Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראוטר חדש - מחפש המלצות

AlonBar
שימו לב! השרשור הזה בן 1954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

מחפש להחליף את הראוטר המזדקן שלי, Tplink Wr740N. כרגע אני מקבל מהראוטר 25 מגה הורדה, כשהוא מקבל כמעט 100. לא נדרש טווח מאוד גדול, אך כן נדרשת מהירות נורמלית, כלומר 5G?

התקציב לא גדול- כלומר מעדיף עד 300 שח.

מודה מראש.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך טיפה כוח להתעסקות טכנית - https://www.amazon.com/gp/product/B075GYWPCJ/ ולאחר מכן בצע את ההוראות מכאן: https://lazymocha.com/blog/2018/04/16/flash-t-mobile-cellspot-tm-ac1900-to-asus-rt-ac68u-p/

למרות שרשום Certified Refurbished, לפי דעתי קיבלתי ראוטר חדש לגמרי.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראוטר הוא רכיב משמעותי בחיי היום יום.

ההמלצה שלי היא אסוס... פשוט מוצרים משובחים.

עם המחיר תתמודד עכשיו, עם הביצועים יום יום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראוטר הוא רכיב משמעותי בחיי היום יום.

ההמלצה שלי היא אסוס... פשוט מוצרים משובחים.

עם המחיר תתמודד עכשיו, עם הביצועים יום יום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אכן - אין על המכשירים שלהם.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור אתה טועה ומטעה.

במיוחד מאמזון שכל חבילה עוברת שיקוף,

אם חמק מתחת לרדאר הרווחת.

כשאתה רוכש את המוצר דרך אמזון ולא דרך מוכר צד ג' באמזון - אמזון אחראית להבאת המוצר אליך עד הבית, בייחוד בנושא הראוטרים, אמזון אחראית על אישורים, העברה במכס וכד'. המחיר שאתה משלם מגולם וכולל הכל.

מה שלא ציינתי:

במידה ויש תקלה בתהליך קריא חוסר אישור מצד משרד התקשורת להעברת הראוטר ,אמזון תבטל ללקוח את כל העסקה ותחזיר את כל מה ששילם.

היכן אני טועה?

ציטוטים מ HT:

הכל עניין של אם זה נתפס או לא.

הזמנתי ראוטר מאמזון איטליה נשלח דרך UPS, כמובן שהוא נעצר ונדרש אישור משרד התקשורת, במהלך ההמתנה אמזון שלחו לי מחדש דרך I PARCEL.

יומיים לפני שקבלתי את ההזמנה החדשה, הודיעו לי שהראוטר בהזמנה הראשונה לא מאושר בארץ. יומיים אחר כך קבלתי את הראוטר שנשלח דרך I PARCEL.

אני קיבלתי היום הודעה מUPS (עוד לפני שהחבילה יצאה מארץ המוצא!) שצריך את אישור משרד התקשורת שכרוך בעמלה של 400 ש"ח אבל הכל על חשבון אמאזון וזה יקח בערך חודש אם יתקבל אישור.
עריכה אחרונה על ידי Or05230

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה רוכש את המוצר דרך אמזון ולא דרך מוכר צד ג' באמזון - אמזון אחראית להבאת המוצר אליך עד הבית, בייחוד בנושא הראוטרים, אמזון אחראית על אישורים, העברה במכס וכד'. המחיר שאתה משלם מגולם וכולל הכל.

מה שלא ציינתי:

במידה ויש תקלה בתהליך קריא חוסר אישור מצד משרד התקשורת להעברת הראוטר ,אמזון תבטל ללקוח את כל העסקה ותחזיר את כל מה ששילם.

היכן אני טועה?

ציטוטים מ HT:

החל מינואר לא (אמור) להיות צורך באישור, אז כל עניין האישורים לא יהיה רלוונטי

https://www.gov.il/he/Departments/news/01112018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא ציינתי:

היכן אני טועה?

ציטוטים מ HT:

אתה טועה בזה שכתבת: "

בכל מקרה הבאת ראוטר מאמזון לא מצריכה אישורים."

האישור נדרש בכל מקרה, ואם זה נופל לבדיקה, יפנו אליך לקבלת מפרט.

ואם אתה רוצה שזה ירוץ מהר יותר, עדיף שאתה תפנה למשרד התקשורת ותנדנד להם לקבלת האישור ולא תחכה שהמשלח יקבל את האישור.

בקיצור, עדיף לחכות לראשון בינואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך טיפה כוח להתעסקות טכנית - https://www.amazon.com/gp/product/B075GYWPCJ/ ולאחר מכן בצע את ההוראות מכאן: https://lazymocha.com/blog/2018/04/16/flash-t-mobile-cellspot-tm-ac1900-to-asus-rt-ac68u-p/

למרות שרשום Certified Refurbished, לפי דעתי קיבלתי ראוטר חדש לגמרי.

האם שלחת לארץ?

ניסיתי להזמין וקיבלתי הודעה שלא ניתן לשלוח פריט זה לישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ על TP LINK ARCHER VR600. התקנתי אצל כמה לקוחות ואין תלונות כבר מאז ההתקנה (מס' חודשים).

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...