Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אומרים על C4 2015 1.2 אוטומטית? תקציב של עד 40 אלף

סטודנט עני
שימו לב! השרשור הזה בן 1948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אעתיק פה בקצרה חלקים מהאשכול שלי מלפני חודש.

הייתה לי סובארו אימפרזה 2005 במשך הרבה שנים שהייתי מאוד מבסוט ממנה אבל מכה קטנה במעקה ובחברת ביטוח הכריזו עליה טוטאל לוס. אהבתי מאוד את המראה שלה ואת הנוחות (אוהב משפחתיות). חוץ מטיפול פעם בשנה לפני טסט לא הייתי צריך לעשות כלום ואף פעם לא הייתה איתה בעיה. החיסרון שלה היה אבל צריכת דלק די גבוהה.

בגדול רוב הנסיעות שלי הן בין עירוניות מבאר שבע לחיפה פעמיים בשבוע (נוסע בראשון מב"ש לחיפה וחמישי מחיפה לב"ש) ועוד נסיעות בין עירוניות בקטנה.

דרישות מהרכב:

-שיהיה נוח לנסיעה בין עירונית ארוכה

-לא ידני, הרבה פקקים וכו'...

-שיהיה יפה

-חסכוני בדלק (כמה שאפשר) מה שבטוח לא פחות מהסובארו שאכלה לי הרבה דלק.

-אמינות. עם הסובארו חוץ מטיפול שנתי לפני טסט במכון מורשה לא עשיתי משהו מיוחד ואף פעם לא הייתה לי בעיה.

-שנתון יחסית מתקדם

-טיפולים ותיקונים לא יקרים מידי

מה לא חשוב לי:

-שמירת ערך. לא אחד שמחליף רכב כל שנתיים ולא מתכנן למכור את הרכב בזמן הקרוב (מעדיף שישאר איתי למשך שנים רבות).

-סחירות, על אותו משקל.

-ביצועים מטורפים- מחפש משהו שיביא אותי מנקודה לנקודה בנוחות, לא חייב להאיץ מהר וכו'

נראה כי הc4 עונה פה על כל הדרישות ויש כאלה בפחות מ40 אלף עם סביבות ה100 אלף ק"מ. מה חושבים עליה?

עריכה אחרונה על ידי סטודנט עני
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח 308,שנת 2015,עם אחריות וטיפולים לשנתיים באותו מחיר, תהנה מאוטו מודרני יותר. חפש בלובינסקי טרייד, תקבל גם פחות ק"מ ממאה אלף במחיר הזה.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עונה על מרבית דרישותייך, אחלה יחס עלות תועלת, ותהיה חסכונית יותר מהסובארו מן הסתם.

רכב יחסית אמין, אך בדוק אותו היטב לפני רכישה, יש מספיק שרשורים פה שמדברים על רגישויות של המנוע (1.2 puretech) ומה לבדוק, בצע חיפוש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח 308,שנת 2015,עם אחריות וטיפולים לשנתיים באותו מחיר, תהנה מאוטו מודרני יותר. חפש בלובינסקי טרייד, תקבל גם פחות ק"מ ממאה אלף במחיר הזה.

אני גם הייתי הולך בכיוון של 308,אבל גם הC4 יופי של רכב אפילו יותר נוח מהפיגו המאד נוחה.

הסתכלתי באתר של לובינסקי טרייד, המחירונים שלהם הם 65-70 אלף. אני יודע שהביקוש נמוך אבל הם ירדו איתי באמת ל40 מכל כך גבוה...?

חפש אם יש c4 מנוע דיזל

שונא דלק

למה דיזל? הבנתי שהדגמים עם ה1.2 די מוצלחים

עונה על מרבית דרישותייך, אחלה יחס עלות תועלת, ותהיה חסכונית יותר מהסובארו מן הסתם.

רכב יחסית אמין, אך בדוק אותו היטב לפני רכישה, יש מספיק שרשורים פה שמדברים על רגישויות של המנוע (1.2 puretech) ומה לבדוק, בצע חיפוש

מצאתי משהו לגבי הרצועת טיימינג יש עוד משהו חוץ מזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי באתר של לובינסקי טרייד, המחירונים שלהם הם 65-70 אלף. אני יודע שהביקוש נמוך אבל הם ירדו איתי באמת ל40 מכל כך גבוה...?

למה דיזל? הבנתי שהדגמים עם ה1.2 די מוצלחים

מצאתי משהו לגבי הרצועת טיימינג יש עוד משהו חוץ מזה?

חבר רכש מטרייד מוביל לפני כשבועיים פיגו 308, 2015 עם 110 ק"מ ב40,000 והם עוד שילמו אגרה לטסט, והשוק של הסיטרואן פחות טוב

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר רכש מטרייד מוביל לפני כשבועיים פיגו 308, 2015 עם 110 ק"מ ב40,000 והם עוד שילמו אגרה לטסט, והשוק של הסיטרואן פחות טוב

מה ההבדל בינם לבין לובינסקי? קיבל על זה גם אחריות משהו?

קישור למודעה שלהם. [ATTACH]513676[/ATTACH]

אני לא מוצא את זה בעמוד פייסבוק שלהם משום מה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קישור למודעה שלהם. [ATTACH]513676[/ATTACH]

עכשיו שמתי לב וזאת גרסא אחרת של סטיישן. מעניין אם הרגילה באותו מחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אצלהם היום, הציעו לי פיגו 308 2014 עם 130 קמ ב42 :roll:

בכללי הייתי בעוד כמה סוכנויות ואמרו לי שזה לא נכנס בתקציב ב40, איפה מציע לי לחפש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אצל לובינסקי היום. מה שהציעו לי היה ב50 אלף. ב40 הוא הציע לי רק את הסטיישן והיא ארוכה מידי

שאמרתי לו שלמכונית אין שוק וכו' הוא פתח לי יד 2 והראה שהכל שם ב50+. הם לא מוכנים לרדת לאזור ה40.

דווקא המכונית מצאה חן בעיני למרות שהראות מאחורה קצת בעייתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארבעים אלף זה אכן תקציב בעייתי, ולדעתי לא תמצא 308 למעט כאלו שחוטות עם קלומטרז מרקיע שחקים.

נסה אולי תוכל למצוא C4 שנכנסת לתקציב

חיפשתי, לא קיימות כמעט... מה אומר על מאזדה 2? יש לי הצעה ב35 אלף 90 אק"מ ומקבל שנה אחריות. למרות שהיא נראית לי משמעותית פחות טובה מהאופציות הנ"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...