Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגן שמש ליונדאי i20

Iftah Gadon
שימו לב! השרשור הזה בן 1925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, יש ברשותי יונדאי i20 שנת 2009. המגן שמש שיש לי כרגע בצד של הנהג כבר לא טוב. הוא מודבק עם דבק סלוטייפ וצריך כבר להחליף אותו. מבדיקות שעשיתי המחיר של מגן חדש זה בסביבות ה400 שקלים שזה נראה לי יקר מדי.מה אני יכול לעשות כדי להוזיל את העלות של זה? האם לדבר למשל עם יונדאי שופ? יש להם מחירים יותר שפויים? גם ראיתי מחיפוש באינטרנט שיש לי את האפשרות לדבר עם מוסכים שמתמחים בפירוק רכבים ויכול להיות שיש להם את מה שאני צריך.

אשמח שתעזרו לי בנושא מה כדאי לי לעשות ואולי גם המלצות על מקומות שאני יכול לדבר איתם.

תודה רבה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, יש ברשותי יונדאי i20 שנת 2009. המגן שמש שיש לי כרגע בצד של הנהג כבר לא טוב. הוא מודבק עם דבק סלוטייפ וצריך כבר להחליף אותו. מבדיקות שעשיתי המחיר של מגן חדש זה בסביבות ה400 שקלים שזה נראה לי יקר מדי.מה אני יכול לעשות כדי להוזיל את העלות של זה? האם לדבר למשל עם יונדאי שופ? יש להם מחירים יותר שפויים? גם ראיתי מחיפוש באינטרנט שיש לי את האפשרות לדבר עם מוסכים שמתמחים בפירוק רכבים ויכול להיות שיש להם את מה שאני צריך.

אשמח שתעזרו לי בנושא מה כדאי לי לעשות ואולי גם המלצות על מקומות שאני יכול לדבר איתם.

תודה רבה..

לפי דעתי תחפש בפירוק. בטוח תמצא במגרשים במיוחד יונדאי שדי נפוץ בארץ. בהצלחה.

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירוק או חדש מקורי מיונדאי שופ (חנות ייבוא מקביל).

עד כמה שזכור לי, סך השמש המקורי שרכשתי עבור רכב זה ביונדאי שופ עולה כחצי מחיר ממוסכי יונדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בפירוקיות שבוצרים מהיונדאי חלקים כאלו כל כך מהר וכן את בורר המצבים למזגן שהוא יקר מאוד (סביבובת 1000 שקל מפחרוק ו 2000 שקל לחדש, בלי עבודה כמובן) ככה שקשה למצוא ובנוסף זה רכב שמתיישן ולאט לאט יהיו פחות ופחות כאלו בפירוקיות.

אני בעבר קניתי מפירוקייה מגן כזה ל i20.

תנסה, אין מה להפסיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירוק או חדש מקורי מיונדאי שופ (חנות ייבוא מקביל).

עד כמה שזכור לי, סך השמש המקורי שרכשתי עבור רכב זה ביונדאי שופ עולה כחצי מחיר ממוסכי יונדאי.

קניתי בוינדאי שופ לפני כמה שנים סך שמש מקורי לגטס ב 170 ש"ח. לדעתי ל i20 לא אמור לעלות יותר יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה בקוריאה פארטס, כאן : http://www.koraps.com

אני מזמין מהם. כנס לאתר שלהם ותבדוק עלות החלק ועלות המשלוח. בד"כ המחירים שלהם כולל המשלוח זולים משמעותית מאילו של היבואן בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב דומה, חיפשתי מפירוקיות במשך חודשים ולא מצאתי חלק כזה. בסוף פשוט קניתי מ ebay במחיר זול מאד. המראה שבסך השמש נשברה במהלך המשלוח אז מה שעשיתי היה פשוט להחליף את המראה בסך השמש שהגיע עם המראה התקינה שהייתה בסך השמש השבור שהחלפתי.

ממליץ להזמין מ ebay, התמונות של המוצר בד"כ אמינות ומגיע מה שרואים בתמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

חיפשתי בגוגל מוסכי פירוק באיזור רחובות ולא כ"כ הצלחתי למצןא את מה שאני מחפש.

אתם מכירים מוסכים לפירוק ברחובות או באיזור השפלה?

ולגבי הebay אני יודע שרושמים בחיפוש sun visor אבל איך אני מגדיר לרכב שלי (יונדאי i20)?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לעשות עריכה להודעה הקודמת שלי אבל לא ראיתי שיש אפשרות כזאת.

בכל מקרה אני עובד בחולון אז גם איזור חולון יכול להיות טוב לי.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...