Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביואיק לה קרוס 2011 או קאדילאק CTS 2010 עד 60K

Stas Butenko
שימו לב! השרשור הזה בן 1934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם :)

אני מחפש רכב שקיימים בו הדברים הבאים :

*הרכב בצורת סדאן ולא רכב בלי "תחת" כגון הגולף או איביזה (אפשר 2 דלתות במקום 4)

*רכב אם לפחות 240 כוחות סוס (לא משנה לי טורבו או דיזל)

*מחפש רכב משנת 2010 +

בנתיים שמתי עין על ה באויק לה קרוס 2011 או הקאדילאק CTS 2010

ואשמח לשמוע תגובות לגבי שני הרכבים הנהל או רכבים אחרים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לקאדילאק - יש ל-CTS דגם קופה עם 2 דלתות ענק, ככל הידוע לי יש בודדות שכאלה אז בהצלחה למצוא.

לדגם הרגיל יש 2 גרסאות די דומות עם הבדל מנוע: 3.6 או 3.0.

לצערי אני לא מכיר מספיק את הרכב הזה בשימוש לטווח ארוך אז לא יודע להעיד על אמינות, חבריי בארה"ב טוענים שבשנים האלה המותג כולו הראה אמינות בעייתית.

הלה-קרוס - רכב מוצלח מאוד לטעמי, בעיקר עם המנוע 3.6 המפלצתי שלו, בטיפול לפי הספר הוא מראה אמינות טובה.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מגדיר את המנוע 3.6 של הביואיק מפלצתי, ביחס לV6 אחרים הוא די רגוע.

נסה לחפש אינפיניטי G37 מודל 09-11, הן אמינות, מאובזרות וחזקות מאוד.

מנוע ה3.7 שלהן מפיק 320 כ"ס.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להגדיר מנוע שנותן 300 כ"ס כרגוע אבל לחלוטין מקבל את העובדה שהאינפיניטי חזקה יותר.

לטעמי האינפיניטי לא נוחה, היא יותר מכויילת לביצועים מאשר הרכבי "ספינה" כמו הלה-קרוס.

מה שכן, הבהרה לטעות אפשרית מצידי - המנוע 3.6 לא קיים בלה-קרוס משנתון 2009 וחלקית ב-2010.

ניתן לזהות את המנוע החדש כ-303 כ"ס.

קודם לכן היה את ה-3.0 שהוא חלש יותר (אך עדיין מעל 240 כ"ס).

עריכה אחרונה על ידי shaharper

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא של חבר החזיק הרבה שנים (מתוכם לא מעט הוא ניסה למכור ללא הצלחה) להקרוס,

הוא דיווח על אמינות נאותה אבל טיפולים יקרים מאוד במוסכים מורשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמדובר ברכבים אמריקאיים אין כמעט חשיבות למספר יבש של כ"ס. רכבים אלה מתנהלים בדרך כלל בסל"ד נמוך המגובה במומנט בריא, לצורך תחושת חוסר מאמץ.

בנוסף - מנוע 6 צילינדר יהיה נעים ו"עגול" בהרבה ממנוע 4 צילינדר + טורבו.

כ"ס זה לא הכל, נתון המכסימום מושג בסל"ד גבוה מאד - שממילא אינו שימושי ברכבים אמריקאיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא במקרה של הלה-קרוס, מנוע ה-V6 מגיע לשיא המומנט ב-5200 סל"ד אז הוא לא בעל אופי אמריקאי קלאסי.

לחמי יש כזאת 2010 - עבר איתה כ-220,000 ק"מ ובסך הכל האמינות סבירה. הגיר האוט' סובל מרגישות של יחידת הבקרה האלקטרו-הידראולית והצורך להחליף יחידה כזאת יצוץ באזור ה-150K ק"מ, אך זה תלוי שימוש. רכב שבילה את רב חייו בתוואי עירוני, סביר להניח שיצריך החלפה מוקדם יותר.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים כאלה כבדים מחייבים מנוע גדול כדי באמת להנות ולנסוע כמו שצריך, יש לך אופציות זולןת יותר וגם מטורתות שיסעו לא פחות טוב.

מאליבו 2013 טורבו, מהירה בקו ישר, מונדאו טורבו עם תוכנה מגרדת 252 בגלגל ויורדת ומספרים של 6.2-6.7 נמדדו למאה כבר על מספר רכבים, אינסיגניה עם תוכנה גם מדברת בסביבות 300 כח במנוע. יש אופציות ויש לך גם תקציב..

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם על הבאויק עם המנוע 3.0 שמניב 255 כוחות סוס ?

במחיר שבה היא נמכרת (אני מניח נמוך), היא מהווה תמורה לא רעה בכלל. נוחות הנסיעה גבוהה מאד וגם התנהגות הכביש ברמה טובה יחסית לאמריקאית (השלדה שלה מבוססת על זאת של האופל אינסיגניה דור קודם). הביצועים נחמדים וצריכת הדלק כ-8.5 ק"מ/ל' (לגרסת ה-V6).

בגרסת ה-V6 מגיעים מושבי עור עם כיוון חשמלי (נוחים מאד). איכות החומרים לא אחידה אך איכות הבנייה וההרכבה טובה מאד (ברכב של חמי אין שום קרקושים לאחר יותר מ-8 שנים ו-220K ק"מ).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...