Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדוע לא כל הקונים טורחים להגיע למוכר, כשהוא גר רחוק מהם, לבדוק רכב לקניה? (נערך)

Tom777
שימו לב! השרשור הזה בן 1949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כבר שבוע וחצי מנסה למכור רכב יחסית מבוקש במחיר הגון,מקבל מספר טלפונים מדי יום וגם היו בחור רציני שבא לראות את הרכב עוד באותו היום.

אחרי שהעסקה לא נסגרה 3 אנשים שונים ממקומות שונים התקשרו אלי והתעניינו בקשר לרכב,המחיר מתאים להם פחות או יותר,אבל אף אחד לא מוכן להגיע לאזור שלי ולבדוק את הרכב באזור המגורים שלי. ואני מדבר על תל-אביב כן..

כל אחד אומר אני רוצה לבדוק אצל אבא שלי/חבר שלי/סבא שלי... כל אחד במקום אחר בארץ.(כאילו שחסרים מכוני בדיקה אמינים בתל-אביב).

משהו בשוק השתנה בשנתיים האחרונות שלא קניתי/מכרתי רכב?

בקטע הזה אני לא מתפשר גם לא על מחיר גבוה יותר,מי שרוצה את הרכב יבוא אלי!

תפיסה מוטעית?

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כשאני חיפשתי רכב הייתי מגיע לאזור של הקונה.

אבל לא הייתי מסכים שאבא/חבר או לא משנה מי יבדוק, יש מכון בדיקה שיעשה את זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרישות שלך נשמעות לגיטימיות לחלוטין.

מי שרוצה שיבוא למוכר.

אין דבר יותר מעצבן שאתה נוסע למישהו שמתעניין ברכב, אחרי שביזבזת זמן, דלק, עצבים ובסוף לא קונים.

מילת המפתח היא סבלנות.

הבעיה היא שרוב האנשים היום קונים ממגרשים אז בהחלט יש לזה השפעה בשוק הפרטי.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאתה צודק. מי שרוצה לראות רכב צריך להגיע אל המוכר נקודה. לדעתי לנסוע אל הקונה זו טעות לא רק מבחינת בזבוז דלק וזמן פוטנציאלים אלא גם מבחינת העמדה שאתה נכנס אליה למיקוח עתידי. אחרי שכבר נסעת והשקעת ופתאום יירצו להוריד עוד 2000 ש"ח נניח, אז יש סיכוי שהמאמץ יגרום לך לוותר.

בקשר לבדיקה ע"י אבא\סבא\דוד\שכן\מכר, אישית לא רואה בזה בעיה אבל שהם יגיעו אליך ולא להפך. לדעתי בדרישה להגיע אל הקונה מוסווה גם אולי אפקט של לחץ כלשהו, ז"א תגיע אליהם, שם תפגוש 2-3 אנשים חוץ מהקונה שישחקו אותה מבינים גדולים וינסו להוריד לך את אותם 2000 ש"ח עם משפטים כמו "נו בחייך אתה הרי לא תקבל יותר ממה שאנחנו מציעים לך" וכו' וכו'. בקיצור זה כמו משחק חוץ בכדורגל, הכל אותו דבר חוץ מזה שאתה במגרש של הקבוצה היריבה. לא הייתי מסכים לנסוע אפילו לרחוב ממול.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת שאני עדין חושב בהיגיון כמו הרוב.

^ בהחלט לנסוע לקונה יפעיל עלי לחץ למכור כי כבר נסעתי אליו וחבל על הבזבוז של הזמן והדלק,אז עדיף מראש למנוע את זה.

וגם בדיקה של מישהו לא ממכון בדיקה אלא מכר של הקונה לא שווה כלום,ברור שהוא ימציא דברים על הרכב וינסה להוריד אותי עוד יותר.

החלק המצחיק הוא שהאנשים הופתעו מזה שאני לא מוכן לבוא אליהם.. חחחח כאילו ביקשו משהו לגיטימי.

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד עכשיו, אולי פרט לאדם אחד או שניים אף אחד לא ביקש שאני אגיע עד אליו (אולי אתה בסביבה? - זה כבר יותר לגיטימי) .

אבל כן, זרקו אליי הצעות הזויות- תן מחיר אחרון אני בא עכשיו שולח מישהו הולכים לדואר. הצעות של 6-7 במזומן ללא בדיקה, בפועל אתה יכול להפגש איתם וזה יהיה הרבה פחות.

ועוד תופעה מוזרה - מתקשרים אליי כל מיני אנשים שטוענים שהם גרים רחוק באר שבע, בכל מיני מקומות בצפון וכד'...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בסביבה או על הדרך אז קפוץ אליו אבל לנסוע במיוחד ממש לא.

הניחוש שלי הוא שמדובר בסוחרים שיבדקו אצל "אבא" שיגיד שהאוטו גמור וצריך לחתוך חזק במחיר.

עם קצת סבלנות כל אוטו נמכר. הניסיון שלי עם מכירת רכבים (לא מבוקשים בעליל. רובם רנו או מכוניות גמורות) הוא שאם המודעה מדוייקת והמחיר הוגן יהיו פחות מתעניינים אבל מתעניינים יותר רציניים. רוב הרכבים שלי נמכרו לאדם הראשון שהתקשר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקטע הזה אני לא מתפשר גם לא על מחיר גבוה יותר,מי שרוצה את הרכב יבוא אלי!

תפיסה מוטעית?

הגישה שלך נכונה.

