Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט פריקה - ילדים איכס

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 1943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 194
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אמרתי אין אמצע? אתה טוען שאין אמצע.

א. לעשות ילדים בהתאם לרצון ולא לפי לחץ חברתי/נורמה

ב. לבדוק מה הערך הגנטי שווה. מי אמר שיש לנו זכות להתרבות? כיצד הוכחנו את עצמנו? בעבר בני אדם שרדו בתנאים קשים וזה נתן להם זכות להביא צאצאים לעולם. היום כל מפגר יכול להזריע מפגרת שתביא לעולם עוד פה חסר תועלת.

אפשר שאלה אמתית, זו לא בדיחה או ירידה או משהו: האם אתה, או מישהו שאתה מכיר/אוהב נולדו בניתוח קיסרי?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד תזכור שיש אנשים שאפילו אתה ביניהם בינוני במקרה הטוב .

אם מישהו מרגיש בינוני או לא שווה, שינסה להיזכר איך פעם, לפני כך וכך שנים, הוא היה הזרעון הכי מהיר מבין כמה מליארדי זרעונים!

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו התהייה על אחד מחברי הכנסת, שהוא עוד הזרעון הכי מוצלח שיצא מהאבא שהשאיר את המוח במחסן.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו מרגיש בינוני או לא שווה, שינסה להיזכר איך פעם, לפני כך וכך שנים, הוא היה הזרעון הכי מהיר מבין כמה מליארדי זרעונים!
ואם אתה מרגיש מיותר ולא מועיל, תזכור שיש את הבחור שמרכיב מאותתים על ב.מ.וו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אין ילדים איכס. יש ילדים שההורים מחנכים אותם להיות איכס".

מרבית היום הילדים מבלים מחוץ לבית, בבתי הספר, הגנים, והחוגים, ועם חבריהם בזמן הפנוי.

אז בעוד ההורים בטוחים שהילד מלאך, הם לא יודעים מה הוא עושה בזמנו הפנוי ומה חבריו מלמדים אותו (וכשהאוכלוסיה מונה עוד ועוד "אוכלי שניצלים" הוא ככל הנראה יגיע גם לשם) ואז מגיע הראיון בטלויזיה "הוא היה כזה ילד טוב לא האמנתי שהוא ירצח את השכן על מקום חנייה"

והבעיה לא מתחילה רק בחינוך בבית, או עם החברים. הבעיה העיקרית היא במערכת החינוך, שמעודדת ילדים "להלשין" על הוריהם. איפה הימים שילד בוכה על הרצפה בסופר היה זוכה לעכוז אדום לאחר המעשה, ולא מזכה את אביו במעצר וצו הרחקה.

הילדים יודעים טוב מאוד מה הכוח שלהם, וההורים מאוימים מכך ואלו פני הדור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבת שלי הולכת ל"יום עבודה" בגן, מ7:30 עד 16:30.

3 מתוך 5 אחה"צ היא מבלה איתי או עם זוגתי.

כשאנחנו רואים התחלה של התנהגות חדשה שלא מוצאת חן בעינינו, אנחנו משוחחים איתה ומסבירים לה שככה לא מתנהגים/ מדברים, ואיך כן להתנהג ומה כן לעשות.

נכון שהילדים היום מבלים פחות שעות בבית ופחות שעות עם הוריהם מאשר לפני 20-30 שנה, אבל החינוך הוא עדיין באחריות ההורים, ולצערנו יש כאלה שאצלם זו סיסמא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרבית היום הילדים מבלים מחוץ לבית, בבתי הספר, הגנים, והחוגים, ועם חבריהם בזמן הפנוי.

אז בעוד ההורים בטוחים שהילד מלאך, הם לא יודעים מה הוא עושה בזמנו הפנוי ומה חבריו מלמדים אותו (וכשהאוכלוסיה מונה עוד ועוד "אוכלי שניצלים" הוא ככל הנראה יגיע גם לשם) ואז מגיע הראיון בטלויזיה "הוא היה כזה ילד טוב לא האמנתי שהוא ירצח את השכן על מקום חנייה"

והבעיה לא מתחילה רק בחינוך בבית, או עם החברים. הבעיה העיקרית היא במערכת החינוך, שמעודדת ילדים "להלשין" על הוריהם. איפה הימים שילד בוכה על הרצפה בסופר היה זוכה לעכוז אדום לאחר המעשה, ולא מזכה את אביו במעצר וצו הרחקה.

