Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לרוסים מבינינו: גבינת טבורוג (מבוטא: טבארוג Творог)

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר'ס, השאלה הייתה בסך הכל האם המוצר הזה קיים גם בגירסה "מזוייפת", על בסיס שומן צמחי.

כל שאר המידע נחמד ומענין, אבל השאלה עדיין עומדת...

הנס אגב, אמר דבר מענין.

התשובה היא כן! (במידה וההגדרה "מזויפת" נכונה)

בהרבה גבינות טבורוג מיבוא(לא רק) בגלל המכסים וזמן מדף מוסיפים שומן צמחי, חומרי טעם וכו'...

דוגמה:

https://www.keshet-teamim.co.il/categories/79722/products?catalogProduct=939027

אתה יכול לראות למטה שרשום "רכיבי חלב ושומן צמחי".

החברה עצמה היא חברה טובה! ואני מכיר את המוצרים שלה מרוסיה, אבל שם איכות הרכיבים שונה! שמתי לב לזה אחרי שהסתכלתי בבית.

15 ש''ח לקילו זו כנאה גבינה מעורבבת עם שומן צמחי(לרוב דקלים בגלל המחיר).

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומן צמחי נוסף לפעמים גם לגבינות אחרות,

בסגנון פרמזן ושות'. אני ממהר לציין שזה לא בהכרח משפיע לרעה

על איכות המוצר, כל מקרה לגופו,

וקריאת תוויות היא ככה בלי קשר יכולת שימושית.

נ.ב.: מה שהרבה יותר מעצבן זה תוספת של חלבון סויה לפסטרמה/נקניקיות כדי להעלות את אחוזי החלבון.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הוספה של שומן צמחי לגבינה נעשה משיקולי הוזלת מחיר נטו! גבינה עם שומן צמחי = גבינת Low Cost.

"פרמזן ושות'" לרוב גבינות מיבוא. היבואן(לרוב) כדי להרוויח תחת עול המכסים חייב לספק את המוצר הנחות ביותר שיש בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יש. פאפנש למשל הולך הכי טוב עם הגבינה הזו (או גבינה תוצרת בית).

א. פאפאנש זה ר ו מ נ י.

ב. חס וחלילה...

הגבינה הנכונה לזה היא אורדה - ואפשר עם ריקוטה גם כן.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. פאפאנש זה ר ו מ נ י.

ב. חס וחלילה...

הגבינה הנכונה לזה היא אורדה - ואפשר עם ריקוטה גם כן.

פאפאנש מבושל (ולא מטוגן - אנחנו לא מכינים מטוגן - לא טעים) יוצא טוב משמעותית עם טובורוג.

יוצא הכי טוב עם גבינה תוצרת בית שעושים מחלב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאפאנש מבושל (ולא מטוגן - אנחנו לא מכינים מטוגן - לא טעים) יוצא טוב משמעותית עם טובורוג.

יוצא הכי טוב עם גבינה תוצרת בית שעושים מחלב.

1. גם פאפאנש מבושל זה רומני , גם זה יוצא (לדעתי) יותר טוב עם אורדה. ( א ב ל - אפילו יותר מוצלח בצורה מגוכחת - קוטג׳...)

2. פאפאנש מבושל יותר טוב ממטוגן - Said no one ever :wink:. כשאתם מטגנים - אתם מכינים את זה כמו קציצות או כמו סופגניות?

צריך לאכול אחד מוצלח כמובן כרפרנס - בזמנו מאמאיה ביהודה הלוי בתל אביב היו מכינים אחד מוצלח מאוד כראוי (מטוגן - סופגניה גדולה ועליה קטנה , שמנת חמוצה כמו שצריך + ריבת דובדבנים חמוצים משובחת).

אני יכול להגיד לך שבזמנו סבתא שלי היתה מכינה בבית מטוגן בינוני - אבל יצא לי לאכול מטוגנים כמו שצריך - וזה אוכל אלוהי :)

על מבושל ? Meh ... זה טעים כן ? אבל זה לא בכיוון

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ברגע שיש תוספת של שמן צמחי אסור לכתוב המילה "גבינה" בשום צורה שהיא או 'הטייה' שלה. תקנו אותי אם אני טועה. כלומר במשהו שהוא גבינה כל השומן מגיע מהחי, מהחלב או מקסימום מהתוספת שהגבינה מכילה נניח זיתים. כלומר אין החלפה של חלק מהשומן מהחי בשומן צמחי.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. גם פאפאנש מבושל זה רומני , גם זה יוצא (לדעתי) יותר טוב עם אורדה. ( א ב ל - אפילו יותר מוצלח בצורה מגוכחת - קוטג׳...)

2. פאפאנש מבושל יותר טוב ממטוגן - Said no one ever :wink:. כשאתם מטגנים - אתם מכינים את זה כמו קציצות או כמו סופגניות?

צריך לאכול אחד מוצלח כמובן כרפרנס - בזמנו מאמאיה ביהודה הלוי בתל אביב היו מכינים אחד מוצלח מאוד כראוי (מטוגן - סופגניה גדולה ועליה קטנה , שמנת חמוצה כמו שצריך + ריבת דובדבנים חמוצים משובחת).

אני יכול להגיד לך שבזמנו סבתא שלי היתה מכינה בבית מטוגן בינוני - אבל יצא לי לאכול מטוגנים כמו שצריך - וזה אוכל אלוהי :)

על מבושל ? Meh ... זה טעים כן ? אבל זה לא בכיוון

1. קוטג'? איך בדיוק, אין לזה את המרקם המתאים.

2. כל מי שאכל אצלי פאפאנש מבושל (ומצופה בתערובת של סוכר ופירורי לחם קלויים) אהב הרבה יותר מאשר פאפאנש מטוגן שאכל. בעיני פאפאנש מטוגן זה פשוט סופגניה עם ריבה ושמנת. פאפאנש מבושל שעכשיו יצא מהסיר, חם ורך וטעים עם קצת סוכר ופירורי לחם במחבת - במיוחד עם גבינה תוצרת בית - אפשר לאכול סיר שלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותכם, אנצל את השרשור-

לפני שאני מתחיל לבדוק כל מסעדה בוכרית\ גאורגית בארה"ק, האם מישהו מכיר מסעדה\ מאפייה שבה מגישים\ מוכרים Осети́нские пирог (מאפה בסגנון אוסטייה, בתרגום חופשי).

מוכן להרוג תמורת פירוג טעים ממולא תפו"א (לא אוכל גבינה לבנה).

רוב תודות.

[h=1][/h]

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. קוטג'? איך בדיוק, אין לזה את המרקם המתאים.

You and me both brother - חפש אונליין מתכונים... אני גם נתקלתי בזה רק במתכונים אונליין לפני שנים - וידידה עשתה - ועפתי.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...