Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי ל4-5 נוסעים + הרבה מטען. חסכוני ומרווח. תקציב 120-130K

Tiida
שימו לב! השרשור הזה בן 1931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעונין לרכוש רכב (0 ק"מ או משומש צעיר ורענן)

אנחנו משפחה של זוג + 2, עם תכנון לגדול..

אני עצמאי וזקוק למקום משמעותי לציוד, היום אני עם ניסאן טידה ותא המטען עמוס עד סופו + ציוד נוסף שתופס מקום אחד במושב האחורי

נסועה כ20K בשנה, מפיזור הילדים למוסדות הלימוד בשכונה ועד נסיעה ללקוחות במרחק רב

כך שחסכון בדלק הוא נושא חשוב, היברידי יכול להיות מעניין מאוד

באופן כללי אני אוהב מרווח פנימי טוב, אזכיר שוב את הניסאן טידה שאני מאוד אוהב מבחינה זו, שם גם הגג יחסית גבוה גם במושב האחורי

פרקטיות חשובה לי יותר מעיצוב (שגם הוא מומלץ)

מערכות בטיחות אקטיביות קורצות לי מאוד, מובילאיי הרבה פחות

אמינות חשובה לי מאוד, אני לא בקטע של להיתקע עם האוטו בדרך ללקוח או להכנס למוסך כל רגע בגלל מחלות ידועות.

גם גרסה רמת גימור גבוהה חשובה לי, ריפוד בהיר (לא עור) שליטה מההגה ושאר ירקות

לא יודע אם ללכת לכיוון של 7 מקומות או להשאר עם 5 בסגנון סטיישן ודומיו

זה יכול להיות רכב חדש 0 ק"מ (מתכוון להחזיק בו לפחות 5 שנים) או משומש בן נניח שנתיים שספג ירידת ערך משמעותית

אני מתכוון לשלם כ30K במזומן, ולקחת הלוואה של כ100K ב60 תשלומים דרך הבנק (בתנאים טובים לעובדי הוראה וכאלה)

אני לא יודע כרגע האם ההלוואה הזו רלוונטית בקניה מיד שניה, נצא מנקודת הנחה שכן (מקסימום קונים יד שניה מחברה ולא מפרטי)

לא אני משלם את ההלוואה, אם זה משנה איכשהו (תודה אמא!)

כבר תקופה ארוכה ששמתי עין על קיה סורנטו, אהבתי את המרחב ואת המראה אבל הוא רכב אולי קצת גדול מידי, והוא לא חסכוני.

הצצתי על סטיישנים שונים, יש את הטויוטה אוריס הייבריד שנשמעת לי קצת צרה מידי ומה נסגר עם 2 חלונות חשמל בלבד??, יש סטיישנים נוספים כמו הI30 והסיד וכו'

לא יודע איזה רכבים דומים מדרגה גבוהה יותר יכולים להיות במחיר של כ130K לרכב בן כשנתיים.

בקיצור, היום אני עם ניסאן טידה ומאוד אוהב אותה (תא מטען גדול ומעולה)

רוצה משהו מתקדם ורענן, עם מקום נוסף לציוד (ולא יותר מידי ארוך, לטובת חניה בעיר צפופה)

אשמח לכל הכוונה, אני יודע שאני לא ממש ממוקד.

עריכה אחרונה על ידי Tiida
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הייתי בודק טויוטה אוריס סטיישן ואפילו ממתין לדגם החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גראנד פיקאסו דיזל משומשת תענה על רוב הדרישות אבל חסרות בה מגוון מערכות בטיחות אקטיביות.

גם רכב שרברבים בשנתונים קודמים כמו ברלינגו סובל מאותה חולשה.

לעומתו ברלינגו xtr 2018 זה כבר סיפור אחר (יש את כל הבטיחות האלקטרונית) אבל נמצא טיפה מחוץ לתקציב ... דווקא הוא נראה כמו הפתרון.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי סונטה היברידית 2017 (יש בלוח יד 2 ב 135 פרטית עם 30K ק"מ, למשל) תפורה בול עליך. חסכונית מאוד, יש לחבר מהעבודה ובנסיעה על 100 בכביש מהיר הצריכה הממוצעת יוצאת לו באזור ה 1/25. גדולה מספיק, עם בטיחות אקטיבית, לדעתי תפורה לצרכים שלך.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיישן דיזל : רנו מגאן / קיה סיד/ 308.

היברידי: טויוטה אוריס

בנזין :אוקטביה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גראנד פיקאסו דיזל משומשת תענה על רוב הדרישות אבל חסרות בה מגוון מערכות בטיחות אקטיביות.

חפש ברמת גימור Exclusive, לה כבר יש מערכות בטיחות מתקדמות לעומת הקומפורט פק. אחלה רכב, יענה על כל דרישותיך ++

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון רק שכל אלה נכנסו לגראנד פיקאסו exclusive ב 2017 וגם ככה קשה למצוא פיקאסו דיזל . וזו מ 2017 גם מעבר לתקציב אם בכלל תמצא כזו.

אפשר לספור ביד2 על יד אחת (משפט מוזר) כמות הגראנד פיקאסו מ 2017 והן בנזין והן לא ברמת האבזור exclusive

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן ספייסטורר (או איך שלא החליטו לקרוא לו עכשיו) הוצע עד לא מזמן ב-0 ק"מ בקצת יותר מ-120K.

אמנם דגם פשוט בלי מערכות בטיחות ועם מנוע 1.2, אבל חדש לחלוטין. לדעתי למי שזקוק למרחב ורוצה אחריות עסקה מעניינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדור השני מ 2015 ברמת אקסקלוסיב כבר קיימות:

מערכת התרעת סטייה מנתיב (עם רעד קל בחגורת הבטיחות), מערכת ניטור כלי רכב ב"שטח מת", בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת שמירת מרחק לפנים.. זה מה שאני זוכר, ולדעתי גם לא טועה, שווה בדיקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק . היה הכל ב 2015 למעט בלימה אוטונומית (שנוספה ב 2017).

נדירה . יש אחת כזו מליסינג ביד2 מראשון לציון ב ₪84600

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש אמינות מוחלטת או מצויינת כמו שיש לך בטידה?

אני הייתי יורד לחלוטין מהאוקטביה שהומלצה כאן, ולא שולל אבל לא רץ לסיטרואן ספייס טורר,

מה כן אולי יותר בצריכת דלק מהטידה אבל הטויוטה וורסו מרווחת ואמינה להפליא,

אל תשלול כל כך מהר את הברלינגו ספייס (הגירסא המפוארת) היא נוחה מאוד חסכונית מאוד מרווחת ואמינה להפליא,

לחילופין הרנו גרנד קופה דיזל (לא כ"כ נוחה במערכת המולטימדיה\בקרת אקלים שלה) חסכונית ומרווחת מאוד החיסרון מובילאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...