Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי ב ~90K

Adir88
שימו לב! השרשור הזה בן 1954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כיוון שהקקטוס ירדה מהפרק כרגע (שרשור נפרד) אשמח להמלצות לרכב משפחתי.

התקציב יכול להמתח מעט מעבר ל-90 אבל לא יותר מידי.

אנחנו זוג, בקרוב מאוד עם +1. מעוניים לרכוש רכב ל-4 שנים לפחות שיתאים למשפחה עם שני ילדים.

נסיעה יומית של כ-30 ק"מ לצד - מחצית מהדרך פקוקה.

דגש על נוחות בנסיעה ובטיחות.

אופל אסטרה ? I25 1.6 ?

שניהם מוצעות כרגע ב-0 קילומטר 92.5K.

פתוחים לשמוע דעות והמלצות נוספות אם יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נוחות נסיעה ובטיחות פוסלות מיידית את הI25.

האסטרה מהווה דיל טוב אבל אם אני זוכר נכון מדובר בצבעים ספציפיים, שווה לבדוק, ושלא מדובר בדגמים שהגיעו ללא מערכות הבטיחות.

יש הונדה ג'אז קומופרט ב96 אלף , מגיעה עם מערכות בטיחות אקטיביות, ציוני ריסוק טובים, צריכת דלק חסכונית, תדמית אמינה ונוחות סבירה ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו קליאו סטיישן דיזל אוט' (גיר רובוטי כפול מצמד)

https://www.carcost.co.il/deals/deal/1848/%D7%A8%D7%A0%D7%95-%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%90%D7%95-%D7%90%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%99%D7%98-WX-PACK-PLUS-%D7%93%D7%99%D7%96%D7%9C-1500-%D7%90%D7%95%D7%98%D7%95%D7%9E%D7%98%D7%99-5-%D7%93%D7%9C%D7%AA%D7%95%D7%AA-2018

מצויינת כמשפחתית קטנה ושימושית עם בונוס של חיסכון בדלק (צריכה צפוייה באזור ה-21 ק"מ/ל')

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לפותח השרשור לא להתקרב לכפול מצמדים, של רנו ולא ואג ולא אף יצרן . מנסיון , גם על קדגאר בת שנה וחצי , גם של חבר טוב עם קיה סיד וגם לאור כל השרשורים בפורום.

לגבי רכב משפחתי, מציע אולי כיוון אחר. בתקופה שהיו לנו שתי בנות בגילאים 5 ושנה התניידנו עם c3 דור ראשון ו 206. לא היתה בעיה של מקום והתניידנו בכיף עם הרכבים בדיוק לפי אותם צרכים של פותח השרשור. לזוג פלוס אחד לדעתי רכבים כאלה מספקים את הסחורה. חשוב לציין שאני קרוב ל 1.90 מ ועדיין כולם ישבו בנוחות .

ידידה טובה שהתיעצה איתי לגבי רכב עבורה פלוס 3 ילדים בגילאים 7 עד 16 קנתה ריו האצבק ומברכת אותי . לא מזמן עשינו איתה ועם הילדים טיול לצפון והכל היה מצוין כולל מזוודה גדולה שהיא הכניסה לתא המטען בלי בעיה. (יש לציין שהיא נפרדה מבעלה והבן הגדול שלה יושב ליד הנהג) .

מה שאני בא לומר אחרי כל החפירה , שעבור 4 נוסעים מספיק רכב בינוני ולא צריך משפחתי, בעיקר אם רוב הנסיעות בתוך העיר , מה גם שכל רכב מהשנים האחרונות מספיק טוב גם לבין עירוני.

אם אני פותח השרשור הייתי מתמקד ב c3 החדשה שנמכרת בזמן האחרון ב 89000 חדשה מיבואן ולא שונה בהרבה מקקטוס או קיה ריו בסביבות 95000.

הרכבים מגיעים מאובזרים מכף רגל ועד ראש ולא נדרש להוסיף שום התקנה מקומית .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוחות נסיעה ובטיחות פוסלות מיידית את הI25.

האסטרה מהווה דיל טוב אבל אם אני זוכר נכון מדובר בצבעים ספציפיים, שווה לבדוק, ושלא מדובר בדגמים שהגיעו ללא מערכות הבטיחות.

יש הונדה ג'אז קומופרט ב96 אלף , מגיעה עם מערכות בטיחות אקטיביות, ציוני ריסוק טובים, צריכת דלק חסכונית, תדמית אמינה ונוחות סבירה ביותר.

הדגמים כוללים מערכת opel eye, לדעתי עיסקה מצויינת לרכב משפחתי טוב.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן של גולף דור 4 .
עד כדי כך מקס? נראה לי שהוא די תחרותי לגולף חוץ מהגיר המעצבן, האיכות טובה, העיצוב מודרני, רק הגיר איטי, אבל ההבדל במחיר הוא עצום, גולף 0 ק"מ עולה 117,האופל 92,

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במצבך בדיוק.

זוג צעיר בקרוב +1.

לפני כשנה רכשתי C3 החדשה בדיוק בשביל הצרכים שאתה מתאר.

הרכב בהחלט מספיק לסטטוס הזה והוא חזק, יפה (לטעמי), מאובזר מאוד ובטיחותי וגם 5 שנות אחריות מלאה.

הוא גם עומד בתקציב שלך ועוד מדובר בחדש חדש מהיבואן.

אני הייתי בהחלט הולך על זה.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות

אתחיל בבדיקה על האופל שכרגע על הנייר נשמעת העסקה הכי משתלמת ומתאימה עבורי.

אם היא לא תתאים אתחיל לכתת רגליים בסוכניות של קיה \ יונדאי \ סיטרואן.

C3/RIO/I20 מבחינתי כולם על הפרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן c3 באמת חביבה ורמת האבזור טובה אבל תא המטען קצר ועמוק ובעיני זה פחות נוח, כדאי שתבדוק אם זה מתאים לך.

אני מציע לבדוק גם את סיאט ארונה, נמכרה במבצעים של היבואן בקצת יותר מ-100k, היא מרווחת, חסכונית ומאובזרת טוב גם בדגם הבסיסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה סטוניק 1400 מליסינג 0 קילומטר.

מעט פחות ממאה אלף שקל.

רכב נעים ומאובזר שגם ישמור טוב על ערכו למרות הבעלות הקודמת.

על האופל הייתי מוותר רק בגלל ירידת הערך המטורפת שתהיה לרכב כזה שבנוסף לכל סטיגמות השוק הישראלי מוסיף "יד שניה מליסינג" שמאפס את הסיכוי שלך לממש אותו בעוד כמה שנים במחיר סביר כדי להתקדם לרכב הבא.

כרכב הוא כנראה טוב בהרבה מתגמיתו.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לומר באותו משפט בטיחות וסוזוקי בלנו לפחות אלו שהיו ממודל 2016 בהנחה שבשנתונים 2018-19 זהות ולא נעשה בהן שינוי, זה דבר והיפוכו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...