Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האסקי סיבירי יכול לחיות בחוץ? במלונה? בירושלים? בחורף?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השכנים הביאו.

יש לו מלונה וחצר של איזה 70 מטר

לא נותנים לו להיכנס לבית.

מדיי פעם בוכה, לא ידוע אם מקור או בדידות.

ישרוד?

יש למי להתלונן מהרשויות?

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם החורף הכי קשה בירושלים הוא קיץ מהביל עבור האסקי,

הכלבים האלה עמידים לקור בצורה שאתה לא יכול לדמיין.

או בקיצור, הוא לא בוכה מקור, בחיים.

מה שכן, האסקי(ז) הם כלבים קולניים למדי גם כשהכול בסדר,

ובנוסף דורשים המון פעילות והתעסקות. יכול להיות שהוא משתעמם, וזאת בעיה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האסקי סיבירי גדל שנים רבות בבית אשתי. יסלחו לי בעלי הכחב הזה, אבל המדובר בכלב טיפש, חסר יכולת לקבל מרות או אילוף, משיר פרווה כרוני ברמה שמטנפת תמיד את הבית או המכונית, ובנוסף לכל גם חולני - במקרה שלו זו הייתה מחלת המפילה (אפילפסיה)! מה שכן, כלבים יפהפיים...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מההיכרות שלי עם הגזע הזה, 99% מהם מוציאים שם רע לכל השאר.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל זה כלב. הוא צריך להיות נחמד ובן משפחה. כשארצה מדען גרעין אגדל איזה פרסי או צפון קוראני ולא כלב.

הדיון פה הוא על צורת הגידול ולא על הגזע.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון, הקור בירושלים לא מזיז לו.

גזע הכלבים הזה עקשן מלכלך מאוד בתוך הבית ולא חכם. לדעתי, חוץ מלגרור מזחלת ולהיות יפים הכלבים האלה לא יצלחו לכלום.

היתרון היחיד שלהם זה שהם כמעט לא נובחים.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחת דוגמה אחת (שבמקרה של האילוף, אני לא בטוח אם הכלב הוא האשם הבלעדי כאן) ולהשליך על כל ההאסקי באשר הם, זה קצת לא הגיוני.

אני לא חושב שזה נכתב בתגובה לסיטואציה המקורית.

אכן מדובר בגזע בעייתי, טיפש כמו נעל וחדור מטרה,

כשהמטרה היא לברוח. כלב מזחלות מושלם

שקשה לאילוף.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר שתי האסקים שהם בני בית אצל חברים שלי.

ממושמעים ללא התערבות אילוף מיוחד ואחד מהם קצת רועש (אוהב לדבר).

לשפוט כלב על פי גזע זה כמו לשפוט אדם על פי צבע עורו, סליחה אבל מדובר בשטויות של מאלפים מתחילים ואנשים שאין להם מושג משיחות עם מאלפים בעלי ותק ומקצועיות כול כלב שונה ולכול אחד יש את האופי שלו ולגזע לרוב השפעה מינורית על יכולת האילוף של הכלב.

לנושא השרשור:

אמנם הכלב ישרוד אך מדובר בהתעללות כלב הוא חיה חברתית שצריך משפחה לידו ומרגיש רע ולא בטוח כאשר הוא לבד בנוסף על פי התאור ניתן להבין שהכלב כלוא במטחם ולא יכול להוציא ולפרוק אנרגיות מה שרוב גורם לבעיות פסיכולוגיות שבאות לידי ביטוח בהתנהגות לא רצויה (נבחנות יתר, תוקפנות, פגיעה עצמית וכו...) הייתי מצלם תמונות ופונה לפיקוח ולעזרה מעמותות שמעסיקות עו"ד בתחום (במקרה הטוב יחרימו את הכלב וימצאו לו משפחה ראויה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם הכלב ישרוד אך מדובר בהתעללות כלב הוא חיה חברתית שצריך משפחה לידו ומרגיש רע ולא בטוח כאשר הוא לבד בנוסף על פי התאור ניתן להבין שהכלב כלוא במטחם ולא יכול להוציא ולפרוק אנרגיות מה שרוב גורם לבעיות פסיכולוגיות שבאות לידי ביטוח בהתנהגות לא רצויה (נבחנות יתר, תוקפנות, פגיעה עצמית וכו...) הייתי מצלם תמונות ופונה לפיקוח ולעזרה מעמותות שמעסיקות עו"ד בתחום (במקרה הטוב יחרימו את הכלב וימצאו לו משפחה ראויה)

אם אתה פותח בקמפיין החרמת כלבים שחיים בחצר, בוא תבוא לעומר (או לכל ישוב לא עירוני אחר), בכל בית שני תמצא אחד כזה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה זה בעייתי שכלב יחיה בחצר?

במיוחד כלב גדול שצריך מקום להשתולל, עדיף לו שיהיה בחצר גדולה ולא נעול בבית.

לדעתי, אנשים שגרים בדירות קטנות ולוקחים כלב גדול, עושים לו עוול.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שהכלב נעול בין 4 גדרות שאמנם השטח קצת גדול יותר מדירה אך אין בו שום אינטרקציה מעבר לעוברים ושבים שכלבים לרוב נובחים עליהם כדי לקבל קצת אינטרקציה וכלב שנמצא באותה הגינה כול הזמן לא ימצא לעצמו עיסוק ויצא מתוסכל.

עדיף בהרבה לגדל כלב (גם גדול) בדירה מאשר בחצר מכיוון שכך הוא נמצא עם ה"להקה" שלו ותמיד קורים דברים בסביבה שמעסיקים אותו ואפשר לשחק עם כלב גדול גם בדירה קטנה (מניסיון) וכדי להתרוצץ מוציאים אותו לטיולים בכול מקרה בגינה הוא לא מתרוצץ מכיוון שאין לו עם מי או עם מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...