Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדוע לא כל הקונים טורחים להגיע למוכר, כשהוא גר רחוק מהם, לבדוק רכב לקניה? (נערך)

Tom777
שימו לב! השרשור הזה בן 1948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשאני קניתי את הרכב שלי הבאתי את המוכר מאריאל עד לחולון (אני בעצמי גר בראשון אבל אמרתי שאני גר באשקלון :lol:) משתי סיבות פשוטות:

א.המוסך של אורן נמצא שם ושלחתי לו לינק לדף שלו עם כול ההמלצות כדי שיבין למה אני רוצה לבדוק דווקא שם

ב.ראיתי לפני זאת כבר אולי עשרות רכבים ("שמור" "מלוקק" "כמו חדש") שבפועל היו נבלות ונמאס לי לבזבז ימי עבודה לנסוע לכול מיני חורים באזור בגלל אנשים לא ישרים.

בפועל סגרתי איתו על תנאי העסקה בפלאפון "זה המחיר שאני מוכן לשלם אם הרכב במצב טוב אם ימצאו ליקויים משמעותיים אני פשוט לא קונה את הרכב" ומשם התקדמנו נסענו לחולון וסגרנו את העסקה באותו יום שבסופה הקפצתי אותו לתחנה המרכזית בתל אביב.

שורה תחתונה אי אפשר לצפות מאדם לנסוע חצי מדינה ולבזבז יום עבודה כאשר 90% מהמוכרים ביד2 משקרים במצח נחושה אם תהיה כנה לגבי מצב הרכב שלך והמחיר שהוגדר מתאים לך ולרוכש צריך לדעת להתגמש לפחות קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שורה תחתונה אי אפשר לצפות מאדם לנסוע חצי מדינה ולבזבז יום עבודה כאשר 90% מהמוכרים ביד2 משקרים במצח נחושה אם תהיה כנה לגבי מצב הרכב שלך והמחיר שהוגדר מתאים לך ולרוכש צריך לדעת להתגמש לפחות קצת.

בתור מוכר פרטי לא הבנתי מה הקשר של 90% שקרנים. אם אני מוכר מה אכפת לי מה כל השאר עושים, אין להם שום חפיפה איתי.

רוצה תבוא תראה, לא רוצה אל תבוא . בחיים לא הייתי נוסע במיוחד כל כך רחוק רק כי מישהו ראה מצידי גם 2000 מכוניות פגומות.

כנראה נפלת על מוכר לחוץ מאוד.

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל, אין לי בעיה שיבחר מכון בדיקה שנראה לו,אבל לנסוע לעיר אחרת לא יקרה.

אם אתה גר בתל אביב ואני מבקש ממך להגיע למכון בדיקה או מוסך בראשלצ/רמת גן/חולון וכו׳ - זה לא שביקשתי יותר מדי.

אם זה המכון/מוסך שאני סומך עליו, נראה לי לגיטימי.

לנסוע לחדרה - באמת זה מוגזם.

העולם לא מתחיל ונגמר בתל אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני מכרתי את הרכב רשמתי במדויק את מצב הרכב ולא הסתרתי כלום, שבועיים לא התקשר אפילו בן אדם אחד (דרך יד 2). הקונה הראשון שהגיע הגיע דרך פשפשוק רכב והוא הגיע תוך שעה מרגע שליחת ההודעה (הוא בא אליי מאשדוד לראשון), קיבל סקירה על הרכב בלי שום הסתרת מידע, הוא לא רצה לקחת את הרכב לנסיעת מבחן כי פחד לעשות אולי נזק חס וחלילה, שכנעתי אותו שהוא צריך לדעת מה הוא קונה והוא חייב לנהוג עליו לפני הקנייה, עשה נסיעת מבחן, סגרנו מחיר אבל לא היה לו איך להגיע למחרת בבוקר לקנות אז נסענו לאשדוד למחרת בבוקר, לקחנו אותו לראשון - עשינו העברת בעלות, הוא שם אותנו בבית ונסע לדרכו.

כשחיפשתי רכב הרגשתי שדווקא יש בעיה עם קהל המוכרים, מוכרים לא עונים לטלפונים, כל פעם דוחים את הפגישה, מסתירים פרטים במודעה, עושים טובה שהם עונים להודעה ועוד דורשים מחיר גבוה מהמחירון (זכותם, אבל לפחות תעשו מאמץ מינימלי בשביל המכירה). לבסוף מצאתי מוכר שגר ברחוב המקביל אליי, הלכתי אליו ברגל, בדקנו את הרכב, עשינו נסיעת מבחן, סגרנו מחיר, למחרת בבוקר הוא הסכים שנעשה קודם העברת בעלות ובדיקת חובות ושעבודים ולאחר מכן הלכנו ביחד לבנק ועשינו העברת זה"ב, כל אחד קיבל קבלה מהפקידה על ההעברה הבנקאית וזהו.