טתה לא יכול להעביר באופן מלא את האחריות לחינוך מההורים.

ואני לא מבין למה אתה מצפה כשקורה משהו רע, שהורה יגיד על הילד שלו "הכתובת הייתה על הקיר, הכל היה עניין של זמן..."?

ואלו האמרות בדיוק מאותה סיבה שגם לאנשים חרא מאחלים ביומולדת "שתשאר מדהים כמו שאתהההה" ובלוויה שלהם אומרים שאלוהים לוקח רק את הטובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש (ממש) מקווה שאין לך ילדים.

דבר ראשון אבל חשוב מאוד, אלימות היא לא פיתרון לכלום, בטח לא מול ילד קטן. מפחיד לחשוב שיש אנשים שצריכים להשתמש באלימות מול בכי של ילד. לקח קצת זמן, אבל בסוף הבנו שילד זה לא מבוגר קטן, והיכולות שלו (במקרה של ילד שמשתטח בזעם על הרצפה, וויסות רגשי) שונות לגמרי מיכולות של מבוגר. הגיע הזמן להתקדם מפסיכולוגיה של המאה ה-19.

דבר שני, אתה עושה בדיוק מה שההורים של הילדים מתחילת השרשור עושים - מאשים אחרים בכל הבעיות שלך. אם הילד שלך לא מחונך, הבעיה היא לא בילדים אחרים, לא במערכת החינוך ולא במה מותר ומה אסור. הבעיה היא בחינוך שהילד קיבל עד שהוא הגיע לאן שהוא הגיע (וגם יש, כנראה, חלק מולד, אבל אי אפשר ממש להגיד איזה חלק).

גם ילד שנמצא רק כמה שעות ביום עם ההורים מושפע מהם באופן מהותי. ואם זה לא מספיק, ההורים צריכים להיות איתו יותר זמן. ילד שהגיע מחונך למערכת החינוך וממשיך לקבל חיזוקים מהבית, ישאר מחונך בסבירות גבוהה. ברור שיש השפעות חיצוניות, אבל חינוך בסיסי מהבית בשנים הראשונות משפיע לאורך החיים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פו צודק לגמרי.

אלימות אגב היא לא אמצעי ענישתי לחינוך, היא אמצעי שיגרום לילד למרוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רודיאון רומאנוביץ רוסקולניקוב? זה אתה?

אומנם המקרה לא זהה, אבל הרעיון מאוד דומה.

רק שגם אז הוא שאל:

Тварь ли я дрожащая или право имею…

בעברית זה נשמע קצת פחות טוב:

הרמש אני הרומש על הארץ אם זכות יש לי...
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבת שלי הולכת ל"יום עבודה" בגן, מ7:30 עד 16:30.

3 מתוך 5 אחה"צ היא מבלה איתי או עם זוגתי.

כשאנחנו רואים התחלה של התנהגות חדשה שלא מוצאת חן בעינינו, אנחנו משוחחים איתה ומסבירים לה שככה לא מתנהגים/ מדברים, ואיך כן להתנהג ומה כן לעשות.

נכון שהילדים היום מבלים פחות שעות בבית ופחות שעות עם הוריהם מאשר לפני 20-30 שנה, אבל החינוך הוא עדיין באחריות ההורים, ולצערנו יש כאלה שאצלם זו סיסמא.

גן זה לא גיל ההתבגרות.

ילד בגן חולם להתחתן עם אמא שלו. ילד בגיל ההתבגרות, ואני לא אומר שכולם, אבל רואים בהורים "אמא די לעשות בושות".

אז מיעוט הנערים שהוריהם "מגניבים" ומעשנים יחד אתם ועם חבריהם, ואז אבא מגניב... הם מיעוט. כל השאר מורדים ומגיעים לאן שמגיעים. חלקם העקרונות מהבית עיצבו ותפסו אותם, וחלקם קצת יותר חלשי אופי ונגררים אחרי זבל כמו הילדים שבגללם נפתח הפוסט.

