Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב במימון

DBA120
שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,רציתי להתייעץ לגבי רכישת רכב יונדאי אי 20 2019 מחברת יונדאי עם מימון של קאל מובייל.

ההצעה שקיבלתי היא רכישת הרכב ב95000,הדגם הכי מפואר,המחיר כולל את הריבית אגרת רישוי ודמי הקמה,כולל מגני רוח ומצלמת דרך.

ההצעה ככה,אני משלם מקדמה של 15,000 ותשלום חודשי של 553.41 למשך 3 שנים לאחר ה3 שנים יש לי 3 אופציות,

לשלם 42553 בערך לקניה מלאה של האוטו,לפרוס את ה42553 בין שנה ל5 לבחירתי,החזרת הרכב לחברה והתקדמות לרכב מאותו דגם בשנת 2022 עם אותו תשלום חודשי בערך של 550 בהתאם.

הנקודה שהסוכנת הסבירה לי שיוצא שאחרי 3 שנים אם אני קונה את האוטו\פורס את הקנייה שלו לעוד שנה-5 שנים יוצא שאני מגיע לתשלום 76,900.

היא הגישה לי הצעה בכתב וזה גם כתוב בהצעה,מישהו שמבין יכול לתת דעה לגבי העסקה האם משתלם ושווה ללכת על זה?מה יוצא לחברה שהם נותנים לי עכשיו רכב ב95 אלף(המחירון שלו 107900 בכללי)אבל בתכלס אם אחרי 3 שנים אחליט לשלם את היתרה\לפרוס אותה יוצא שקניתי עכשיו בתכלס את האוטו ב76900 ולא 95000 ?

תודה רבה וערב טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי פיספסת פה משהו (או כמה דברים), אם יש לך הצעה בכתב כדאי פשוט להעלות אותה (אחרי טשטוש פרטים מזהים כמובן).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח לעלות לפה תמונות איך אפשר?בכל אופן אלו התנאים ..כפי שהם הסבירו לי אחרי ה3 שנים אני משלים כסף למחירון שוק של האוטו באותה שנה פשוט..

הרכב רשום על שמי מהיום הראשון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרים פרטים כמו:

האם אתה תהיה יד ראשונה או יד שנייה?.

האם אתה בטוח שתוכל לעמוד בהלוואה כ"כ גבוהה?.

כמה ק"מ אתה נוסע בשנה? מה הצרכים ומה הדרישות?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרים פרטים כמו:

האם אתה תהיה יד ראשונה או יד שנייה?.

האם אתה בטוח שתוכל לעמוד בהלוואה כ"כ גבוהה?.

כמה ק"מ אתה נוסע בשנה? מה הצרכים ומה הדרישות?.

הרכב רשום על שמי אני היד הראשונה.

אין הגבלה על קילומטרים.

שמע כמובן שאין לי 95 אלף שקל עכשיו לתת,אבל הפריסה שלהם ממש נוחה 15 אלף מקדמה 553 שקל בחודש

ולאחר 3 שנים אני מוסיף בין 40 ל45 אלף רק לרכישת הרכב סופית\פריסת ה40-45 לעוד 3 שנים תשלומים\מחזיר להם את האוטו

וממשיך עם יונדאי אי 20 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בתכלס אם אחרי 3 שנים אחליט לשלם את היתרה\לפרוס אותה יוצא שקניתי עכשיו בתכלס את האוטו ב76900 ולא 95000 ?

תודה רבה וערב טוב

אם הבנתי נכון את אשר כתבת, בסוף התקופה תמורת ה 76,900 לא קנית כלום, שהרי כתבת...

...

לשלם 42553 בערך לקניה מלאה של האוטו,לפרוס את ה42553 בין שנה ל5 לבחירתי,החזרת הרכב לחברה והתקדמות לרכב מאותו דגם בשנת 2022 עם אותו תשלום חודשי בערך של 550 בהתאם.

...

(הדגשתי) החזרת הרכב לחברה.

תבדוק אם הם לא רוצים את הרכב חזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה לכאן את ההצעה אתה יכול דרך האתר הבא:

http://www.interload.co.il/?

ואז אתה מעתיק את הקישור של "קוד לפורומים".

דבר שני,

לא ברור לי - מה בדיוק אתה צריך מהרכב? מה הדרישות שלך?.

אני שואל את זה כדי לסייע לך ולכוון אותך לרכב המתאים לך כי לא ברור לי ואולי גם לך, מה אתה צריך ומה טוב עבורך.

זה לא רק התשלום של 550 שק בחודש, יש הוצאות מסביב, ונכון זה מפתה אבל אל תשכח שיש לך חתיכת סכום לשלם אחרי 3 שנים, וצריך לבדוק ולקרוא טוב טוב על מה אתה חותם.

