Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב מהשכרה עלה לכביש 5.2016 ו190 אלף קילומטר. שווה בדיקה או לברוח כמו מאש?

סטודנט עני
שימו לב! השרשור הזה בן 1960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אצטט שוב את מה שכתבתי מקודם, כי ניכר שזה מרכיב חשוב מאוד בהחלטה שלך

עם כל הכבוד לאיביזה , הגיר בעייתי ויכול להכניס את התפרן שלנו לתיקונים שיעלו לו אלפי שקלים.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מכון בדיקה לא יעזור לך בשום דבר, כי הם יכסתחו את עצמם לדעת ברכב כזה עם משפטים כמו "לבדוק מערכת מיזוג", "נקישות בהעברת הילוכים" וכו'.

אז כל תקלה שתהיה לך במיזוג יגידו "מה אתה רוצה ? כתבנו לבדוק מערכת מיזוג...." ותשאר עם איבר ביד והרבה פחות כסף בכיס.

במוסך מורשה פשוט יחליפו לך את כל האוטו בחלקים, זה יעלה לך יותר מאשר עוד אוטו נוסף כזה.

תעשה בסוף מה שאתה רוצה, אבל אני ממליץ לך להוריד ציפיות ולא לקנות "מציאה" בזול, זה ינשך אותך חזק בעתיד.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לאיביזה , הגיר בעייתי ויכול להכניס את התפרן שלנו לתיקונים שיעלו לו אלפי שקלים.

מסכים לגמרי, פשוט לא רציתי לחזור כבר על מה שאחרים אמרו לפני.

פשוט אם הבנאדם כבר נעול על איביזה ויהיי מה, אז רק מבחינת ירידת ערך, עדיף לו ללכת עם קילומטראז' נמוך ,ולא על זאת שהציעו לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגמרי, פשוט לא רציתי לחזור כבר על מה שאחרים אמרו לפני.

פשוט אם הבנאדם כבר נעול על איביזה ויהיי מה, אז רק מבחינת ירידת ערך, עדיף לו ללכת עם קילומטראז' נמוך ,ולא על זאת שהציעו לו.

אני ממש לא נעול על איביזה, להיפך, בחיים לא נסעתי על גיר רובוטי ונראה לי שעדיף גיר אוטמטי רגיל מאשר רובוטי בגלל שאני נוסע הרבה בפקקים וכו'...

פשוט על האיביזה ראיתי ביקורות טובות. יפה, זולה יחסית בדלק, ביצועים טובים ובתקציב וראיתי שנתונים 2015 יוצאי ליסינג ב35-40. האמת שלפני שהגעתי אליה בדקתי את הספייסטאר ופשוט בביקורות אמרו שיש את האופציה של האיביזה שטובה ממנה כמעט בהכל בתוספת קצת בכסף. והספייסטאר מבחינתי נראית כמו צעצוע שלא ממש יתאים לבינעירוני בנוחות, מנוע, רעש וכו'

ירידת ערך מבחינתי זה לא פקטור בשום צורה, אני מאלה שמתחתנים עם רכב ולא מחליפים כל שנתיים. השאלה אם הירידת ערך היא בגלל טיפולים יקרים בהמשך, חוסר אמינות או סתם בלי סיבה.

עריכה אחרונה על ידי סטודנט עני
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק סקודה פאביה 1.2. יש בה את כל מה שאתה מחפש באיביזה, היא קצת יותר זולה. נפתחת לך עוד אפציה לחיפוש רכב במצב ראוי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק סקודה פאביה 1.2. יש בה את כל מה שאתה מחפש באיביזה, היא קצת יותר זולה. נפתחת לך עוד אפציה לחיפוש רכב במצב ראוי.

הרצתי חיפוש, יש שם רק אחת ב45 אוטמטית עם 180 אלף קמ והשאר ידניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומנם סטודנט אך לא עני, אני לומד ומשרת בקבע בו זמנית.

היה לי חשוב ללימודים לקנות רכב במחיר טוב,מרווח,אמין ולא זולל.

אני אישית הלכתי על רכב שאני כבר מכיר-קיה פורטה.

מדובר ברכב פשוט כמו עגלת סופר, מעט דברים יכולים להתקלקל כי הם פשוט סופר מיושנים ופשוטים והוכיחו את עצמם לאורך השנים,מצאתי לי אחת עם קילומטראז' נמוך ומאז אני חיי כל כך ברוגע שאין לתאר.

עשיתי כבר 55 אלף קילומטר בשנה ו3 חודשים עם הרכב ופשוט כלום לא קורה וגם לא אמור לקרות.

אני לא ממליץ לך ספציפית על קיה פורטה אבל ממליץ לך ללכת לכיוון הזה -מנוע אוטמוספרי,גיר פלנטרי.

