Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת רפידות ונעליים אחוריות - אקסנט 05

elviralap
שימו לב! השרשור הזה בן 1958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

מישהו יכול להסביר לי מה זה "נעליים אחוריות " ברכב.

אני מבינה מה זה דיסקים ורפידות אבל מה זה נעליים?

וכמה אמור לעלות החלפת 2 רפידות ונעליים אחוריות ביונדאי אקסנט 2005?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המונח המקצועי לרפידות אחוריות בריכבך הוא סנדלי בלם בגלל הצורה השונה מרפידות קידמיות. אצלך מאחורה אין צלחות כמו מקדימה אלא תוף או יותר נכון דראם ששם סנדלי הבלימה שצורתם היא קשתית נידחפות אחוצה לכיוון התוף ולא לוחצות כמו רפידות מקדימה את הצלחת. לגבי העלות זוג סנדלי בלימה לריכבך עולה כ 150 שח מקסימום. אם מצבם של התופים לא מזהיר אז זוג תופים עוד בערך 200 שח מקסימום. עלות עבודה במוסך כ 300 שח פלוס מינוס. ישנו מאחורה גם כיוון רגולאז לבלם היד שחשוב לכוון אותו נכון כדי שבלם היד ייתפוס בצורה שווה את 2 הגלגלים האחוריים ולא יעלה גבוה מידי. מאיפה את שנכווין אותך למישהו הגון ומקצועי...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

מישהו יכול להסביר לי מה זה "נעליים אחוריות " ברכב.

אני מבינה מה זה דיסקים ורפידות אבל מה זה נעליים?

וכמה אמור לעלות החלפת 2 רפידות ונעליים אחוריות ביונדאי אקסנט 2005?

"נעלים אחריות", זה למעשה נעלי בלם אחוריים בתרגום ישיר מאנגלית "brake shoes".

typical_brake_shoes.jpg

לרוב לא מחליפים את הנעלי בילום אלא מחדשים, על ידי קילוף רפידת החיכוך והדבקה של חדש על הבסיס המתכתי של הנעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"נעלים אחריות", זה למעשה נעלי בלם אחוריים בתרגום ישיר מאנגלית "brake shoes".

[ATTACH=CONFIG]513626[/ATTACH]

לרוב לא מחליפים את הנעלי בילום אלא מחדשים, על ידי קילוף רפידת החיכוך והדבקה של חדש על הבסיס המתכתי של הנעל.

כמה עולה להחליף רק את הספיד באנד של סנדלי הבילום? אני יודע שזה נפוץ ברכבים כבדים לבצע את התהליך של הקילוף וההדבקה בגלל העניין הכלכלי שהוא זול יותר אבל ברכבים רגילים פרטיים עלות סנדלים חדשות הוא מאוד זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...