Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C4 פיקסו - תדלוק בנזין על אוטו דיזל

Rony5
שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

רציתי לקבל ייעוץ שלכם. אשתי הלכה לתדלק בתחנת דלק של מנטה בנתניה.

היא לא רגילה לעשות את זה.אז היא לשירות מלא והעובד טעה תדלק בנזין 95 במקום דיזל על הרכב שלנו.הוא שם בלי לשאול את אשתי אם האוטו בנזין או סולר.אתם חושבים שאפשר לתבוע אותם ?

או זה מיותר אני מבזבז את הזמן שלי ?

בהתחלה המנהלת אומרת שהיא משלמת את כל התיקון והגרר ובסוף אומרת שלא.

רציתי לבדוק את המצלמה והם אומרים שלא רואים ולא שומעים כלום...מה עושים במקרים האלו ?

אני משלם את הכל אפילו את הטעות שלו ?

בקיצור כמה יכול לזגרום את הנזק הזה ? מה טווח המחירים של התיקון ?

מה עדיף... לעבור ישר על הביטוח ? גרר ותיקון ?

תודה רבה לעזרה שלכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

תודה לתשובתכם ולכתבה. זה יכול לעזור לי הרבה.

המקרה קרה אתמול ולא מלאנו דו''ח על הנזק. חנינו את האותו ועדיין שמה בתחנת דלק.

היינו אמורים לתקן במוסך מורשה אבל הגרר לא הספיק לקחת אותו.

לצערי, אין לי שיחות עם המנהלת... זה היה פנים מול פנים. הייתי מאוד מעצבן כי בהתחלה היא אמרה שהיא מטפלת הכל (הגרר תיקון...) ובסוף אחרי הטענה של העובד התחנה היא סרבה.

יש לי גם את החשבונית של התדלוק. הוא תידלק מלא 95... סכום של 350 ש''ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פתח תדלוק רשום סוג הדלק שיש לתדלק?

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי התדלוק היא הניעה את הרכב? אם כן לכמה זמן והאם האוטו נכבה? במידה ולא הניעה, יתכן שריקון מיכל הדלק וניקויו יפתור את הבעיה, אם הניעה והבנזין לא הספיק לעבור דרך הפילטר סולר, אז יתכן ועדיין לא נגרם נזק.

עריכה אחרונה על ידי shha
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פתח תדלוק רשום סוג הדלק שיש לתדלק?

אלעד

כן זה כתוב בצד בצהוב "סולר"

אחרי התדלוק היא הניעה את הרכב? אם כן לכמה זמן והאם האוטו נכבה? במידה ולא הניעה, יתכן שריקון מיכל הדלק וניקויו יפתור את הבעיה, אם הניעה והבנזין לא הספיק לעבור דרך הפילטר סולר, אז יתכן ועדיין לא נגרם נזק.

לצערי היא הניעה את הרכב ל-30 דק' בערך 3 קמ'... מקווה שלא. בנתיים אני צריך להפעיל את הביטוח ע''מ לגרור אותו ולתקן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי שתתעד הכל. אם המתדלק הוא שתדלק את הרכב ורשום סולר על פתח התדלוק, יהיה לתחנת הדלק קשה לחמוק מאחריות. תדאג להצטייד באישור מהמוסך שהנזק נגרם עקב דלק שגוי ותשלח מכתב רשום לתחנת הדלק עם דרישה לתשלום העלויות של התיקון. במקרה הגרוע תפנה לבית המשפט. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אתה צודק בד''כ כן... אלא פא אשתי משכנעת שלא.

בכל מקרה הוא לא יכול לפספס את זה:

https://ibb.co/WVQtVmK

עריכה אחרונה על ידי Rony5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזור לתחנת דלק, תבקש את הסרטון בכל מקרה שגם לא שומעים בו ולא "רואים" בו, התחנה חייבת להיות מצולמת מכל זווית במקרה של שוד או גנבה מהתחנה.

באותו סרטון אתה צריך לראות איזה ידית מרים המתדלק, בדרך כלל צהוב זה סולר ירוק זה בנזין את זה בטוח אפשר לראות בסרטון.

בנוסף תבקש ממנה את העסקה בקבלה זאת אומרת שמופיע את סוג הדלק שתדלקו.

אם כל זה לא עוזר פנה לפניות הציבור של אותה תחנת דלק.

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכות התחנה היא לא לתת סירטוני מצלמות אלא על ידי פקודת המישטרה בלבד ולכן אני מציע שבתור התחלה גם תיגש להגיש תלונה במישטרה או לפחות להתייעץ איתם בעניין אני מאמין שהם אלה שיכולים לטפל בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור,למשטרה אין עניין בדבר,איזו עבירה פלילית נעשתה ?

עבדתי בתחנת דלק טן ומקרה כזה קרה לעובדים שעבדו איתי- החברה הפעילה את הביט6וח שלה ואם זה מעניין מישהו,לעובד נשללו הבונוסים והעמלות לאותו החודש על "תדלוק שגוי",שדרך אגב לא מאמין שמתבצע במכוון כי אם מטעות/רשלנות/חוסר תשומת לב של המתדלק.

במקרה שלנו,הלקוח צריך לשמור קבלה וליצור קשר עם שירות הלקוחות של החברה (במקרה שלנו מנטה) ומנהל האזור הייעודי יטפל בו.

הפעלת ביטוח גרר פרט לאי הנעימות אינה כרוכה בתשלום אבל על הנזק לרכב תשלם החברה בטוב ע"י הצגת קבלה והפעלת ביטוח /ברע לאחר תביעה בבית משפט לתביעות קטנות לאחר שיתוקן הנזק ולתביעה תצורף פרט לקבלת התדלוק גם חשבונית התיקון מהמוסך.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמשתמש במצלמה לשימוש פנימי בלבד הוא מנהל תחנת הדלק/מנהל האיזור,שמאמתים שאכן בשעה X ובמקום Y הרכב הגיע לתחנה,כך יודעים מי המתדלק, מתחקרים אותו וממלאים דו"ח אירוע שכולל את השם " תדלוק שגוי" ומשם ממשיכים לגלגל טיפול.

הייתי מתדלק שנתיים והיו לנו 5 אירועים כאלו (אני אישית לא הייתי מעורב אבל מכיר היטב את הטיפול) ומנהל תחנה מעולם לא התכחש לעובדות בכפוף להצגת חשבונית ע"י הלקוח ווידוא,שאכן קיבל שירות מלא.

אם מנהל התחנה מתנער מהאחריות,מתקשרים לשירות הלקוחות/מנהל איזור של התחנה לפי מיקומה הג"ג ואם זה לא עוזר,שולחים להם מייל יפה לאחר קבלת חשבונית התיקון מהמוסך שאומר בעדינות שאם תוך X ימים העניין אינו מטופל תוגש תביעה קטנה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...