Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

41 קמ"ש מעל המותר

שימו לב! השרשור הזה בן 1855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכיר היטב את מקטע הכביש.

באם לא היו תקלות ברשת החשמל או אחרות - מואר היטב.

מפתה מאוד לעבור את מגבלת ה-60 קמ״ש הקבועה בתמרור (רחב, דו נתיבי, הפרדה טופולוגית של המסלולים, אין בתי מגורים סמוכים, אין מרכזי מסחר ובילוי, וממילא, כפר סבא הירוקה משופעת גשרים להולכי רגל, על מנת שלא יסכנו חייהם).

כ״כ מפתה, עד כדי כך שבכל יום בשעות הבוקר עומדת בנקודה ניידת ושוטר עם ממל״ז. גם בערבי סופ״ש סביר שניידת תמצא בנקודה.

.

לפי תיאור הדרך ניתן היה לשים שם תמרור המגביל ל 80 קמ"ש

רשות התימרור המרכזית רשאית לקבוע בקטע דרך מהירות מרבית

מותרת השונה מן האמור בתקנת משנה )א(, ובלבד שהמהירות המרבית

המותרת שתיקבע לא תעלה על המפורט להלן:

( 1 ( בדרך עירונית – 80 קמ"ש.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מעשית אין שום בעיה להציב שם תמרור של 80 קמ"ש. אבל כמו בעוד לא מעט מקומות (איילון צפון באיזור חולון, שדרות ההגנה בחיפה), למה לעשות את זה אם אפשר במקום זאת להעמיד שוטר במקום שיעבוד כמדפסת כסף?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. על פי הבנתי את התנועה ואת משתמשי הדרך, אין שום בעיה להציב שם תמרור המגביל מהירות ל-80.

לתחושתי, הרב אכן נוסעים שם במהירות של 75-80 (בשעות שהם יודעים שלא תהיה שם ניידת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקבוע פגישה עם התובע המשטרתי בתחנה.

מכיר אישית מקרה כמעט זהה לשלך מלבד 102 קמש במקום 101.

ניתנה הפחתה של 20 קמש בפגישה 1 על 1 עם התובע = 8 נק' ו 750₪.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. על פי הבנתי את התנועה ואת משתמשי הדרך, אין שום בעיה להציב שם תמרור המגביל מהירות ל-80.

לתחושתי, הרב אכן נוסעים שם במהירות של 75-80 (בשעות שהם יודעים שלא תהיה שם ניידת).

בתקווה שלא יחשדו בי באהבת מגבלות מהירות דרקוניות ונהיגה זחלנית, תרשו לי להביע דעה קצת שונה מהבון-טון הפורומי. אדגיש מראש שזו חלילה לא הטפת מוסר לפותח השרשור, רק מענה למי שמשוכנע שמגבלת המהירות בדרך הזו מוגזמת.

מדובר בכביש דו-נתיבי יפה אמנם, אבל בלי שולי בטחון כלל (ועם מדרכה מוגבהת), בכיוון מערב יש תנועת הולכי רגל ואופניים ערה למדי ונקודת השתלבות מסוכנת ביציאה מקניון הירוקה (תכנון נוראי של נתיב ההשתלבות). בכיוון מזרח תנועה ערה של הולכי רגל ואופניים ממשה סנה עד טשרניחובסקי (וצומת משה סנה שהרמזור בו יחסית מוסתר בגלל העיקול לבאים ממערב). לכל זה יש גם חיזוק בסטטיסטיקה: בקטע הכביש מ-4 עד צומת משה סנה התרחשו בחמש השנים האחרונות כ-15 תאונות בהן היו פצועים קשה או הרוגים (כלומר, לפחות מספר זהה של פצועים קשה או הרוגים), למרות שהכביש סלול באופן סביר ומואר.

