Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז הגשמתי חלום וקניתי סיאט לאון (סיקור קטן ורושם ראשוני)

MrCola
שימו לב! השרשור הזה בן 1944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יחכים אותנו כבודו איפה הוא מקבל מעל 2.1% בחיסכון סולידי עם נזילות מיידית, אני אשמח להשקיע שם.

קרנות נאמנות 10/90

בסגנון הזה:

http://www.bizportal.co.il/mutualfunds/quote/performance/5115167

תשואה 10.34% ל5 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

א. זה קצת פחות מ-2.1% לשנה אבל זו כבר קטנוניות

ב. סולידי זה יחסי - אתה יכול להיות מופסד כמה שנים בכיף, ואז הנזילות היא תאורטית (כלומר ברור שזה נזיל, אבל כדי להשיג תשואה סבירה צריך לפעמים תקופת השקעה ארוכה)

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להיות במצב שהוצאת את כל הכסף על הרכב ונשארת עם חור בכיס.

נניח ואתה צריך כסף דחוף או המדינה נכנסה למשבר כלכלי, בבנק יתנו לך הלוואה לכל מטרה בריבית 5-10% לשנה.

עדיף להשאיר את הכסף, להשקיע במשהו מאוד סולידי אפילו אם זה בהפסד של חצי אחוז \ אחוז מהריבית של המימון לרכב,

אבל יש לך את הסכום הזה נזיל בכל רגע נתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה רבה לכולם!

מסכים שזה אפשרי לחסוך לרכב בעצמך וגם מסכים שזה מותרות ופינוק אבל, אם אפשר ועוד בריבית נמוכה אז למה לא?

לגבי הכפתור ווליום של הקליאו, דורון אתה צודק לגמרי שכחתי מהפרט הקטן הזה אז זו דוגמה לא מוצלחת במיוחדת!

לגבי הרשימה שלא חשבתי שתתעניינו בה כל כך - 70% מהרשימה היא מהעבודה ובעבודה אצלנו זה שונה מאשר חברת השכרה רגילה שרק מזיזים רכבים במגרש, אצלנו (נתב"ג) המגרש נמצא בטרמינל 1 והלקוחות משכירים בטרמינל 3 אז אנחנו מעלים רכבים לשם (6 ק"מ לכיוון) וגם מורידים משם רכבים שחזרו אז כן יצא לי לנהוג על כל רכב הרבה קילומטרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עברו 3 חודשים מאז שקניתי את האוטו וכבר תקלה, יוצא ממשמרת לילה, מנסה להניע את האוטו ו...כלום. מת המצבר המקורי שהגיע עם הרכב שהחזיק כמעט 5 שנים, הופתעתי שהוא מת ככה בפתאומיות ללא סימנים מקדימים, ההתנעה תמיד הייתה חזקה וחלקה. הרכב הניע עם כבלים\ בוסטרים מספר פעמים ונסע בסדר גמור כל הדרך אבל ברגע שמכבים אותו אי אפשר להניע ולא משנה כמה זמן משאירים אותו מונע, מת לגמרי ברמה שהקודן זה הדבר היחידי שעובד ואפילו אי אפשר לנעול את האוטו עם השלט. מפה לשם התחדשתי במצבר של בוש שמותאם ל-S&S, למרות שאחרי המקרה הזה אני שוקל להפסיק את השימוש במערכת הזו למען אריכות חיי המצבר, עלות המצבר היא 700 ש"ח.

הערה: ברור לגמרי שזו לא תקלה אלא בלאי טבעי אבל עדיין מבאס להתרגל לאוטו ולסמוך עליו ב-99% ואז בום הוא לא משתף פעולה.

עריכה אחרונה על ידי MrCola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה נראה לך שהמצבר מת בגלל שימוש במערכת ה S&S? נראה הגיוני שפשוט הגיע הזמן שלו למות עקב בלאי טבעי, לא רואה עדות לכך שהמערכת האיצה את המוות שלו, זה בערך הזמן שאמור להחזיק המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המצברים שמתו לי בשנים האחרונות נפטרו בפתאומיות בלי שום סימן מקדים. בכל מקרה, חמש שנים זה מכובד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכובד בהחלט, שלי בן 3 עם סימני גסיסה.

מה שכן, תמיד בואג אני לוחץ על הכפתור שמנתק את הסטרט סטופ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עברו 3 חודשים מאז שקניתי את האוטו וכבר תקלה, יוצא ממשמרת לילה, מנסה להניע את האוטו ו...כלום. מת המצבר המקורי שהגיע עם הרכב שהחזיק כמעט 5 שנים, הופתעתי שהוא מת ככה בפתאומיות ללא סימנים מקדימים, ההתנעה תמיד הייתה חזקה וחלקה. הרכב הניע עם כבלים\ בוסטרים מספר פעמים ונסע בסדר גמור כל הדרך אבל ברגע שמכבים אותו אי אפשר להניע ולא משנה כמה זמן משאירים אותו מונע, מת לגמרי ברמה שהקודן זה הדבר היחידי שעובד ואפילו אי אפשר לנעול את האוטו עם השלט. מפה לשם התחדשתי במצבר של בוש שמותאם ל-S&S, למרות שאחרי המקרה הזה אני שוקל להפסיק את השימוש במערכת הזו למען אריכות חיי המצבר, עלות המצבר היא 700 ש"ח.

הערה: ברור לגמרי שזו לא תקלה אלא בלאי טבעי אבל עדיין מבאס להתרגל לאוטו ולסמוך עליו ב-99% ואז בום הוא לא משתף פעולה.

"תקלה״.

מדהים שבכלל החזיק 5 שנים.

כולה מצבר.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש אחי וסע בדרכים טובות.

מקווה שאתה לא כמו השכן שלי שקנה FR וחושב שהוא נוהג על קופרה ואוהב לעשות איתה הרבה רעש למרות שמדובר בסך הכל בעוד משפחתית.

מאוד התרשמתי מהיסטוריית הרכבים שלך, מתי ואיך הספקת לנהוג על כל כך הרבה רכבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...