עזוב אותך מכל הרכבי טורבו בשקל וחצי האלה, זה לא בשבילך. זה דורש התעסקות תמידית. אתה תמצא את עצמך אחרי חודש מחוץ ללימודים מחכה לגרר.

כשתעבוד אחרי התואר ויהיה לך כסף תקנה לך איזה לאון 1.8 כפיצוי נפשי.

בכלל אני חייב לומר לך לגבי הרכב שמצאת, רכב כזה קונים רק חדש עם אחריות. בטח לא מהשכרה ובטח לא עם 200 אלף קילומטר.

בהצלחה.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ברכב פשוט כמו עגלת סופר, מעט דברים יכולים להתקלקל כי הם פשוט סופר מיושנים ופשוטים והוכיחו את עצמם לאורך השנים,מצאתי לי אחת עם קילומטראז' נמוך ומאז אני חיי כל כך ברוגע שאין לתאר.

עשיתי כבר 55 אלף קילומטר בשנה ו3 חודשים עם הרכב ופשוט כלום לא קורה וגם לא אמור לקרות.

אני לא ממליץ לך ספציפית על קיה פורטה אבל ממליץ לך ללכת לכיוון הזה -מנוע אוטמוספרי,גיר פלנטרי.

עזוב אותך מכל הרכבי טורבו בשקל וחצי האלה, זה לא בשבילך. זה דורש התעסקות תמידית. אתה תמצא את עצמך אחרי חודש מחוץ ללימודים מחכה לגרר.

בכלל אני חייב לומר לך לגבי הרכב שמצאת, רכב כזה קונים רק חדש עם אחריות. בטח לא מהשכרה ובטח לא עם 200 אלף קילומטר.

בהצלחה.

האמת הפורטה אופציה מעניית... אני יכול להביא מליסינג עם קמ נמוך ונכנס בתקציב. חיסרון זה הדלק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה.

איזה שנתון ועם כמה קמ קנית את הפורטה שלך? מפרטי או ליסינג?

כמה עלה ביחס למחירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אתה מפספס פה משהו, 190 אלף קילומטרים בפחות משנתיים.

אבל זה משהו שכולם יודעים "חח" לפחות יש חלונות חשמל.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ברור, כל טורבו עם 100,000 ק"מ עולה על גרר כל חודש, כמובן. טוב שאף אחד לא נסחף פה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אתה מפספס פה משהו, 190 אלף קילומטרים בפחות משנתיים.

אבל זה משהו שכולם יודעים "חח" לפחות יש חלונות חשמל.

אני לא מבין את פשר הציניות. אני באמת לא הבנתי מה הבעיה בקילומטראג' גבוה אם עושים בדיקה במכון ומתקנים את כל מה שבעייתי במוסך מורשה. לצורך העניין באימפרזה שלי היה 250+ על השעון ולא היו שום בעיות.

זה לא פחות משנתיים זה שנתיים וחצי+

חבר פה הסביר שהתיקונים לא נגמרים ויכולים להגיע למחיר של האוטו עצמו.

אחר כך שאלתי גם לגבי ההונדה ג'אז 2016 עם 200 אלף קמ שפה אין את הבעיה של הרובוטי כפול מצמדי ואולי תיקונים יהיו זולים יותר. מחיר 36 ומה שמשאיר בסביבות 14 אלף לטיפולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד ואולי(לא בטוח) אולי 14 אלף שקל יספיקו לתקלות ובעיות, לא חבל על הבוקר של המבחן החשוב שלך שהרכב לא יניע בגלל תקלה? לא חבל על הערב לפני המבחן שתיתקע עם הרכב?.

אם יש לך את ה14 אלף האלה בצד תוציא אותם מהצד ותשקיע ברכב שמור יותר.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד ואולי(לא בטוח) אולי 14 אלף שקל יספיקו לתקלות ובעיות, לא חבל על הבוקר של המבחן החשוב שלך שהרכב לא יניע בגלל תקלה? לא חבל על הערב לפני המבחן שתיתקע עם הרכב?.

אם יש לך את ה14 אלף האלה בצד תוציא אותם מהצד ותשקיע ברכב שמור יותר.

מסכים לגמרי, אמינות חשוב מאוד. מעדיף לא להוציא מעבר ל40 כדי שישאר לדברים לא צפויים שצריך לטפל ברכב. גם ברכבים הכי שמורים יכול פתאום לצוץ משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמת, הייתי חי יותר בשקט עם ג'אז שעברה 200 אלף קילומטרים מאשר עם האיביזה הזאת.

אם דבר כזה מ 2016 נכנס לתקציב, הייתי שוקל הונדה לחיוב.

יש לקרובי משפחה ג'אז 2008 עם מעל 300 אלף קילומטרים - רכב אמין ביותר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...