ואגב האם בדקת בסוכנות של יונדאי? בדקת בבנק מה מציעים לך?.

האם אתה חייב רכב חדש מהחברה?.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, המספרים שאתה שם לא מסתדרים. אם הרכב עולה 95, אתה תשלם 95 (אלא אם קיבלת הנחה של 20,000₪).

מכיון שהרכב נרשם על שמך ואתה יד ראשונה, בסבירות מאוד גבוהה מדובר בהלוואה פשוטה, ומישהו מנסה לערבב אותך עם תשלומים לא נכונים.

ומשהו אחרון: אם אתה לא יכול לממן רכב חדש, אל תקנה רכב חדש. לא משנה באיזו אלכימיה פיננסית ישתמשו כדי להראות לך מספרים נוחים, בסוף אתה תצטרך לשלם על ירידת הערך של רכב חדש, שהיא גבוהה משמעותית מזו של רכב משומש. אלכימיה לא באמת מייצרת זהב, גם אלכימיה פיננסית לא באמת גורמת לך לשלם על רכב חדש פחות ממה שהוא עולה. אין קסמים, ואין ארוחות חינם.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי את הטעות של קניית רכב חדש, שעדין אחרי 4 וחצי שנים משלם עליו תשלומים גדולים שמכבידים עליי, כן נהנתי מרכב חדש, אבל בעדיפות לך תבחר ממגןון רכבי היד2 בשוק תחסוך את ירידת הערך הבלתי נתפסת הזאת (שפועלת לטובתך בשוק היד2) וצא עם רכב שמתאים לצרכייך, כמובן שעם רכב יד2 תוכל להתנפק על רכב יותר טוב באותו מחיר של רכב חדש, וכמו שצוין מעליי, כמה שעולה הרכב זה מה שתצטרך לשלם בסופו של דבר, כל הקישוטים מסביב הם כדי שתמכור את נשמתך לשטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרות אחרת שאני חושב שתתאין זה לקנות רכב רכב בן שנתיים גג שלוש עם קילומטר נמוך מאוד מיד פרטי שכבר חטף ירידת ערך משמעותית.

ככה אתה קונה רכב כמעט חדש במחיר נמוך משמעותית.

הלוואות אפשר לקחת מהבנק או על חשבון קרן השתלמות/קרן פנסיה בריבית טובה.

אני מלחתכילה לא ממליץ על הלוואות גדולות מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, אפשר עדכון? מאוד מסקרן אותי אם המספרים נכונים או שהייתה פה איזו אי-הבנה...

יום שני אני נפגש עם הנציגה במשרד פיזית אוודא זאת שוב לעומק למרות שבשיחות טלפון שלנו

זה מה שהיא הבהירה..

אם במהלך ה3 שנים אני מחליט לקנות את האוטו אני משלים תשלום ל95 אלף שקל,אם לאחר 35 חודשים של תשלום 553 שקל

יש לי 3 אופציות,לשלם 40-45 אלף במכה על האוטו ולקחת אותו\לפרוס את ה40-45 אלף לשנה עד חמש\להחזיר להם את האוטו

ולהמשיך עם אוטו חדש שנת 2022 ב553 שקל ללא מקדמה נוספת(כיביכול האוטו שאני מחזיר להם משלם את המקדמה.)

בהסכם גם מצויין שמכות לאוטו או שריטות לא יובילו לירידת ערך במידה ואחזיר להם את האוטו לאחר 3 שנים אלא רק פגיעות שילדה.

שאלתי אותה כמה פעמים בטלפון כדי לוודא וככה היא המשיכה לענות לי..שלאחר 3 שנים שאני משלם 553 שקל בחודש +15 אלף שקל ששילמתי מקדמה אז במידה ואני רוצה לרכוש את האוטו אז אני משלים להם את הסכום שחסר למחירון של האוטו באותה שנה(זאת אומרת עוד 3שנים)בכל אופן יום שני אני ניפגש איתה ככה שאעבור על כל הפרטים שוב לוודא.

במידה ואלו התנאים,העסקה שווה לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא ברור. כתבת שבתום 3 השנים תצטרך לשלם 40k-45k בתשלום אחד או בפריסה. לאחר מכן כתבת שלאחר 3 שנים תצטרך לשלם את מחיר מחירון הרכב הרלוונטי לאותו הרגע. שני הסכומים אינם זהים.

בכל מקרה, אתייחס בלבד למחיר הרכב, כי זה הסכום שאתה תשלם בדרך כזאת או אחרת, לא משנה איך אתה פורס את זה. מחיר של 95k מייצג הנחה יפה מאוד, אבל כמו שכבר נאמר פה, קשה להאמין שזה המחיר בעסקת מימון. מציע לך לבדוק את הנתונים היטב ביום שני.

עריכה אחרונה על ידי Acoca_N
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...