Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"אפודים צהובים" או מחאת יוקר המחיה בישראל

rev-Match
שימו לב! השרשור הזה בן 1955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טירוף בזבוז ברשת לא בהכרח מצביע על שגשוג בקרב הציבור. לדעתי זה שילוב של אשראי זמין וחוסר אמונה ביכולת לחסוך לדברים יותר מהותיים כגון דירה. גרסה מודרנית של אכלו ושתו כי מחר נמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 188
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האנס, ברצינות:

לא חושב שהמצב הכלכלי במדינה רע כל כך כרגע, בטח בהתחשב בנסיבות, הסביבה והשוני הקיצוני בין אוכלוסיות שונות כאן.

יש דברים שכן צריך לפחות לנסות לפתור ולקדם - מחירי דיור, תחבורה, וכו'. אולי עדיף להיות אופטימיים בנוגע לתוכניות לבנות מטרו, כי בתחום הדיור כנראה לא נראה תוצאות אי פעם.

אבל מבחינה תרבותית פוליטית "אנחנו" בקרב אבוד.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה פוליטית אכן נכשלו המפלגות השונות

בהעמדת אלטרנטיבה לביבי, אבל כרגיל, גם בזה הוא אשם.

על בעיית הדיור יש הסכמה גורפת, מבחינה תחבורתית דברים סוף סוף החלו לזוז אבל תאריך קטיף הפירות רחוק בצורה מתסכלת.

וכרגיל, בין תסכול לבזיזת חנויות והשחתת רכוש...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תחבורה ציבורית ניאותה ותכנון עירוני נכון.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה פוליטית אכן נכשלו המפלגות השונות

בהעמדת אלטרנטיבה לביבי, אבל כרגיל, גם בזה הוא אשם.

על בעיית הדיור יש הסכמה גורפת, מבחינה תחבורתית דברים סוף סוף החלו לזוז אבל תאריך קטיף הפירות רחוק בצורה מתסכלת.

וכרגיל, בין תסכול לבזיזת חנויות והשחתת רכוש...

דיור ותחבורה הם רק סימפטומים.

אישית, לא איכפת לי מביבי או לא ביבי. יותר מדאיג אותי מה יהיה כאן עוד עשור או יותר. זו כמובן לא סיבה לבזוז ולהשחית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מדברים, ותל אביב פקוקה בגלל כמה מפגרים שנראה להם מגניב לחסום כבישים. מה שהתחיל בנכים, נמשך לחרדים ולנשים מגיע גם לפה.

לא מצליח להבין למה לא זורקים למעצר ממושך אנשים שחושבים שאפשר לחסום כבישים כי מפריע להם משהו. הכאוס הזה חייב להיפסק, ויפה שעה אחת קודם.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אף פעם לא הבנתי איך לחסום את ת"א כאקט של הפגנה יעודד את הציבור לתמוך במפגינים. זה חלופה פחות מזיקה מלשרוף מכוניות ולשבור חנויות?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מדברים, ותל אביב פקוקה בגלל כמה מפגרים שנראה להם מגניב לחסום כבישים. מה שהתחיל בנכים, נמשך לחרדים ולנשים מגיע גם לפה.

לא מצליח להבין למה לא זורקים למעצר ממושך אנשים שחושבים שאפשר לחסום כבישים כי מפריע להם משהו. הכאוס הזה חייב להיפסק, ויפה שעה אחת קודם.

היו צריכים ללכת להפגין ברחוב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלי עם מפגינים כאלה (מהסוג שחוסם כבישים) היא שהם סתם מציקים לזולת מתוך ראיית עולם צרה. ברגע שהם יקבלו את שלהם, אז "אחריהם המבול".

כשלמדתי באוניברסיטה, הפגנות ושביתות סגל זוטר (או סתם סטודנטים משועממים) היו עניין שבשגרה. הם היו מגיעים ומפוצצים הרצאות של כאלו שלא הסכימו איתם - ולא הייתה באפשרותם דרך להתמודד מולם - כדי לכפות את דעתם. רוצים לחסום כבישים? לכו תחסמו את כביש הגישה לכנסת. תנו לאנשים להגיע הבייתה אחרי יום עבודה.

אני קצת אמביוולנטי לגבי יוקר המחיה. מצד אחד, לא רע כאן מבחינה כלכלית. אני חושב שבסה"כ ישנה עליה ברמת החיים. עם זאת, יש לנו שר אוצר שמחובר כמו תאום סיאמי להסתדרות ועסוק בפיזור שיקים שלא הוא יצטרך לכסות, וזה כן מדאיג אותי. אנשים הצביעו עבורו בתקווה שישפר את איכות החיים שלהם, אבל הוא עסוק בתעמולת בחירות מהיום שנכנס לתפקיד.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלי עם מפגינים כאלה (מהסוג שחוסם כבישים) היא שהם סתם מציקים לזולת מתוך ראיית עולם צרה. ברגע שהם יקבלו את שלהם, אז "אחריהם המבול".

את זה ניתן להגיד על כל ועד עובדים/גילדה/איגוד מקצועי/תנועה בהיסטוריה של המין האנושי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לא רע כאן מבחינה כלכלית" זאת עמדה שאני שומע מהמון אנשים והיא סובייקטיבית לגמרי אדם שמשווה את המצב בארץ לארצות עולם שלישי אחרות כמובן שימצא שבארץ מעולה אך הישראלים עושים המון כסף ונמצאים מבחינת התמ"ג לנפש במקום מאוד מכובד ובהשוואה לתמ"ג שלנו המצב בארץ קטסטרופה.

מבחינת התמ"ג לנפש ישראל חופפת למדינות מפותחות כמו גרמניה, צרפת, ניו זילנד, קנדה, פינלנד, בלגיה וכו... עם זאת איכות החיים בארץ לא ניתנת להשוואה עם אף אחת מהמדינות הללו במיוחד מבחינת השירותים הציבוריים (רפואה, תחבורה, משרדי ממשלה, דואר, איכות הסביבה וכו..) ומבחינת איכות החיים הישראלים עובדים הכי הרבה ונשאר להם הכי קצת כסף בסופו של חודש (אם משווים את ההוצאות הקבועות והנדרשות כמו שכ"ד, גנים, רכב אוכל וחשבונות...)

השאלה הגדולה לאיפו כול הכסף של הישראלים הולך? אנשים חרוצים שעובדים קשה עם מוחות מבריקים שמייצרים את טופ הטכנולוגיות העולמיות ומכניסים המון כסף שפשוט "פוף" ונעלם. תקציב הבטחון שלנו גדול מעט לאחוז האוכלוסיה אבל זה לא נתון חריג וזאת רק טיפה בים ואם תגידו שהכסף הולך כדי לסבסד אוכלוסיות מוחלשות שלא עובדות אז מבחינת אחוזי האבטלה ישראל נמצאת בתחתית הרשימה של הOECD עם רק 11% אחוז אבטלה ולמדינות שחופפות אותנו יש אחוז אבטלה גדולים פי כמה.

בסופו של דבר מישהו עושה עלינו קופה מאוד מאוד יפה בתמיכת הממשלה עם לקחת את כול הנתונים הכלכליים איכות החיים בארץ צריכה להיות לפחות כמו בקנדה או גרמניה אך עם זאת מבחינת איכות חיים אנחנו נמצאים גם מתחת לדרום קוריאה באזור של צ'כיה ויוון למרות שהתמ"ג שלנו גדול כמעת פי שניים מאותן מדינות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...