Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למצלמת ptz

liron01
שימו לב! השרשור הזה בן 1955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב

השבוע פגע לי רכב ברכב שלי וברח והשאיר נזק לא קל.

אני מחפש המלצה למצלמת ptz וגם ל dvr שרק הptz תתחבר אליו.

חשוב לי איכות שתספיק לקלוט מספר רכב גם בלילה.

מעדיף לרכוש מהארץ.

יש לי קצת ידע טכני אני מאמין שאצליח להתקין לבד.

תקציב של 2000 - 2500 להכל יחד.

תודה

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה דווקא PTZ? יש מערכות עם יכולת לזהות תזוזה בתא שטח מסויים. PTZ הן זזות. ב-2500 ש"ח לא תמצא משהו באמת איכותי.

המומלצות זה HIKVISION בטופ ואחריו PROVISION. לגבי DAHUA/XR המותג XT זה DAHUA מוזל, כמו שHILOOK זה מותג של HIKVISION - מוצרים זהים בעלי שם וגימור שונה).

PTZ איכותית של HIKVISION מתחילות בסביבות 2000 ש"ח. בד"כ מחברים אותן ל-NVR ולא DVR כי היום העולם מתקדם לרשת ולא נשאר עם אנלוג.

אם זה יעזור למישהו: DVR = Digital Video Recorder

NVR = Network Video Recorder.

PTZ מצריכה חיבור עם POE, מה שאומר שאתה צריך NVR שיתמוך ב-POE או לחבר אותה לסוויץ' עם POE או לחבר לה אינג'קטור POE.

אני ממתליץ לך ללכת על מצלמת IP איכותית קבועה עם עדשה רחבה (2.8MM) או מתכווננת (VARIFOCAL) שתתאים לצרכים שלך.

חוץ מההתקנה יש את עניין ההגדרות - הגדרת IP למצלמה, הגדרות של ההתנהגות של המצלמה - זיהוי תנועה/אור ובמקרים שיש תמיכה - קול, הגדרת טווח זיהוי/שטח זיהוי וכו'.

אם אתה צריך סיוע אני יכול לעזור, פנה בפרטי.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב ptz כי אני גר בקומה שניה וחונה ברחוב וכל פעם אני חונה במקום אחר ברחוב .

איו לי בעיה לכוון את המצלמה כל פעם לאיזור שאני חונה.

הכי רחוק שאני חונה זה 20 מטר מהבניין +קומה שנייה.

השאלה אם כדאי להשקיע עוד? כמה עוד להשקיע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PTZ היא מצלמה מתנייעת. אני לא חושב ששווה לך להשקיע באחת כזו או יש לך את הכוח והעצבים לכוון כל פעם מחדש מצלמה קבועה. יש מצלמות VARIFOCAL שאתה יכול לכוון ידנית את רוחב העדשה ואת הכיוון.

NVR עם מצלמת PTZ יחד עם התקנה יכולים להגיע לסביבות 3500 ש"ח ואני עדיין עדין איתך.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה לכוון כל פעם את המצלמה.

אם אני שם מצלמה קבועה אני צריך שלושה מצלמות, השאלה מה יותר עדיף אחת מסתובבת או שלושה קבועות?

וגם לגבי מצלמה קבועה אפשר לראות מספר רכב ממרחק של 20 מטר +-?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...