Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות לגבי bmw218i

Mjko
שימו לב! השרשור הזה בן 1958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כרגע אני נוסע על A1 1.4 וחשבתי להשתדרג מעט. אני איש של מכוניות קומפקטיות ובהיצע הרכבים הקיימים קפצה לי לעין אפשרות לסדרה 2 של BMW. היא קטנה, אבל לא קטנה כמו הA1, סולידית מבחינה חיצונית ונראית מפנקת מבפנים. מבחינת תקציב אני מוגבל לסביבות ה170K שבשום פנים ואופן לא ילכו לרכב חדש (אני מכוון ל2017), כך שהאפשרות שלי מסתכמת פחות או יותר בדגם הבסיס של סדרה 2 דהיינו 218i שהוא בעצם 1500 סמ"ק עם 136 כ"ס.

לא הצלחתי למצוא ברשת אף מבחן דרכים לדגם זה (לפחות בעברית) ואשמח לשמוע ממי שכן יודע האם מדובר בעגלה יפה או ברכב שגם כיף לנהוג בו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצלחתי למצוא ברשת אף מבחן דרכים לדגם זה (לפחות בעברית) ואשמח לשמוע ממי שכן יודע האם מדובר בעגלה יפה או ברכב שגם כיף לנהוג בו?

תחפש מבחן ל118 ו/או 318 עם אותו מנוע שמגיע ב218.

לגבי האם מדובר בעגלה אני לגמרי חושב שזה תלוי למה אתה רגיל. אלא אם כן אתה מתנייד היום באחת מגרסאות הקצה של הA1, הביצועים ב218 יהיו דומים למדי, אבל השלדה מהנה יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהM235 עולם אחר, אבל זה גם עולם אחר מבחינת הוצאות. משום מה קשה לי מאוד להאמין שפותח השרשור לא מודע לאופציית של המנועים החזקים יותר וכנראה שזה פחות רלוונטי, אבל אשמח לשמוע אם זה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהM235 עולם אחר, אבל זה גם עולם אחר מבחינת הוצאות. משום מה קשה לי מאוד להאמין שפותח השרשור לא מודע לאופציית של המנועים החזקים יותר וכנראה שזה פחות רלוונטי, אבל אשמח לשמוע אם זה אחרת.

מדוייק. ברור שישנה אפשרות לרדת עוד בשנתון ולקחת את אחת מגרסאות הקצה אבל זה לא מה שאני מחפש. האידיאל בשבילי היא ה220 אבל היא יקרה מדי בשנתונים האחרונים ואני לא רוצה לרדת מתחת ל2017.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש מבחן ל118 ו/או 318 עם אותו מנוע שמגיע ב218.

לגבי האם מדובר בעגלה אני לגמרי חושב שזה תלוי למה אתה רגיל. אלא אם כן אתה מתנייד היום באחת מגרסאות הקצה של הA1, הביצועים ב218 יהיו דומים למדי, אבל השלדה מהנה יותר.

אני מתנהל היום עם A1 1.4 122 כ"ס, אמנם לא S1 אבל זריזה יותר מרוב המכוניות הסטנדרטיות על הכביש, לא הייתי רוצה לקחת רכב עם ביצועים פחות טובים ולכן השאלה שלי בעצםהיא איך הBMW בגרסה הכי חלשה שלה לעומת האודי שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...