Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבישים עם עליות בארץ - מהו הכביש הכי תלול ?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הטיפוס הארוך, אני סבור שקטע כביש 1 מצומת אלמוג להר הצופים, טיפוס כמעט רצוף, מעל 1000 מטר הפרש גבהים.

לגבי התלול ביותר, צריך הגדרה יותר מדויקת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אורך לא בטוח, אבל העליה להר תבור מאוד תלולה

בעליה הזאת נוסעים במהירות 20-30 קמ"ש בהילוכים ראושן - שני. לא יודע אם לזה התכוון פותח השירשור.

הטיפוס הארוך, אני סבור שקטע כביש 1 מצומת אלמוג להר הצופים, טיפוס כמעט רצוף, מעל 1000 מטר הפרש גבהים.

לגבי התלול ביותר, צריך הגדרה יותר מדויקת.

זה גם לדעתי הכביש המהיר עם השיפוע הארוך והרציני ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה רחובות תלולים מאד בתוך חיפה. חלקם אהובים מאד על בוחני הנהיגה. אבל אין בידי חישובים של התלילות (בזוית או אחוזים).

אני מניח שגם בכפרים בגליל תמצא את מבוקשך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעיף 2 הכביש עם הטיפוס הכי ארוך זה כביש 999 העליה להר דב עד החרמון . כביש שבשימוש צה"ל בלבד .

העליה הארוכה ביותר עם כביש רחב שפתוח לקהל הרחב

זה העליות מסדום ל Rעד :)

בנוסף יש לך את העלייה מהכפר ראמה (ליד כרמיאל)

לפקיעין

לגבי סעיף מספר אחד : הכבישים התלולים בכפרים בגליל העליון . לא מומלץ לחווית נהיגה אבל אם בכל זאת אתה חושק בחווית אקסטרים מפחידה אז תעלה למרומי אחד הכפרים ביום חורפי גשום בשעות הצוהוריים כשהתלמידים נוהרים מבתי הספר , סמטאות צרות ותלולות ללא מידרכות וללא התחשבות של התלמידים הצעירים בך הנהג . ואז תנסה לעשות פרסה

סיוט!

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש שמוביל מראש פינה לצפת, או הכביש שמעולה לרמת הגולן מגשר בנות יעקב (וגם זה הנגדי לו).

בכביש 12 ביציאה מאילת לכיוון עובדה יש כמה עליות מאוד תלולות. וגם בכבישים האלה (40, 13, 25, 31) שמתחברים לכביש 90 בנגב, כמעט תמיד מתחילים בעליה תלולה, ובדרך כוללים כמה כאלה בדרך. גם 40 באיזור מצפה רמון.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזכרתי שהוויז הכניס אותי בטעות או שלא בטעות לדאליית-אל-כרמל , נכנסתי לעומק הכפר ומישהו שאל אותי איך הגעתי לשם... אני זוכר שהיו שם שיפועים מאד חדים ואני בעצמי התפלאתי שהרכב הצליח לעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עליות בתוך העיר נצרת שלא חוקיות בשום מקום, אבל נוצרו בשביל להקל על העומסים בכבישים הראשיים, לא ראיתי שום דבר שמתקרב להן בחיפה שגם היא די תלולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...