Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק אצבק-בדיקה

נתי אמסלם
שימו לב! השרשור הזה בן 1956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש להשקיע על הרכב כדי לישר קו.

תושבת מנוע, החלפת בוקסות משולשים וכיוןן פרונט לאחר מכן.

החלפת צמיגים.

מציע לקחת למוסך מומחה להונדה לבדיקת מכלול ההגה אם יש צורך בהחלפת רכיבים כלשהם, עניין שיכול להיות יקר.

סה"כ יש כמה אלפים להשקעה, מעבר לכך נראה סה"כ בסדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב אוטומטי אז כנראה מכון הבדיקה שתה מיץ אומץ- אין כמעט מכון בדיקה שמסמן את הגיר האוטומטי כתקין- לפחות לא בשנתון כזה- זה מוזר על גבול החשוד.

במבט שני לא סתם החשד- הבדיקה שהעלית למי שייכת, לך או שזו בדיקה מוזמנת של המוכר ? אם של המוכר,היא לא שווה גרוש/לירה וחובה לקחת לבדיקה משלך,יתכן שתמצא ממצאים אחרים לחלוטין דבר שמקבל משנה תוקף אם הרכב מועמד לרכישה ממגרש בנתניה כי אם כן,בדיקת המוסך/מכון הזו לא שווה ושום בדיקה בנתניה (פרט למכון האחים של שמעון ביסמוט) יכולה לשקף לך את מצבו האמיתי של הרכב אם כי דווקא במקרה המצורף בקישור שאתן,המכון הספציפי הזה דווקא היה בסדר והשופטת חייבה רק את הסוחר בתשלום ופטרה את מכון הבדיקה מתשלום פיצוי ללקוחה.

https://www.ruling.co.il/%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%98-%D7%9C%D7%AA%D7%91%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%AA-%D7%A7%D7%98%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%A0%D7%AA%D7%A0%D7%99%D7%94-%D7%AA%22%D7%A7-14892-09-17_5ef54508-69bc-456f-804f-73f0f3edd7df

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב אוטומטי אז כנראה מכון הבדיקה שתה מיץ אומץ- אין כמעט מכון בדיקה שמסמן את הגיר האוטומטי כתקין- לפחות לא בשנתון כזה- זה מוזר על גבול החשוד.

רק שתדע שלקחתי כמה רכבים לבדיקה בחודש האחרון ויצא שרשום תקין

בנוסף הרכב מטופל בהונדה ויש ספר טיפולים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב בן 8 בדיקה בסדר, קח הצעת מחיר למשולשים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה

אני ועוד בחור רצינו לקנות את הרכב שמדובר פה

הבחור השני הקדים אותי היום ולקח את הרכב לבדיקה וכנראה נבהל למרות שהלכו למוסך של הונדה ואמרו לו שזה שטויות

בעל הרכב קנה ממנו את הטופס בדיקה ב250 שקל

ושלח לי!

זה לא סוחר רכבים ולא בדיקה של סוכנות!

בן אדם פרטי לחלוטין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה מריח לא כמו סוחר, אלא כמו אבי אבות הסוחרים , אלא אם ע"י תעודה מזהה תצליח לאמת,שהמוכר הוא בעלי הרכב ולא הרכב רשום על הבת שלי/ דודה שלי..

אתה יודע מה,הרכב מטופל במורשה ואתה יכול לאמת קמ סבבה.

אם זה סוחר, את הרכב לא הייתי בודק בנתניה למעט מכון האחים וחבל שאחרי כל כך הרבה שרשורי זוועה, לא לומדים מטעויות.

אם הסוחר לא מסכים לבדוק במכון האחים או מחוץ לנתניה יש לו מה להסתיר וזה לא לטובתך.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...