Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח רכב - אינטרנטי או סוכן ?

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 1955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק סוכן.כשהייתי עם ביטןח ישיר הם הצטיינו בניירת.ברגע שמשהו קרה הועברתי בין מוקדנים שונים והתוצאה היתה אומללה ללא צורך.הם היו בסדר בנסיון לכפר על הטיפול הכושל אבל עברתי לסוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה קטנה: חברות שונות דורשות מחירים שונים ולעיתים רמת המיגון היא שונה. לדוגמה ייתכן שחברה אחת על הנייר יותר זולה אבל היא דורשת עלוקה, כספת וכו' שרק ההתקנה שלהם תכסה את ההפרש מחברה אחרת יקרה יותר. שווה גם לשים לב לסעיף הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב, שכמו בכל דבר בחיים יש ויש. שאבי קיבל את הרכב הנוכחי שלו. הוא רצה לבטח אותו באותה סוכנות שאלייה היה רגיל שנים. כל נסיונותי לגרום לו לבדוק בעוד חברות עלו בתוהו. מכיוון שהרכב אותו קיבל, רשום על שמי, אני הייתי צריך להגיע לסוכן ולחתום על כל מני מסכמים. הגעתי איתו ונהדהמתי לגלות איזו שכונה הולכת שם. עסק משפחתי, שמתנהל באופן שערוריתי ומזכיר מוסך מדרכה מעבר לקו הירוק יותר מאשר סוכנות ביטוח.

אחרי ששמע וראה את ההיתנהלות, השתכנע לעבור לסוכן שלי שאולי היה יקר טיפה יותר, אבל מאוד מקצועי, אמין ונותן תחושת ביטחון במקרה שקורה משהו. בתביעה היחידה שהייתה לי איתם, הם היו אולי מעט איטיים, אבל בסופו של דבר קיבלתי הכל ואפילו שהתעקשתי על פחח פרטי לא עשו בעיות כלל. גם אצלו כפי שאנשים תיאורו, יש סוכנים המתעסקים במכירות, בשירות לקוחות ובתביעות, אבל עדיין, לרגע לא הרגשתי שנפלתי בין הכיסאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע, שלושת חברות הביטוח 9 מיליון,הפניקס וAIG רבות על לקוחות.

מכרה שלי שעבדה באחת מהן פשוט אמרה לי להתקשר לכל ה-3 ולהתחיל להתמקח.

עכשיו הרכב שלי מבוטח ב9 מיליון וברגע שאמרתי שאתקשר לעוד חברות לבדוק מחירים, ישר הורידו לי 200 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כל כך הבדל למען האמת כי בכל מקרה גם אם יהיה לך סוכן וחלילה תעשה תאונה אתה חושב שהם ימהרו לשלם הם יעשו לך חיים קלים. צריך לנסות לחסוך כמה שיותר בביטוח כמובן מבלי שידפקו לך התנאים, הם עושים כל כך הרבה רווחים החברות האלו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחודשיים קיבלתי מ-9 מליון הצעה שערורייתית על ביטוח חובה + מקיף. הציעו בערך 1000 שקל יותר על ביטוח חובה ועוד כ-1500 שקל יותר על המקיף (סה"כ 2500 ש"ח יותר מחברה מתחרה) כאשר אני לקוח קיים 3 שנים בחברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אני לקוח קיים 3 שנים בחברה.

אין לך ערך מוסף מבחינת החברה בתור לקוח ותיק. אם כבר, בגלל שאתה אצלם כבר הרבה זמן, זה כנראה אומר שנוח לך איתם, ופחות תרצה לטרוח לעבור לחברה אחרת, אז יותר קל להם למכור לך פוליסה יותר יקרה. בגלל זה כל שנה במועד חידוש הביטוח צריכים לעשות סקר שוק.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...