Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט פריקה - ילדים איכס

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 1921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה. הייתי שלשום בבאולינג במישור אדומים. הגיעו כמה ילדים שעלו לטרמפולינה והתחילו להעיף אחד את השני בזמן שהיו שם ילדים קטנטנים (3/4). הם פגעו בהם וההורים של הקטנים התחננו שיפסיקו.

קמתי והערתי להם (גם הבת שלי היתה בטרמפולינה וחטפה) ואשכרה שניה אחרי אמא של אחד מהם מגיעה אליי וצועקת עליי על זה שהערתי לבן שלה.

איכס עליכם! לחנך ילדים אתם לא יודעים?! אז מה אם העירו לילד שלכם?! מה הוא מסוכר?! ועאלק היא מסמנת לבעלה שלא יתערב (הוא עמד מאחוריי ואני ישבתי. אץ זה חמי אמר לי, שישב מולי).

ילדים מגעילים עם הורים עוד יותר מגעילים.

אני הייתי חוטף מאמא שלי רק כי עניתי למבוגר. אם הוא היה צודק אז הייתי חוטף כפול. מה זה החינוך היום שכל שנוזל לא מסוגל לקבל ביקורת?! למה ההורים כל הזמן שמים את הילדים בצל שלהם?! מה נסגר?! איך הילדים האלה יגדלו?! מה יהיה איתם בצבא אם הם לא מסוגלים להתמודד לבד?!

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הכללות מוגזמות. מטבע הדברים הורים מגנים על הילדים שלהם גם אם הם לא צודקים.

למה? זה האינסטינקט האימהי. מכיר הרבה אבות לילדים שמחנכים את הילדים שלהם על ערכים ונימוס, אבל (בנחישות) הם לא אוהבים שאחרים מעירים להם. (זה טבע האדם)

קח את הדברים ביותר בקלות,

יש ילדים לא מחונכים בכל מקום בעולם -צריך לדעת איך לא "להדביק" את הילדים שלך בנגע הזה (אני הצלחתי בלי בעיה)

כמובן בעמל רב.

מעבר לזה, חלק גדול מהילדים הבעייתיים כביכול, עולים בסולם ההצלחה כשהם מתבגרים, ונהפכים ליצירתיים

ומוכשרים בהרבה תחומים.

כלל בסיס מבחנתי בחיים - אף פעם לא לעשות הכללות גורפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכללות מוגזמות.

איפה ראית הכללות? הוא מדבר על מקרה ספציפי.

מטבע הדברים הורים מגנים על הילדים שלהם גם אם הם לא צודקים.

לא, זה לא טבע הדברים. זה בכלל לא טבע הדברים!

הורים אמיתיים נוזפים בילד ומענישים במקרה הצורך כשהוא לא צודק. מחנכים אותו ומסבירים לו איפה טעה, לא שועטים להגנתו על עיוור.

קח את הדברים ביותר בקלות,

יש ילדים לא מחונכים בכל מקום בעולם

בוא, אני אקח אותך לגן שעשועים באירופה, תראה איך הדברים מתנהלים. זה שיש ילדים ברברים גם באלכסנדריה ומוגדישו, לא באמת מנחם אותי

-צריך לדעת איך לא "להדביק" את הילדים שלך בנגע הזה (אני הצלחתי בלי בעיה)

כמובן בעמל רב.

תחליט, בלי בעיה או בעמל רב?

מעבר לזה, חלק גדול מהילדים הבעייתיים כביכול, עולים בסולם ההצלחה כשהם מתבגרים, ונהפכים ליצירתיים

ומוכשרים בהרבה תחומים.

אין שום הקבלה בעולם בין "ילד בעייתי" לבין מוכשרות ויצירתיות, בטח לא לרמה של "חלק גדול".

אם כבר ההפך המוחלט הוא הנכון.

אם כבר, אתה מפגין פה בדיוק את מה שפות"ש מדבר עליו, חו"ח לבקר את הילדים, מיד אתה נחלץ להגן על כמה ברברים שהשתוללו ופגעו בילדים אחרים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Good morning ladies and gentlemen, we have just landed at ben-gurion airport

פעם ראשונה בארץ? מה חדש פה?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמבוגר, אתה לא אמור להעיר או לשוחח עם ילדים אחרים.

לא הייתי רוצה שמישהו זר יתחיל לשוחח עם הילדים שלי.

פנה להורים שלהם.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי רוצה שמישהו זר יתחיל לשוחח עם הילדים שלי.

פנה להורים שלהם.

מי קבע?

אתה לא יכול לבקש מילד שלא ישתולל?

הילדה שלך חוטפת מכות מההשתוללות שלהם ואתה תלך לחפש עכשיו את ההורים?

רציני?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
ותקווה לא לקבל דקירה על זה.

או שתצייד את הילדים שלך באגרופנים ותחסוך לעצמך את כאב הראש. (לא באמת).

הרבה אימהות אצלנו בעבודה מתלוננות על סוג האנשים האלה, שחושבים שהילד שלהם מושלם ואם הוא עשה משהו לא בסדר כנראה מישהו אחר אשם. תופעה מכוערת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומוכשרים בהרבה תחומים.

חלק גדול מהם גדל להיות ערסים (אם לא מקבל באיזשהו שלב כאפה מהחיים, שמעמידה אותו לדרך להיות אדם נורמטיבי, הרוב חי חיים מספיק נוחים שלא), ומגדל דור של ערסים בחזקה שניה, שבתורו מגדל ערסים בשלישית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מסוג ההורים שאם הילד שלהם דוקר מישהו הם ירוצו לקנות לו כיפה מהודרת לבית משפט,

אבל אם הילד יפסיק לאכול כשר/ייצא עם "גויה" - הם יעיפו אותו מהבית ולא ידברו איתו יותר בחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

ואם ייצא מהארון, אז מי שיצטרך כיפה לבית משפט, זה כבר הם עצמם

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
זה מסוג ההורים שאם הילד שלהם דוקר מישהו הם ירוצו לקנות לו כיפה מהודרת לבית משפט,

אבל אם הילד יפסיק לאכול כשר/ייצא עם "גויה" - הם יעיפו אותו מהבית ולא ידברו איתו יותר בחיים

לא צריך להגזים, לא כל הערסים בישראל בארגון להב"ה. בסך הכל משפחת ערסים מצויים שמנחילים לילדים ערכים ארץ-ישראליים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, נכון, אבל כשיש סכנה לפגיעה פיזית בילד אחר אתה לא רק מדבר עם הילד האחר

אלא אף חוסם אותו בגופך אם צריך. (ח״ח לא נוגע, רק חוסם).

לענייננו, חפש עיר אחרת. :-D

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמ'ע, פעם ראשונה בחיים שאני קורא על הגישה הזו ואני מקווה שלא אשמע זאת מאנשים אחרים בחיים.

אני מדבר חופשי עם ילדים אחרים וגם מרשה לאחרים לדבר עם הילדים שלי ולא מרחיק אותם כאשר מישהו מדבר אליהם כמובן כול עוד שהדבר נעשה בהסכמה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...