Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך צריכת הדלק האמיתית של הפיג'ו 308 והC4 1.2 שנת 2015? מצאתי נתונים סותרים באינטרנט

סטודנט עני
שימו לב! השרשור הזה בן 1927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לשני הדגמים ב2015 אותו מנוע 1.2

בחלק מהאתרים הפיג'ו 308 יותר חסכונית ובחלק אחר הC4 יותר חסכונית ולא הצלחתי להגיע למסקנה ברורה.

ראיתי גם בחלק מהקומות שלא מדובר ברכב כל כך חסכוני, נגיד פה בפורום בכתבה הC4 עושה 1 ל11.5 לעומת הפיג'ו שעושה 14.5??

https://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/2109/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%9D/%D7%A1%D7%99%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%9F-C4-(%D7%9E%D7%AA%D7%99%D7%97%D7%AA-%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%9D-2015)---%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F-%D7%93%D7%A8%D7%9A

באתר אוטו הc4 עושה 1 ל16.5

ב308 עושה 1ל15.5

ויש עוד כמה אתרים שראיתי שנותנים תוצאות שפעם זאת יותר חסכונית ופעם זאת יותר חסכונית.

באחד האתרים ראיתי שעושה 1-9/10 , גרסאת ה1.2!

הלכתי על הכיוון של הרכבים האלה כי הם חסכוניים בדלק. מה אומרים לגבי זה? ומה צריכת הדלק האמיתית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פג'ו 308 עם מנוע 1.2,הרכב עושה בתנועה משולבת 14 וחצי ק"מ לליטר,כמובן שהנתון הזה משתנה מנהג לנהג וזה תלוי צורת נהיגה,במבחן שראית שהרכב עשה 1 ל9-10 זה כי סביר להניח נהגו בו בצורה הכי בזבזנית שאפשר ולחצו על הדוושה כמה שיותר וכמובן שבמצב הזה הרכב יצרוך המון דלק.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פג'ו 308 עם מנוע 1.2,הרכב עושה בתנועה משולבת 14 וחצי ק"מ לליטר,כמובן שהנתון הזה משתנה מנהג לנהג וזה תלוי צורת נהיגה,במבחן שראית שהרכב עשה 1 ל9-10 זה כי סביר להניח נהגו בו בצורה הכי בזבזנית שאפשר ולחצו על הדוושה כמה שיותר וכמובן שבמצב הזה הרכב יצרוך המון דלק.

זאת בדיוק הצריכה שאני מקבל במשולב ,לפעמים קצת יותר כי אני לפעמים נוהג עם רגל כבדה מאד.

גם לי יצא ככה, בפעמים שמדדתי.

יש לי רכב עם מנוע זהה.

יוצא לי משולב בערך 1 ל-13 כאשר 50% זה פקקים או עירוני

מה לגבי הC4 היא באמת הרבה פחות חסכונית מהפיג'ו 308?

כי יש הבדל גדול בין 14.5 ל11.5 שאולי ישפיע על בחירת הרכב מבחינתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הנסועה הצפויה?

לדעתי אתה נכנס יותר מדי לחישובים ודקויות...

3 קילומטר לליטר זה די הרבה בהבדל...

סביבות ה20 אלף בשנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה במנוע מוגדש לקבל צריכה גרועה בהתגרזנות ורגל כבדה. נהג רגוע ישיג בנסיעה מנהלתית 1:13 .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם הנסיעה שלי על ה-C4 הייתה של כמה מאות קילומטרים בלבד בנסיעה משולבת - יצא לי בערך 1 ל-13.5 על המשאבה.

הסיטרואן כבדה ב-100 ק"ג אז אני מניח שיהיה הבדל של כמה אחוזים בצריכת הדלק לטובת ה-308.

קח בחשבון שהפיג'ו מעט יותר מודרני בתכנון שלו - יותר איבזור, בגאז' מנוצל טוב יותר מאידך ה-C4 מעט נוחה יותר.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שברוב המקומות הרשמיים צריכת הדלק של הc4 טובה יותר מה308 ובפועל נראה שזה הפוך...

בפיגו הבנתי הכל דרך המסך מגע כולל מזגן זה נראה לי סיוט. אני אחד שמדליק מכבה מדליק מכבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו עם c4 שנת 2015 קרוב לשנה, אצלי הרכב עושה 1:15 אצל אשתי 1:16.5.

קח בחשבון שאנחנו גרין באיזור מישורי ונוסעים 70% בינעירוני.

פנטסטי, תודה רבה על המידע!

תובנות מסויימות לגבי הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שברוב המקומות הרשמיים צריכת הדלק של הc4 טובה יותר מה308 ובפועל נראה שזה הפוך...

בפיגו הבנתי הכל דרך המסך מגע כולל מזגן זה נראה לי סיוט. אני אחד שמדליק מכבה מדליק מכבה...

היה לי 308 דור או 2 אחורה שכור באיטליה שהכל דרך מסך מגע, זה היה קצת מציק. לא חושב שהייתי נמנע מלקנות רכב כזה בגלל זה אלא אם הייתי יודע על בעיות אמינות של המסך והמולטימדיה. לא כיף להתקע בקיץ עם חימום בגלל שהמסך הפסיק לעבוד :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...