הקונה הראשון שהגיע הוא זה שקנה והרכב הראשון שהלכתי לראות זה הרכב שקניתי. למה זה היה כזה קל? אולי כי גם אני, גם מי שמכרתי לו וגם מי שקניתי ממנו - רוסים. ואנחנו ידועים בתור כאלה שלא אוהבים חארטות וכאלה ששומרים על הרכבים שלנו. לא מכליל את כולם, בטוח שיש גם רוסים רמאים אבל אפשר לזהות אותם בדקה וחצי. אבל לא פעם ולא פעמיים שמעתי את המשפט "תקנה רכב רק מרוסי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור קונה, ראיתי מודעה של רכב ביד 2/פשפשוק ושלחתי הודעה למוכר בפייסבוק שאני רוצה להיפגש איתו באותו היום. נסעתי עד אליו (אני מבת ים והוא גר ליד נתניה), הסתכלתי על האוטו ואהבתי את מה שראיתי. ביקשתי ממנו שניסע לבדיקה במקום בו אני סומך על הבוחן (בתל אביב) והמוכר הסכים.

בסופו של דבר נמצאו כמה ליקויים וקבענו שהרכב יכנס למוסך בתחילת השבוע ואחרי שהם יתוקנו אני אסע לאזור מגוריו לעשות העברת בעלות.

הרכב נכנס ביום ראשון, שלישי כבר הייתי במוסך בנתניה עם הצ'ק הבנקאי כדי להעביר בעלות.

Peugeot 208 GTI 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה גר בתל אביב ואני מבקש ממך להגיע למכון בדיקה או מוסך בראשלצ/רמת גן/חולון וכו׳ - זה לא שביקשתי יותר מדי.

אם זה המכון/מוסך שאני סומך עליו, נראה לי לגיטימי.

לנסוע לחדרה - באמת זה מוגזם.

העולם לא מתחיל ונגמר בתל אביב.

מרחק כזה אין לי בעיה לנסוע לקונה,אבל לא אסע לקונה אם הוא לא טורח אפילו לבוא לראות את הרכב לפני הבדיקה.

כולם התקשרו ואמרו בוא לפה/לשם לבדיקה ונסגור עסקה! לא יקרה.

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

מעוניין למכור את המזדה שלי

יש רוכש שמעוניין לקנות רק הוא מבקש שאגיע אליו למוסך לבדיקה

הגיוני?

סיכמנו על מחיר מסוים ואני חושש שהוא ינצל זאת כדי להוריד במחיר.

מה לעשות?

imprza new age

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

מעוניין למכור את המזדה שלי

יש רוכש שמעוניין לקנות רק הוא מבקש שאגיע אליו למוסך לבדיקה

הגיוני?

סיכמנו על מחיר מסוים ואני חושש שהוא ינצל זאת כדי להוריד במחיר.

מה לעשות?

בס"ד

הרוצה את הרב, יבוא אליו.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ירצה לבדוק במוסך שלו.

המוסך יגלה/ימציא תקלה ואז שניהם ילחצו עלייך להוריד במחיר.

ככה זה נראה לי לפחות.

קידודים לרכבי VAG בחינם ולכולם!

http://www.obd.co.il

:x-mas:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאנשים באים להתייעץ פה לפני קנייה, אומרים להם לבדוק את הרכב במוסך כי מכון בדיקה מכסת"ח את עצמו ומוסך יכול לתת תמונת מצב יותר אמיתית על הרכב. רצוי, כמובן, לעשות את זה במוסך שאתם מכירים כדי שלא יסתירו מכם דברים.

כשבאים להתייעץ לפני מכירה של רכב, אומרים ללכת רק למכון בדיקה, ובשום פנים ואופן לא להסכים ללכת למוסך שהקונה מכיר כי אז ימציאו תקלות.

אחרי זה אתם לא מבינים למה אי אפשר לקנות ולמכור פה מכוניות כמו בני אדם.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב

אני גר בראשון והקונה בחולון

זה לא החשש שלי אלא מזה שהוא יחפש עוד מאיפה להוריד והעסקה תתפוצץ ובינתיים בזבזתי לי זמן ועיסוקים אחרים.

imprza new age

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

זו שיטה ידועה, להביא איזה קרוב/חבר כלשהו, הבחור מסתובב סביב לרכב, כמו כלב שמחפש סמים, ובסוף, יוצא בהכרזה על זה וזה וזה וזה.

המנוע/גיר/השלם את החסר, גמור, ומי יקנה את הרכב, כשגם הקונה וגם חברו המכונאי אעלק, יושבים עליך ולוחצים אותך.

בקיצור, הבחור לא מעוניין להגיע?, תגיד לו שישאר שם.

זו דעתי בכל אופן...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...