Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכביש החדש משפיים דרומה,איילון.

cessna
שימו לב! השרשור הזה בן 1950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני הייתי בטוח שיש חג היום שלא עודכנתי לגביו.

מחדרה להרצליה פיתוח - 24 דקות (אזור 10 בבוקר)

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אני נתקלתי בתופעה דומה בשישי בערב. פתאום משום מקום נוצר פקק כי אנשים לא מבינים לאן לנסוע. לאחר שעוברים את הפיצול, הצנועה חזרה לזרום.

דרך אגב, איכות הסלילה מצוינת. הכביש נראה ומרגיש חלק לגמרי.

אלכס, תפנה את תיבת ההודעות הפרטיות שלך היא מלאה ואני לא מצליח להשיב על ההודעה שלך.

סליחה על הספאם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

18:05 איזור תעשיה פולג נתניה.

כיבש 2 דרומה עד שפיים.

כביש 531 מזרחה עד כביש 444.

כביש 444 דרומה עד אלעד.

הגעה לאלעד 18:45.

זה זמן שיא. בשעות האלו הנסיעה הזאת לפני פתיחת הכביש החדש הייתה לוקחת אולי שעה ועשרים. זה לא הכיוון הכי נפוץ של נסיעה שגרתית בית - עבודה אבל בכיוון זה לפחות יש שיפור גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שתוך שנה-שנתיים גם זה ייסתם. שמעתי שמועה שהולכים לעשות מטרו מתחת לכביש החוף :shock:

מישהו מכיר?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהנו יא קאקרים.

איכשהו עכשיו אני אוכל את כל הפקק שלכם. הסטת התנועה מכביש החוף לאיילון סתמה לגמרי את הקטע שבין העיקול מ-531 לאיילון דרום ועד מחלף שמריהו שהיה שומם לחלוטין עד עכשיו, וכתוצאה מכך, כל 531 מקרטע עד המחלפצת רעננה דרום.

באורח פלא, הקטע בין הסירה לכניסה להרצליה פיתוח עדיין פקוק כתמול שלשום.

נסיעה שהייתה לוקחת 1:20 לפני 531 מערבה והחיבור לאיילון דרום ובערך חצי מזה אחרי הפתיחה, לוקחת עכשיו שעה וחצי.

תודה. תמותו.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Spire יא נקניק, איחלת לנו מוות וכמעט קיבלת את זה היום בבוקר.

כמעט מתתי מרוב עונג שנסיעה שלקחה לי 50 דקות (עד לפני שבוע) לקחה לי היום 22 דקות.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*הלכתי להכין בובות וודו של כולכם.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שאין יציאה לכביש 5. מבאס.

רק לי זה מפריע!?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יציאה גם בשבעת הכוכבים.

יציאה ישירה לכביש 5 מאיילון מעולם לא הייתה, גם בהתחלה כשהוא התחיל בהרצליה, גם בהמשך כשסגרו את הקטע הזה, וגם אחר כך כשפתחו אותו מחדש. מה שיש זה יציאה לגלילות ומשם עולים חזרה על 5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...