מיני קופר S (בטוח אפשר למצוא איזו אחת מ-1980 או משהו ב-50K), ג'ולייטה תלתן (לא בטוח שקיימות במחירים האלה).

או שאתה בכלל רוצה רכב ספורט פרופר, כמו מיאטה, S2000, אימפרזה GT/WRX או במוו Z4?

יכול להיות שמה שאתה מחפש זה סתם משהו חזק, כמו לאון 1.8, וולוסטר טורבו, אסטרה GTC, אלפא GT/בררה 3.2?

זה קצת מצחיק, אבל יש מנעד מאוד רחב של מכוניות בתחום הזה וחשוב שתגיד לנו מה חשוב לך, אחרת סתם נמליץ לך על מה שהיינו קונים לעצמנו כי זה כסף של מישהו אחר ומה 'כפת :)

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב יומיומי, אבל אני נוסע מעט מאוד. אתה יכול לחפש את שרשור ההתרשמות והתחזוקה שלי, בשנה האחרונה לא היה כלום מעבר למה שמפורט שם.

בגדול אני מרוצה מאוד, בטח בפרמטרים שציינת. מעבר לזה היא קצת צפופה (יחסית למשפחתית), קצת קשיחה (יחסית לסיטרואן), בחירת האבזור שלה מעט מוזרה (נניח, התנעה בלי מפתח אבל פתיחת דלתות מהשלט), איכות הצבע לא משהו וצריכת הדלק יותר גבוהה מהצפוי. סה"כ, עבורי מדובר בשטויות.

תודה רבה ! , נשמעת מתאימה מכוון שגם בשבילי אלה דברים שוליים.

אעקוב אחרי המודעות .

אם ידני בא בחשבון 208GTI מבקשים 55-60 ועם קצת מיקוח אפשר לנסות להכניס לתקציב.

הרכב אמין כרגע מכוון שחדש , אין כל דרך לדעת איך יהיה בשנים הבאות , ב 60 אלף נמכרות שנות 2013/14 במצב לא הכי שמור וק"מ גבוהה.

הרכב מאוד מתאים לדרישה נכון , אך לא בתקציב מכוון שאני מחפש שמור ומתוחזק כראוי וכזה - אין בתווך התקציב שלי.

אתה מחפש רכב חמים וחביב, או ספורטיבי? כי יש הבדל עצום בין שתי הקטגוריות - לראשונה נכנסת הפוקוס של פו הדב, אותה מאזדה 3 (תצחק, אבל זה נכון), אלפא מיטו 155/135 או פיאט פונטו 135, ג'ולייטה 170 (בג'ולייטה ובגרסאות ה-135 של המיטו והפונטו צריך לוודא שטופלו כראוי עם החלפות שמן תכופות), שברולט סוניק (בערך כזה...), וולוו C30 עם ה-2.5 ליטר טורבו ופחות או יותר זהו. זו קטגוריה די יבשה.

הקטגוריה השניה תדרוש ירידה בשנתון ותכלול רכבים כמו קליאו/מגאן RS, פיג'ו 208GTI מהראשונות (אני מניח. לא סגור על מצב השוק שלהן), קורסה OPC, מיני קופר S (בטוח אפשר למצוא איזו אחת מ-1980 או משהו ב-50K), ג'ולייטה תלתן (לא בטוח שקיימות במחירים האלה).

או שאתה בכלל רוצה רכב ספורט פרופר, כמו מיאטה, S2000, אימפרזה GT/WRX או במוו Z4?

יכול להיות שמה שאתה מחפש זה סתם משהו חזק, כמו לאון 1.8, וולוסטר טורבו, אסטרה GTC, אלפא GT/בררה 3.2?

זה קצת מצחיק, אבל יש מנעד מאוד רחב של מכוניות בתחום הזה וחשוב שתגיד לנו מה חשוב לך, אחרת סתם נמליץ לך על מה שהיינו קונים לעצמנו כי זה כסף של מישהו אחר ומה 'כפת :)

אני מודע כמובן למנעד ופתוח לשמוע כל הצעה.

רכב ספורט פרופר אני ממש לא מחפש מכוון שאני מחפש רכב יום-יומי ועם כזה קשה מאוד להתנייד יוםיומית וגם התחזוקה אחרת לגמרי.(אולי ביום מן הימים יהיה גם כזה בחנייה - מותר לחלום.)

אפשר לומר שאני מחפש משהו יותר לכיוון הספורטיבי לכיוון ה 208GTI אבל משהו שיכנס בתקציב - מחפש רק רכב שמור ומתוחזק כראוי.

קופר S משנות ה 80 לא ממש תתאים לתנאי יום-יום , ג'ולייטה תלתן גם לא נכנס לתקציב ושבורה אני לא רוצה.

אופל קורסה - כמעט ולא נכנסת לתקציב - האם היא אמינה , יש לה מחלות ידועות ?

המון תודה !

כמה חזק? יש כאלה שסופר מיני עם 105/110 כ"ס חזקה להם ויש כאלה ש 208GTI עם 205 כ"ס חזקה להם..

כעת אני מתנייד על סופר מיני בעלת 105 כ"ס וזה לא חזק בשבילי.

היא זריזה אבל לא מהירה .מחפש יותר לכוון של 208GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...