Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית זמינות לטיגואן

bimmer5
שימו לב! השרשור הזה בן 1949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החיסרון האובייקטיבי המשמעותי היחיד בעיניי מכל הרשימה הוא נושא מערכות הבטיחות האקטיבית.

תא מטען לא קריטי לרוב האנשים. הוא מספיק לקניות, למזוודות לחו"ל, לעגלה ולקמפינג ו90% מהאנשים לא זקוקים ליותר מזה.

צריכת הדלק הגבוהה יותר באה עם הביצועים הטובים יותר. קשה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

איכות חומרי הפנים לטעמי סבירה מאוד והיא מלווה בהנדסת אנוש טובה מאוד שזה יתרון גדול שמפצה לא מעט על חלל פנימי שעל הנייר קטן יותר.

מבחינת העיצוב יש כאלה שרואים את זה כחיסרון ויש כאלה (כמוני למשל) שמעדיפים את המראה הנחבא אל הכלים.

שווי שוק עתידי זה דבר שבאמת אף אחד מאיתנו לא יודע בדיוק כמו שאף אחד מאיתנו לא יודע עדיין איך המתחרות החדשות שצפויות להגיע נוסעות ומרגישיות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לכל אחד סדר עדיפויות שונה ולכן שווי שונה שמוכן לשלם עבורן. אני לפחות, בהחלט יכול להבין מדוע מישהו ימצא את הטיגואן 2.0 כבחירה שלו.

ההתרשמות שלי מאיכות הגימור של הטיגואן שהיא טובה מאוד.

לעניין מערכות הבטיחות האקטיביות, שוב פעם זה עניין אישי - אני מתרשם שיש הגזמה במשקל שניתן להן כיום, כאשר רכב מצויין יפסל בגלל חסרונן ורכב בינוני יועדף בגלל קיומן. בהתחשב בכך שהמערכות הללו הן עדיין בוסר.

נהיגה ברכב טוב תוריד לי את מפלס התסכול ותשמור אותי חד עם רכב בעלות יכולות תגובה טובות - ומבחינת בטיחות זה יתרון על רכב מרגיז או מרדים עם יכולות נמוכות יותר.

הכל אישי ומכבד כל בחירה של מישהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...