Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות מול הסוכן ביטוח\מוסך לאחר תאונה

שימו לב! השרשור הזה בן 1959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

טוב אז לפני כחודש עמדתי בפקק באיילון ואיזו בחורה נכנסה בי מאחורה והעיפה את הרכב שלי על הרכב שמלפני כלומר תאונת שרשרת.

התקשרתי לסוכן ביטוח ובגלל שזו תאונה ראשונה אי פעם בחיים הוא התחיל להסביר לי על זה שהם תובעים את הצד ג' שלה וכו'

הוא גם הסביר לי שאני צריך לבחור מוסך לתקן את הרכב שלי ושמאי מהרשימה של הביטוח,

לאחר כמה דק' הוא מתקשר אליי ואומר שיש מוסך טוב שהם עובדים איתו שהם עושים הכל, מביאים רכב חלופי, לוקחים את הרכב שלי ואני לא צריך לעשות כלום, אז אמרתי סבבה שיקחו את הרכב.

הרכב היה במוסך שבועיים, לא דיברו איתי בזמן הזה.

אחרי שהרכב חזר אליי קיבלתי חשבונית עם השם של השמאי ובאמת ראיתי שהשם של השמאי מופיע ברשימה של השמאים של הביטוח של מגדל, והבאתי להם את הצ'קים הדחויים למוסך ולשמאי

אחרי יומיים מתקשרים אליי ואומרים שהם טעו בשמאי :shock: ושאני צריך לרשום צ'ק חדש לשמאי חדש ואחרי שקיבלתי את החשבונית החדשה ראיתי שהוא לא נמצא אצלם ברשימה.

עכשיו התקשרתי לסוכן ביטוח והם אמרו שזאת לא בעיה וכל אחד יכול לבחור שמאי פרטי, אבל מצד שני ראיתי שאם אני בוחר שמאי פרטי צריך לבוא גם שמאי מטעם הביטוח לבדוק את הרכב..

אני ממש מבולבל מכל ההתנהלות הזו, במיוחד שהתיקון של הרכב היה 37 אלף שקל (הרכב נקנה לפני 3 חודשים toyota yaris 2018(

יש לכם מושג אם זה יכול להוות איזו בעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד לא תצטרך לשלם כסף מכיסך, ותקבל פיצוי מלא וריאלי על ירידת הערך - זה לא אמור לעניין אותך.

בנזק בסדר גודל כזה, במיוחד שנגרם ע"י צד ג' - הייתי מזמין שמאי מטעמי שיבדוק את הרכב לאחר התיקון ויחווה דעתו לגבי ירידת הערך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד לא תצטרך לשלם כסף מכיסך, ותקבל פיצוי מלא וריאלי על ירידת הערך - זה לא אמור לעניין אותך.

בנזק בסדר גודל כזה, במיוחד שנגרם ע"י צד ג' - הייתי מזמין שמאי מטעמי שיבדוק את הרכב לאחר התיקון ויחווה דעתו לגבי ירידת הערך.

כן אבל זה מה שמפחיד אותי , בגלל שהשמאי לא ברשימת שמאי החוץ של הביטוח שלי אם ובמקרה לא יחזירו לי את כל הסכום בתביעה של צד ג'

שהם יעשו לי בעיות להפעיל את הביטוח מקיף מכיוון שלא בא שמאי מטעמם לבדוק את הרכב לפני התיקון

או שלא הבנתי נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי שנתת שיקים למוסך ולשמאי לא הפעילו את הביטוח שלך.

אתה רשאי להפעיל שמאי גם שלא מהרשימה של שמאי הבית והכל תקין.

בכמה העריכו את ירידת הערך לרכב שלך?

האם תיקנו בחלקים מקוריים?

הייתי ממליץ לקחת שמאי פרטי שלך כדי שיבחן את השמאות של השמאי מטעם הביטוח ובמקרה הצורך ייתן שמאות שלו , בעיקר בכל הנוגע לירידת הערך, אבל גם לתיקון עצמו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי שנתת שיקים למוסך ולשמאי לא הפעילו את הביטוח שלך.

אתה רשאי להפעיל שמאי גם שלא מהרשימה של שמאי הבית והכל תקין.

בכמה העריכו את ירידת הערך לרכב שלך?

האם תיקנו בחלקים מקוריים?

הייתי ממליץ לקחת שמאי פרטי שלך כדי שיבחן את השמאות של השמאי מטעם הביטוח ובמקרה הצורך ייתן שמאות שלו , בעיקר בכל הנוגע לירידת הערך, אבל גם לתיקון עצמו

אבל הקטע שאני חושב ששמאי מטעם הביטוח לא בדק את הרכב, רק שמאי פרטי שהמוסך הזמין ואז שלח את הטפסים לסוכן ביטוח

אני אפילו לא ראיתי את הדוח שמאי, אני אבקש אותו מהסוכן בראשון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...