Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם שימרתם דם טבורי?

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 1929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

קראו את זה:

https://www.health.gov.il/Subjects/pregnancy/CordBlood/Pages/default.aspx

לאחר מכן תקבלו החלטה.

מזל טוב.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו (לפני כשנה וחצי) סקרתי את כל מה שמצאתי בתחום.

על פניו, המחקרים שנראו מעניינים, נראה כי לא חייבים דם טבורי של האדם עצמו.

מעבר לכך, במקרים בהם יש התאמה טובה יותר בעזרת דם טבורי של האדם עצמו כמו השתלת מח עצם, הכמות הנשמרת של הדם הטבורי לא מספיקה לפרוצדורה.

לפיכך לא שמרנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כפול ארבע.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו (לפני כשנה וחצי) סקרתי את כל מה שמצאתי בתחום.

על פניו, המחקרים שנראו מעניינים, נראה כי לא חייבים דם טבורי של האדם עצמו.

מעבר לכך, במקרים בהם יש התאמה טובה יותר בעזרת דם טבורי של האדם עצמו כמו השתלת מח עצם, הכמות הנשמרת של הדם הטבורי לא מספיקה לפרוצדורה.

לפיכך לא שמרנו.

כנ"ל רק לפני מעל שלוש שנים.

לא יודע האם העלויות ירדו מאז, אבל זה גם היה סכום לא קטן (במיוחד כשיש שתי לחמניות בתנור).

אם היה מדובר במאות שקלים ולא באלפים, כנראה הייתי משמר ולו בשביל הסיכוי הקלוש.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כן כדאי מאוד אבל אם כן אז רק בבנק ציבורי, ללא שום עלות. לא בבנק פרטי ובטח לא בתשלום כלשהו. פשוט להתייחס לנושא כאילו תרמתם דם. אני אישית לא הייתי תורם דם טבורי לטובת מחקר אלא רק לשם שימוש בבני אדם והבדיקות הנלוות לכך, אם קיימת בכלל אפשרות לתת הגבלה כזו.

בכל מקרה - מזל טוב ושיהיה בשעה טובה!

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא...

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא כן. ופעמיים !

אבל במקרה שלי.

זה משתי סיבות.

1. זה לא יכול להזיק!!

2. אישתי סובלת ממחלה גנטית. שמחלישה אותה.

וזה אולי בעתיד יוכל לעזור לעזור לה. למצוא תרופה. או לשפר את הסיכוי להחלמה שלה.

עריכה אחרונה על ידי Soundman

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחלה גנטית ידועה היא סיבה מעולה לשמור,

למי שיכול מבחינה כספית וכו'.

האמת ששקלנו זאת ברצינות, ומה שהכריע את הכף הוא אי קיומן של מחלות גנטיות בשום צד של המשפחה - להוציא כמובן קוצר ראייה ויישור שיניים, עניינים תורשתיים שדם טבורי לא יכול להועיל בהם.

אילו הייתי יודע בוודאות על מחלות גנטיות, ייתכן והייתי שומר לקראת העתיד ועל כל צרה שלא תבוא.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...