מהירות מרבית של 80 קמ"ש אולי אפשרית לנהג מרוכז ועירני - אבל נראית לי שם גבוהה לנהג הטיפוסי, ותזמין נסיעה במהירויות גבוהות עוד יותר (כפי שאתה אומר ש"הרוב נוסעים שם 80" כבר עתה). לא מתאים לתוואי הכביש, ובינינו מדובר בסה"כ בכק"מ לכל האורך עד טשרניחובסקי - בנסיעה של 60 קמ"ש תוספת הזמן לרמזור עומדת על בקושי 30 שניות לעומת 80 קמ"ש, גם אם חלפת על פני הרמזור באמצע בירוק ואף רכב לא השתלב ממשה סנה.

ותהייה לסיום: למה האנשים שמתעקשים לזחול על כביש 4 ב-80 קמ"ש בשמאלי גם כשהוא פנוי לגמרי, חייבים לנהוג באותה מהירות (ויותר) בכביש עירוני, שאין שום מחלוקת שהרבה יותר מסוכן לנהוג בו מהר?

עריכה אחרונה על ידי רועי צוקרמן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקווה שלא יחשדו בי באהבת מגבלות מהירות דרקוניות ונהיגה זחלנית, תרשו לי להביע דעה קצת שונה מהבון-טון הפורומי. אדגיש מראש שזו חלילה לא הטפת מוסר לפותח השרשור, רק מענה למי שמשוכנע שמגבלת המהירות בדרך הזו מוגזמת.

מדובר בכביש דו-נתיבי יפה אמנם, אבל בלי שולי בטחון כלל (ועם מדרכה מוגבהת), בכיוון מערב יש תנועת הולכי רגל ואופניים ערה למדי ונקודת השתלבות מסוכנת ביציאה מקניון הירוקה (תכנון נוראי של נתיב ההשתלבות). בכיוון מזרח תנועה ערה של הולכי רגל ואופניים ממשה סנה עד טשרניחובסקי (וצומת משה סנה שהרמזור בו יחסית מוסתר בגלל העיקול לבאים ממערב). לכל זה יש גם חיזוק בסטטיסטיקה: בקטע הכביש מ-4 עד צומת משה סנה התרחשו בחמש השנים האחרונות כ-15 תאונות בהן היו פצועים קשה או הרוגים (כלומר, לפחות מספר זהה של פצועים קשה או הרוגים), למרות שהכביש סלול באופן סביר ומואר.

אני מדבר על המקטע מכביש 4 ועד כ-150 מ׳ לפני משה סנה. בכיוון הזה (מ-4 מזרחה) - לא יצא לי לצפות בתנועת הולכי רגל ואופניים כלל, שלא לדבר על ״ערה״... ייתכן כי המקור להבדלים הוא השעות בהן אנו פוקדים את המקום. במקרה שלי מדובר בשעות הבוקר המתקדמות (9:00-10:00) והערב (18:30-19:30).

אני לא מודע לנתונים הסטטיסטיים שהבאת, שמתייחסים בדיוק למקטע הכביש עליו אני מדבר, והנתונים מפתיעים אותי. אבל מבחינתי, ככל שהנתונים אמיתיים ומתייחסים לקטע הכביש המדובר, בכיוון הנסיעה המדובר, הרי שהם מבטלים לחלוטין כל רגש או תחושה שהייתה לי ושציינתי לגבי הדרך. ולפיכך, אני שב בי מדבריי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקבוע פגישה עם התובע המשטרתי בתחנה.

מכיר אישית מקרה כמעט זהה לשלך מלבד 102 קמש במקום 101.

ניתנה הפחתה של 20 קמש בפגישה 1 על 1 עם התובע = 8 נק' ו 750₪

על מה קיבל הפחתה של 20 קמ"ש? האם ידוע לך על מה הוא דיבר איתם והאם בא אליהם בטענות (כגון כשלים בהתהלות השוטר? או שסתם היו נחמדים איתו שם?

