Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יישום אוטם על ננו - איך מכינים את הצבע?

שימו לב! השרשור הזה בן 1951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

ברצוני ליישום אוטם (carpro reload) על הרכב (208GTI צבע שחור).

הבעלים הקודם יישם 2 שכבות ננו על הרכב ביולי האחרון - אני עדיין חווה את ההשפעות של החומר (יש שיטינג של מים, ניקוי יחסית קל בשטיפה).

אבל, עדיין אשמח ליישם אוטם - כי הצבע של הרכב הזה מאוד עדין, והגנה נוספת לא מזיקה.

אז השאלה היא כזו:

איך אני מכין את הצבע / שכבת ננו ליישום האוטם?

הבנתי שאסור להעביר פלסטלינה על ננו. זה נכון?

האם מישהו יכול לעזור לי עם השלבים?

יש לציין שלאחר חיפושים רבים ברשת לא מצאתי את התשובה.

ובנושא אחר - יש על הרכב שריטות עדינות (חניה) בפגושים ויש גם סווירלים (בעיקר על מכסה המנוע).

האם יש לי מה לעשות אם זה בהינתן הננו על הרכב? פוליש לא יפגע בציפוי?

אני יחסית חדש בתחום (תיאורטית יש לי די הרבה ידע, אבל מעשית הרכב די חדש אז מיישם לאט) - אז המטרה ללמוד וליישם.

תודה רבה,

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום , היישום על הננו מאוד פשוט אך זה תלוי ברצונות שלך .

1 - במידה והמיקרו סווירלים לא מפריעים לך ואתה רק רוצה ליישם את הרילואד אז יש לשטוף את הרכב בסבון ייעודי , לאחר מכן לייבש את הרכב ולעבור עם חומר להסרת שומנים eraser , לאחר מכן לקחת 2 מייקרופייברים ורילואד ..

ליישם על פאנל , למרוח ולנגב שאריות וכך הלאה עד לסיום כל הרכב ...

2 - בתנאי ותרצה להעלים חלק מהמיקרו סווירלים , יש חומר שנקרא essence+ , שמיועד לביצוע פוליש על ציפוי ננו ללא הורדת הציפוי ומילוי סווירלים , לאחריו לבצע רילואד בשיטה שרשומה למעלה ..

נ.ב , אנחנו יבואנים של קארפרו בישראל כך שהכל ניתן למצוא אצלינו

תוכל לחייג אלי במידת הצורך - 0534318101 איגור או בוואצאפ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...