Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלות טיפול במוסך מורשה, סוזוקי סוויפט 2008

selnekav
שימו לב! השרשור הזה בן 1934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הייתי במוסך לפני מספר ימים בטיפול והייתי רוצה לדעת אם המחיר היה סביר ( מצורף פירוט עלויות ). לא ביצעתי השוואת מחירים והייתה לי הרגשה שהמחיר היה גבוה. מדובר במוסך מורשה של סוזוקי

תודה.

טיפול.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, מחירי חלפים מפתיעים לטובה (יחסית למוסך מורשה יבואן ). מסננים, רפידות, שמן מנוע, גומיות לציריות ועוד - לא יקרים .

מחיר עבודה סטנדרטי למוסך מורשה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע אם החלפים מקוריים או תחליפיים ואם תחליפי איזה תוצרת?

היה מחסור בנוזל קירור?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

בס"ד

מחירים כאלה, אלו רק תחליפיים.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם מקס. בטיפולים שוטפים אין סיבה להעדיף מוסך מורשה, העבודה היא די סטנדרטית ולכן הייתי ממליץ על חליקים מקוריים במוסך שאינו מורשה יבואן.

now: Honda Jazz 2011 1339 i-vtec 99 HP CVT

past: Honda Jazz 2009 1339 i-vtec 100 HP manual

opel corsa C 2001 EcoTec 75HP manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה מוסך כללי לא היה חוסך הרבה, אם בכלל.

300 ש"ח טיפול, 300 ש"ח החפת משולשים, 100 ש"ח החלפת רפידות בלם אלו לגמרי מחירים שמשלמים גם במוסך כללי על עבודות דומות. אפילו על הצד הנמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים שלא ממש ברורים לי: גומיות לציריות עלות גומייה חליפית תואמת למקורית עולה כ 30 שח..ניגבה ממך כמעט פי 2. משולשים תורכיים עלותם כ 200 שח למשולש..גם בעניין הזה ניגבה מעט יותר. רפידות תבדוק מה שמו כי אם זה רמסה המחיר בסדר גמור. אם אייקיו אז עלותם כ 80 שח ואז שוב ניגבה כמעט פי 2. מסנן אויר אם זה החליפי אז עלותו אמורה להיות כ 30 שח. כנל לגבי מסנן מזגן. נוזל בלמים נירשם שנעשתה החלפה...החלפה מלאה לא נעשית בבקבוקון אחד כמו שנירשם אלא לפחות בבקבוקון וחצי שתיים כך שרוב הסיכויים שהחלפה מלאה לא נעשתה פה אלא רק ריקון וריענון מהמיכל עצמו. אם כך הדבר היה עדיף שלא ייגעו גם במיכל אבל בכל מיקרה תברר זאת לעומק. מבחינת עבודה של פירוק הציריות מכיוון שכבר מפרקים משולשים להחלפה שלהם הציריות כבר חשופות לחלוטין ורק צריך לשלוף אותם מהגיר ואז לבצע את ההחלפה של הגומיות. 630 שח על 2 העבודות האלה בניפרד שהם דיי אמורים להיעשות על הדרך של אחד עם השני זה לא באמת יוצא זול לצערי. לא נירשם פה גריז שאמור להיכנס בקרדן אז תבדוק איזה גריז הוכנס בדיוק. אז בגדול כדאי כן לבדוק את הדברים האלה ואז להחליט אם באמת טווחי המחירים טובים כי לדעתי עמלות התיווך על החלקים הם קצת יקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...