חסרות לי "נסיבות המקרה", שאמורות להופיע בדו"ח, כפי שהשוטר מתאר אותן. גם דברי הנהג אמורים להופיע בדו"ח. אולי בצידו השני... בכל מקרה, אל תמהר להודות. רק לפני כשלושה שבועות, באותו בית המשפט שזומנת אליו, הופחתה האשמה נגדי על מהירות מופרזת וקנס של 1500 + נקודות, ל-250 ש"ח ללא נקודות. אתה יכול ללמוד מהתנהלות המשפט בפוסט הבא

תודה רבה על השיתוף, נראה שהמקרה שלנו דומה כיוון שגם אצלי היו כשלים בהתנהלות של השוטר, ואני מקווה מאוד שאצליח להוציא את אותה התוצאה מכך. לגבי חומר החקירה, רשמת בפוסט שביקשת את חומר החקירה דרך האינטרנט ונענת בשלילה. מה הסיבה שנענת בשלילה? באם בסופו של דבר קיבלת את החומר בדרך אחרת? האם תוכל להפנות אותי לאתר הרלוונטי בו אוכל לבקש את החומר בתקווה שיאשרו לי את זה?

עוד משהו, לפי הבנתי מהפוסטים כאן, קודם כל נפגשים עם הסנגור מחוץ לכותלי בית המשפט, שם מנסים לסגור איתך עסקה, ובמידה ולא הסתדרתם אתה יכול לכפור באשמה ויקבע לך תאריך דיון למשפט. האם זה מדויק? האם עברת את אותו התהליך? האם פנית למישהו/גוף כלשהו טרם תחילת התהליך או שישר הגעת לבית המשפט במועד הנקוב בדו"ח?

על הדו"ח כתוב שהשוטר שייך ליחידת התנוכה של כפר סבא לשם אתה פונה לשם תיאום לצילום החומר.

מואר חלקית , לא ברור לי מה זה?

האם עצרת ליד השוטר או שהוא נסע אחריך ועצר אותך?

ברגע שיהיה בידיך הדו"ח ותעלה לכאן נוכל להבין יותר.

השוטר סימן לי לעצור ומיד עצרתי בשול. הניידת עמדה שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

תודה רבה על השיתוף, נראה שהמקרה שלנו דומה כיוון שגם אצלי היו כשלים בהתנהלות של השוטר, ואני מקווה מאוד שאצליח להוציא את אותה התוצאה מכך. לגבי חומר החקירה, רשמת בפוסט שביקשת את חומר החקירה דרך האינטרנט ונענת בשלילה. מה הסיבה שנענת בשלילה? באם בסופו של דבר קיבלת את החומר בדרך אחרת? האם תוכל להפנות אותי לאתר הרלוונטי בו אוכל לבקש את החומר בתקווה שיאשרו לי את זה?

עוד משהו, לפי הבנתי מהפוסטים כאן, קודם כל נפגשים עם הסנגור מחוץ לכותלי בית המשפט, שם מנסים לסגור איתך עסקה, ובמידה ולא הסתדרתם אתה יכול לכפור באשמה ויקבע לך תאריך דיון למשפט. האם זה מדויק? האם עברת את אותו התהליך? האם פנית למישהו/גוף כלשהו טרם תחילת התהליך או שישר הגעת לבית המשפט במועד הנקוב בדו"ח?

איני יודע מדוע נעניתי בשלילה, אבל מאחר וכל המידע היה ברשותי, סירוב המשטרה להעביר אלי את חומרי החקירה, שירת למעשה את האינטרס שלי, להצביע על התנהלות לא תקינה בתיק.