בכול מקרה אני אישית מאפשר לכול קונה פוטנציאלי לקחת את הרכב לכול מכון בדיקה בסביבה הקרובה אלי קרי ת"א, רמת-גן, גבעתיים ובני-ברק.

לא הגיוני שאתה תבזבז זמן ונסיעות על מוכרים 'פוטנציאלים' שבסוף יגידו לך לא תודה.

לאחר 10 שיחות טלפוניות והודעות בוואצאפ אתה תלמד לסנן את הקשקשנים למינהם שזה בדרך כלל הרוב.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב השוק השתנה והקונים קובעים את סדר היום. פעם היו באים אנשים רציניים עם כסף וקונים את הרכב. היום בגלל הלוואות זולות לכל אחד הצטרפו מלא חרטטנים לצד הקונים. מתי שמכרתי את הרכב, קיבלתי אולי 50 טלפונים,מתוכם 5 הבטיחו לבוא. בא רק אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסר אנשים עצלנים ?

לבקש תמיד אפשר, זה לא עולה כסף והכול תלוי ב(חוסר) בושה שלך

זה לא קשור לבקשה של מעין טובה,זה ממש חלק מהעסקה מבחינתם,אם אתה לא מגיע אליהם אז הם לא קונים,אמרתי להם סבבה וסיימתי את השיחה.

עד עכשיו, אולי פרט לאדם אחד או שניים אף אחד לא ביקש שאני אגיע עד אליו (אולי אתה בסביבה? - זה כבר יותר לגיטימי) .

אבל כן, זרקו אליי הצעות הזויות- תן מחיר אחרון אני בא עכשיו שולח מישהו הולכים לדואר. הצעות של 6-7 במזומן ללא בדיקה, בפועל אתה יכול להפגש איתם וזה יהיה הרבה פחות.

ועוד תופעה מוזרה - מתקשרים אליי כל מיני אנשים שטוענים שהם גרים רחוק באר שבע, בכל מיני מקומות בצפון וכד'...

אם אני באזור אז אין בעיה,נסיעה מיוחדת אין סיכוי.

אם אתה בסביבה או על הדרך אז קפוץ אליו אבל לנסוע במיוחד ממש לא.

הניחוש שלי הוא שמדובר בסוחרים שיבדקו אצל "אבא" שיגיד שהאוטו גמור וצריך לחתוך חזק במחיר.

עם קצת סבלנות כל אוטו נמכר. הניסיון שלי עם מכירת רכבים (לא מבוקשים בעליל. רובם רנו או מכוניות גמורות) הוא שאם המודעה מדוייקת והמחיר הוגן יהיו פחות מתעניינים אבל מתעניינים יותר רציניים. רוב הרכבים שלי נמכרו לאדם הראשון שהתקשר.

לפי הבדיקה שלי עד כמה שאני יכול לבדוק לא מדובר בסוחרים.

הגישה שלך נכונה.

בכול מקרה אני אישית מאפשר לכול קונה פוטנציאלי לקחת את הרכב לכול מכון בדיקה בסביבה הקרובה אלי קרי ת"א, רמת-גן, גבעתיים ובני-ברק.

לא הגיוני שאתה תבזבז זמן ונסיעות על מוכרים 'פוטנציאלים' שבסוף יגידו לך לא תודה.

לאחר 10 שיחות טלפוניות והודעות בוואצאפ אתה תלמד לסנן את הקשקשנים למינהם שזה בדרך כלל הרוב.

כנ"ל, אין לי בעיה שיבחר מכון בדיקה שנראה לו,אבל לנסוע לעיר אחרת לא יקרה.

מצב השוק השתנה והקונים קובעים את סדר היום. פעם היו באים אנשים רציניים עם כסף וקונים את הרכב. היום בגלל הלוואות זולות לכל אחד הצטרפו מלא חרטטנים לצד הקונים. מתי שמכרתי את הרכב, קיבלתי אולי 50 טלפונים,מתוכם 5 הבטיחו לבוא. בא רק אחד.

השוק משתנה בזה אין לי ספק,ורוב האנשים שהתקשרו נשמעו רציניים למדי והתקשרו כמה פעמים ביום,אבל הבקשה של להגיע אליהם עם הרכב לא הגיונית מבחינתי.

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה לנסוע 20 דק' מקסימום למכון בדיקה אחרי שקונה ראה את הרכב סגרנו על מחיר עקרוני ונשארה רק הבדיקה.

כן יש לי בעיה עם כאלה שמנסים, (וזה לגיטימי מבחינתם לנסות) לגרום לך לפני השם ראו את הרכב בכלל לנסוע 40 דק' כדי שכבודו יראה את הרכב ואז יגרזן אותך במחיר ויציע מחיר מגוחך, אליהם אני לא מתייחס בכלל.

now: Honda Jazz 2011 1339 i-vtec 99 HP CVT

past: Honda Jazz 2009 1339 i-vtec 100 HP manual

opel corsa C 2001 EcoTec 75HP manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי כמה פעמים התחשבתי בקונה הפוטנציאלי, אף פעם זה לא השלם. כולם הבריזו.

למה שתתחשב בבן אדם שלא ראית בחיים שלך? בטלפון כולם נשמעים רציניים, במיוחד אלה שמנסים להוריד אותך חזק במחיר עוד בטלפון.

פעם עשיתי ניסוי ואמרתי שאני כן מוכן למחיר הנמוך "לבוא ולקחת", ולא תאמין פעמיים הם נעלמו.

הגישה הנכונה לתת לקונה לעשות את הצעד הראשון, קודם כל שיראה רצינות אחרת אפילו לא כדאי לבזבז עליו את הזמן של שיחת הטלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...