Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים שקטים ואוחזים 195/65/15

Michael Yaacov
שימו לב! השרשור הזה בן 1944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

הצמיגים שלי חייבים החלפה ואני מתלבט לגבי כמה דגמים, הפרמטרים שחשובים לי במיוחד:

אחיזה טובה,שקטים ככל שאפשר, שחיקה איטית.

התקציב שלי הוא עד 1400 לרביעייה, ראיתי 2 דגמים שתפסו לי את העין יותר מאחרים:

dunlop bluresponse במחיר של 325 לצמיג

falken

ZE914 במחיר של 225 צמיג

עכשיו ההתלבטות שלי היא האם כדאי להשקיע עוד כמה מאות בשביל הדאנלופ, מבחינת זמן שחיקה בעיקר ותוצאות, זאת אומרת שאם הדאנלופ צפויים להחזיק שנה וחצי ומעלה יותר מהפאלקן שווה לי כבר להשקיע, אשמח לעצתכם בנושא ואם יש לכם המלצה לצמיגים שעונים על אותם פרמטרים אשמח לשמוע.

Hu: Jvc 2 din + dsp bit one

Amps: Zapco reference 350.2 + Audison sr 4 + Audison sr1DK

Comp: Morel Hybrid 602 + Audison Apk 165

Sub: Jl audio12W3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי במידה הזו רביעייה של מקסיס מקוטרה 3

צמיגים מעולים, שקטים במיוחד ואוחזים מצוין, גם לא יקרים אז ממליץ.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אותה מידה כמו שלך, לפני חודש החלפתי רבייעה של מישלין אנרג'י לקונטינטל פרימיום 5. אחרי 1500 קמ אני יכול להגיד שהקונטינטל באמת מעולים ולא רואים את הצמיג הקודם ממטר, אחיזה פחות או יותר אותו דבר, אבל הבלימה השתפרה מאוד,חשוב לציין שהצמיג מעט רועש מהקודם אבל אחרי שבוע כבר לא שמים לב לזה.

הייתי באותה התלבטות כמו שלך אבל לא מצאתי את הדנלופ המדובר בשום מקום אז הלכתי על הקונטינטל יצא לי ארבעה צמיגים ב1200 (ויש לי קוד מהירות V מה שמייקר מעט את העניין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הדעה על מישלין אנרג'י סייבר ( שהחליפו bridgestone er300 ) בדיוק הפוכה - אחרי 30 אלף קילומטרים על הציר הקדמי אין סימני שחיקה בכלל, הצמיג שקט ונוח מאוד. ראיתי אצל חבר הפורום תמונות של מישלין עם 90 אלף קילומטרים, והם עדיין לא זקוקים להחלפה.

לפותח השרשור - ןdunlop bluresponce צמיג ברמה יותר גבוהה מאשר פאלקן, בכל פרמטר - אחיזה בפניות, מרחק בלימה.

ובלי שום קשר לכמה הם יחזיקו מעמד, שווה לשלם את ההפרש. אלה אולי הצמיגים הכי נוחים ושקטים שניתן למצוא במידה שלך.

לא רשמת כמה אתה נוסע בשנה. דנלופ יחזיקו מעמד כ 60 אלף קילומטרים. אם אתה מחפש שחיקה עוד יותר איטית - michelin energy saver או goodyear efficient grip perfomance יתאימו יותר.

אם אתה לא נוסע הרבה, והרכב עומד בשמש - אל תקנה מישלין, הם יתייבשו מהר יחסית.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבתי לפני כחודש זוג ZE914 מאחור, הם אחלה ביחס למחיר ושקטים.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, הפלקן טובים למחיר, אבל ממש לא מהשקטים.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא שומע אותם בנסיעה במיוחד יחסית לקודמים (DuraGrip), אז בשבילי הם בסדר.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו איזה יופי של היענות!פורום טכני נותנים בראש:wink:

אז לגבי הפאלקן- ראיתי שהדירוג של השקט שלהם הוא 68 לכן שמתי עליהם עין,אם זה סתם ציון מדבקה ובפועל הם לא שקטים אני יורד מהם.

אני אמשיך לחפש כיוון לבלו רספונס במחיר הגיוני, עד עכשיו קיבלתי עליהם מחיר מאוד גבוה מ-2 מקומות שמחזיקים אותם.

אם לא אמצא אני חושב ש-

goodyear efficient grip perfomance תהיה הבחירה הבאה שלי.

בינתיים התגובות שקראתי עליהם מצויינות ותואמות את מה שאני מחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז אחרי שעשיתי סיבוב אתמול באיזור תעשייה בין כמה וכמה פאנצ'ריות לחפש את הבלו רספונס,קיבלתי 2 הצעות מחיר שהזולה ביניהם הייתה 380 לצמיג.

בנוסף הייתי צריך לחכות שיזמינו אותם ולא היה לי הרבה סבלנות 8)

קיבלתי הצעה לקחת את ה-

goodyear efficient grip perfomance במחיר של 1200 לרביעייה אז הלכתי על זה.

עד עכשיו אחרי נסיעת בוקר עמוסה בשיפועים עקיפות ורמזורים אני יכול להגיד שהתרשמתי מאוד לטובה מאחיזת הכביש שלהם

עוד יותר התרשמתי מהשקט שלהם,האמת פעם ראשונה שאני מסתכל על רעש בתור פקטור אבל את האמת פשוט תענוג- לא שומע בכלל את הדרך כל מה שמגיע לי לאוזניים זה רק רעש מנוע כיאה למאזדה וקצת רעשי רוח.

בקיצור נכון לעכשיו אני מאוד מרוצה מהבחירה שלי

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגודייר, מנבירה בגוגל, הכי שקטים שיש, במיוחד הדגם הזה שהוא גם הכי זול שלהם- מוזר.

תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מתבלבל עם הeagle sport אלה דגם יותר זול של גודייר שמדורגים 67db, לעומת ה-efficient שבציון 69 dB, הבעיה שבשאר הפרמטרים האיגל נופלים מהם בהרבה, אז אני לא יודע אם אלו הצמיגים הכי שקטים שקיימים בשוק אבל אני יכול להגיד בתור מי שמאוד חשוב לו השקט בנסיעה, מספיק שקטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

eagle sport יותר זול מה EFFI GRIP, ומניסיון גם פחות טוב ממנו.

EFFI GRIP צמיג מעולה, שקט, אחיזה טובה מאוד יחסית לאחרים סביב המחיר שלו, וגם השחיקה לא מהירה.

קנייה מעולה!

(גם שלי מפולין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...