זה הקישור לאתר המשטרה לבקשת חומרי חקירה

אתה מגיע לאולם המשפט כרבע שעה לפני מועד הדיון. מאתר את התובע המשטרתי, (במשפט שלי בפ"ת הייתה תובעת המשטרתית) ושומר איתה על קשר עיין. אל תמהר לגשת אליה. עדיף שהיא תפנה אליך. באיזה שהוא שלב היא תשאל בקול רם, האם יש עוד נאשמים באולם שמעוניינים לדבר אתה לפני תחילת הדיונים. זה הזמן לפנות אליה. כשהיא תשאל אותך מדוע אתה רוצה לדבר אתה, תענה שיש כשלים בהתנהלות השוטר והוא לא עבד לפי הנהלים. סביר שהיא תשאל אותך בציניות מאיפה אתה יודע את הנהלים, תגיד שקבלת ייעוץ. כדי להתקדם, היא תציע לך להפחית את חומרת העבירה ברמה אחת. על פי הכשלים שיופיעו בחומרי החקירה, תקבל החלטה, האם להסכים להצעה שלה, או להמשיך להתמקח איתה ואפילו לא להסכים ולבקש להישפט. ברגע שתקבל את חומרי החקירה, תשתף אותנו ונראה עד כמה שווה לך לעמוד על שלך בבית המשפט. במידה ולא הגעת להסכמה עם התובעת, יערך דיון הקראה. השופטת תקריא את העבירה ותשאל אותך האם אתה מודה או לא מודה. זה הזמן לענות "לא מודה". השופטת תקבע מועד לדיון הוכחות ותזמן אותך ואת השוטר לאותו דיון. ארבע פעמים הגעתי לבית משפט על עבירות שהואשמתי בהן, בפעם הראשונה האישום בוטל, בפעם השנייה, שלמתי מחיר יקר על התחכמת מול שופט עצבני שלמרות שהתובע הסכים להפחית את הקנס בחצי, התעקשתי שיבטל אותו לחלוטין והשופט נכנס בי והכפיל לי את הקנס, בפעם השלישית הקנס הופחת בחצי ובפעם הרביעית הופחת מ-1500 ש"ח ו-12 נקודות ל- 250 ש"ח בלי נקודות. בשלב ההקראה אין סיבה למהר לקחת עורך דין. תבוא רגוע ככל שניתן, לבוש בצורה הולמת, לא עם מכנסיים קצרים וכפכפים. דבר בנימוס, אל תתלהם, תתרגז, תתחכם. דבר ענייני, בקול רגוע ושקט, אך ממוקד מטרה. תבין שלתובעת אין עניין אישי לזמבר אותך וכל רצונה זה לסיים, כמה שיותר מהר, את עשרות התיקים שיש לה ביד. תנסה לשכנע אותה לבטל את הדו"ח עקב הכשלים ואם היא תתעקש, תציע לעבירה על "נהיגה במהירות בלתי סבירה", שזה 250 ש"ח ללא נקודות ותתפלל שהיא תסכים.

נוהל הפעלת ממלז אולטרא לייט - 14.2.17.pdf

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה המפורטת.

איך המידע היה בידך אם בקשתך באינטרנט נענתה בשלילה? כמה זמן לקח להם להחזיר תשובה?

בכל מקרה היום הגשתי בקשה, מקווה שישלחו לי את זה בהקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר והעבירה שיוחסה אלי, הייתה ברירת תשלום, רוב המידע הרלוונטי, היה רשום בדוח. (השוטר הלוזר היה גם האתת והנקודה אליו לזר את הממל"ז. את מיקום התמרורים המבלבל, זיהיתי כששיחזרתי לעצמי את מסלול הנסיעה). במידה ובקשתך למידע לא תאושר, תדפיס את הסירוב. זה יכול לשרת אותך, כשתציג את מחדלי המשטרה, בפני התובעת או בית המשפט.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהירות מרבית של 80 קמ"ש אולי אפשרית לנהג מרוכז ועירני - אבל נראית לי שם גבוהה לנהג הטיפוסי, ותזמין נסיעה במהירויות גבוהות עוד יותר (כפי שאתה אומר ש"הרוב נוסעים שם 80" כבר עתה). לא מתאים לתוואי הכביש, ובינינו מדובר בסה"כ בכק"מ לכל האורך עד טשרניחובסקי - בנסיעה של 60 קמ"ש תוספת הזמן לרמזור עומדת על בקושי 30 שניות לעומת 80 קמ"ש, גם אם חלפת על פני הרמזור באמצע בירוק ואף רכב לא השתלב ממשה סנה.

