Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני פרויקט - פחחות וצבע DIY - דייהטסו מאטריה

pipinoadar
שימו לב! השרשור הזה בן 1956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

משתף אותכם ב"פרוייקטון" קוסמטי שעשיתי לפני כחודש על הרכב של אשתי, בקיצור - לפני כשנתיים לערך רכשתי דייהטסו מאטריה שמורה אך כרגיל,לא חפה משריטות ונגיעות אשר עם כולם הייתי יכול לחיות אבל מכה באזור הגלגל האחורי הציקה לי בלי סוף.

למען הספורט והאתגר החלטתי כי אני מתקן את המכה בכוחות עצמי,אחרי התארגנות על בונדו + רכישת חומרים מטופ-קולור בת"א (בסיס,צבע עפ"י קוד ולכה) ניגשתי לעבודה

כך נרכש הרכב האהוב:

74e9b258-1299-432f-9f62-4915a9fc8122 (1).jpg

לאחר פירוק הפנס ובחינת הנזק: (בתמונה נראה הרבה יותר עמוק מבמציאות,בכל מקרה בוצע כיפוף החוצה+שיוף וממיר חלודה)

IMG_20181019_123124.jpg

מריחת חומר ראשונית:

IMG_20181026_095337.jpg

מריחת חומר(השלמות ויישור סופי):

IMG_20181026_112748.jpgIMG_20181026_112752.jpgIMG_20181026_113818.jpg

לאחר צביעה ולכה:

IMG_20181029_091426.jpgIMG_20181029_095631.jpg

התמונות לא עושות חסד עם התיקון,

מרקם תפוזי אשר היה נעלם לאחר ליטוש מים ולאחר פוליש איכותי נראה ברק ועין בלתי מזוינת תתקשה להבחין בתיקון.

אני ממליץ לכל מי שבא לו אתגר בעלות נמוכה מאוד,הרמה מן הסתם לא של מוסך מקצועי אבל משביעת רצון בהחלט.

אעלה תמונות נוספות ביום שמשי

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב ותודה על הפרגונים,

זמן רב שאני משתעשע עם הרעיון של פחחות וצביעה עצמית,ראיתי כאן ת'רדים שנפתחו בעניין +המון סרטוני הדרכה באתהצינור והלכתי על זה.

3 מכלי ספריי מטופ-קולור לפי הגוון של הרכב,כל אחד 70 ש"ח (בסיס,צבע ולכה)

בערך 3 שעות עבודה,הרבה שיופים ומ"ס שכבות של צבע ולאחר מכן מ"ס שכבות של לכה,שיוף עם נייר לטש מים,פוליש+ווקס ו..זהו.

אמנם לא רמת מוסך מקצועי אבל עכשיו אני יודע שאפשרי בהחלט לביצוע וגם נשאר די הרבה חומר להרפתקאות נוספות.

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...