איך יודעים שמאבדים את הילד? שהוא לא מלאך בבית ושטן בחוץ? אין לדעת.

איך מחנכים ילד? לא למדנו בבית ספר. אותו דבר כמו שלא מלמדים שום דבר מועיל יותר מידי שם.

אני ממש (ממש) מקווה שאין לך ילדים.

ואני מקווה גם שלא יהיו. ילדים זה דרעק.

ואני לא מעודד אלימות במשפחה, ו"מכה בטוסיק" זה לא חגורות עור לפנים כפי שהצטייר עבורך מדבריי.

ואני לא הייתי ילד מוכה, ומעולם הוריי לא הרימו עליי יד, אבל גם כשזה לא קרה מעולם, תמיד "האופצייה הייתה על השולחן", כשאמא הייתה אומרת לך "חכה שאבא חוזר הביתה מהעבודה" ידעת שהלך עלייך, והוא רק היה צריך לתת לך מבט כועס, הייתה יראת כבוד.

כיום, שאבא יחזור מהעבודה מה יעשה? למה מי הוא? איזה סמכות יש להורה היום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מכות זה לא הדרך היחידה להפעיל סמכות, אתה יודע.

חסר עונשים שאפשר לתת לילד שיבין שעשה משהו רע?

חסר עבודות בית שילד יכול לעשות? חסר משחקים שאפשר להחרים? אמרת בן נוער, קח לו את הטלפון לשבוע וגמרת לו את החיים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גן זה לא גיל ההתבגרות.

ילד בגן חולם להתחתן עם אמא שלו. ילד בגיל ההתבגרות, ואני לא אומר שכולם, אבל רואים בהורים "אמא די לעשות בושות".

אז מיעוט הנערים שהוריהם "מגניבים" ומעשנים יחד אתם ועם חבריהם, ואז אבא מגניב... הם מיעוט. כל השאר מורדים ומגיעים לאן שמגיעים. חלקם העקרונות מהבית עיצבו ותפסו אותם, וחלקם קצת יותר חלשי אופי ונגררים אחרי זבל כמו הילדים שבגללם נפתח הפוסט.

איך יודעים שמאבדים את הילד? שהוא לא מלאך בבית ושטן בחוץ? אין לדעת.

איך מחנכים ילד? לא למדנו בבית ספר. אותו דבר כמו שלא מלמדים שום דבר מועיל יותר מידי שם.

ואני מקווה גם שלא יהיו. ילדים זה דרעק.

ואני לא מעודד אלימות במשפחה, ו"מכה בטוסיק" זה לא חגורות עור לפנים כפי שהצטייר עבורך מדבריי.

ואני לא הייתי ילד מוכה, ומעולם הוריי לא הרימו עליי יד, אבל גם כשזה לא קרה מעולם, תמיד "האופצייה הייתה על השולחן", כשאמא הייתה אומרת לך "חכה שאבא חוזר הביתה מהעבודה" ידעת שהלך עלייך, והוא רק היה צריך לתת לך מבט כועס, הייתה יראת כבוד.

כיום, שאבא יחזור מהעבודה מה יעשה? למה מי הוא? איזה סמכות יש להורה היום?

איזה סמכות? אתה רציני? ההורה זה מי שנותן לילד את כל המןתרות שלו, יש מאיפה לקזז.

בשפה הפסיכולוגית זה נקרא עונש שלילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גן זה לא גיל ההתבגרות.

איזה סמכות יש להורה היום

מן הסתם, ילד בן 4 זה לא ילד בן 14, אבל זה מתחיל מגיל צעיר.

אם תיכנע לקריזות של ילד בגיל 4, בגיל 14 תאכל קש, מה זה קש...

אם תגרום לילד בן 4 להבין שמילה של אמאבא זו מילה, הוא ילמד לכבד את ההורים, ואם תתמיד, זה ימשיך איתו הלאה.

ילדים קקה בני 4, שלהורים שלהם "אין כוח להתמודד עם הקריזות שלהם" הופכים להיות טינאייג'רים קקה, בד"כ.

ילדים בני 4 ששמים להם גבולות, לומדים שלא מקבלים תמיד מה שרוצים, ובגיל 14 הם לא יחשבו שמגיע להם הכל, בדיוק כמו שהוריהם לא חושבים ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...