ותהייה לסיום: למה האנשים שמתעקשים לזחול על כביש 4 ב-80 קמ"ש בשמאלי גם כשהוא פנוי לגמרי, חייבים לנהוג באותה מהירות (ויותר) בכביש עירוני, שאין שום מחלוקת שהרבה יותר מסוכן לנהוג בו מהר?

נתחיל מהאמצע

על פי מה שאני מצאתי היו 2 תאונות קטלניות ( כלומר הרוגים ו 2 תאונות קשות ( פצועים קשה במהלך 5 השנים האחרונות

ניסיון החיים שלי וגם של חברי פורום אחרים , מלמד כי המשטרה אורבת במקום בו המהירות המותרת לא תואמת למהירות בה נוסעים הנהגים.

כי רק במקומות כאלה הפנקס מתמלא במהירות.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר והעבירה שיוחסה אלי, הייתה ברירת תשלום, רוב המידע הרלוונטי, היה רשום בדוח. (השוטר הלוזר היה גם האתת והנקודה אליו לזר את הממל"ז. את מיקום התמרורים המבלבל, זיהיתי כששיחזרתי לעצמי את מסלול הנסיעה). במידה ובקשתך למידע לא תאושר, תדפיס את הסירוב. זה יכול לשרת אותך, כשתציג את מחדלי המשטרה, בפני התובעת או בית המשפט.

לא תקבל את המידע תצטרך להגיש בקשה לבית המשפט לקבל את המידע, ואת נחיצותו להליך

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכור לך כמה זמן לקח מרגע הבקשה באינטרנט ועד לקבלת הסירוב?

לא תקבל את המידע תצטרך להגיש בקשה לבית המשפט לקבל את המידע, ואת נחיצותו להליך

ישה,

תאריך המשפט הוא ב3.1.19, האם לדעתך אספיק לקבל את החומר הרלוונטי עד אז?

האם תוכל לפרט מעט על תהליך הגשת הבקשה לבית המשפט? כיצד אוכל להצדיק את קבלת המידע? האם אוכל בפשטות לומר להם שלדעתי השוטר התנהל צורה לא תקינה ולכן אני צריך את החומר?

עריכה אחרונה על ידי The_Driver
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבועיים. אבל זה פחות עקרוני. בדיון ההקראה , במידה ולא תגיע ל"הבנות" עם התובעת, יקבע מועד ההוכחות ועד אז יהיה מספיק זמן לקבל את חומרי החקירה.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה,

תאריך המשפט הוא ב3.1.19, האם לדעתך אספיק לקבל את החומר הרלוונטי עד אז?

האם תוכל לפרט מעט על תהליך הגשת הבקשה לבית המשפט? כיצד אוכל להצדיק את קבלת המידע? האם אוכל בפשטות לומר להם שלדעתי השוטר התנהל צורה לא תקינה ולכן אני צריך את החומר?

ביום 3.1.19 זו ישיבת הקראה, בה השופט שואל אותך מודה או לא מודה.

אתה עוד לפני זה מבקש לדחות את ישיבת ההקראה בטענה כי אתה רוצה לקבל את מה שאתה מבקש לקבל, כי שלחת בקשה לקבלת המידע והנה העתקה, ועל פיה תוכל לכלכל את צעדיך. כמובן שהתביעה יכולה להסכים לכך באותו דיון והיא תמציא לך את החומר

כמובן שאם לא תקבל את המידע שביקשת והנחוץ לך,על פי הבקשה שביקשת באינטרנט או מן התביעה ישירות, רק אז אתה פונה בבקשה לבית המשפט לקבל את החומר. אז יהיה לתביעה שהות להיענות לבקשה או לסרב לה.

במקרה כזה יתנהל דיון בפני שופט אחר שלא ידון בתיק , האם אתה זכאי לקבל את מה שביקשת. ועל פי החלטתו יסופק לך מה שיוחלט.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...