Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 5 מול טויוטה ורסו

Eyalpe
שימו לב! השרשור הזה בן 1960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

מתכנן לקנות בקרוב רכב 7 מקומות.

מבדיקה ראשונית, נשארתי עם המאזדה והטויוטה (אוטומטיות) שנתון בערך 2013 , משהו כמו 60k.

מישהו יכול לעזור עם יתרונות וחסרונות קצת?

בנוסף לא הצלחתי להבין מהי צריכת הדלק בפועל שלהם, שזה נתון שהוא חשוב לי.

בפועל אני רואה בכביש הרבה יותר את המאזדה 5 מאשר את הטויוטה, זה רק בגלל המחיר או שיש דברים שפספסתי?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה מאזדה בולעת ליטר דלק לכל 9-11 ק"מ תלוי באופי הנהיגה והמזגן. בכל פרמטר עדיפה על הטיוטה. מעט גדולה יותר, דלתות הזזה, מזגן מפוצל מאחור ואמינה כמו רועה גרמני.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי ורסו 2013.

הורסו רחב יותר מהמאזדה כך שמקבלים בספסל האמצעי 3 מקומות אמיתיים מול 2.5 מקומות במאזדה.

באורך, המאזדה ארוכה יותר ב-12 ס"מ מהורסו אבל תא המטען (שבשניהם כמעט לא קיים) הוא באותו גודל (158 ליטר במאזדה 155 בורסו).

בורסו ניתן להזיז כל מושב בנפרד אחורה \ קדימה ולהרוויח כך יותר מקום.

הורסו מגיע עם מוטות נשיאה מובנים בגג.

אני הוצאתי מהוורסו 1 ל-8 בנסיעה עירונית ו- 1 ל-12 בבין עירונית (בכל המקרים נסיעה נורמלית בלי נסיון לחסוך)

אחי עם מאזדה 5 טוען שיוצא לו בנסיעה עירונית 1 ל-6.

המזגן בוורסו מקרר טוב אבל יש בעיה, בזמן שהשמש קורנת על הדשבורד, משהו בזוויות מפנה את החום אל הנהג ואז בעמדת הנהג לא כ"כ מרגישים את המזגן.

בשני המקרים מדובר ברכבים אמינים מאוד וללא תקלות ידועות.

שים לב שהורסו שודרגה בשנת 2013 ואם יש באפשרותך, פחות מומלץ ללכת על השנתונים הקודמים.

תוכל לחפש באתר את מה שכתבתי בזמנו באריכות על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם קודמי שהמושב האמצעי לא ראוי... מצד שני אני לא חושב שה 5 צרה יותר, פשוט חלוקת המושבים היא שונה (לטוב ולרע)

את המושב האמצעי אפשר גם לקפל ולקבל 6 מושבים ומעבר מרכזי או משענת יד.

גם ב 5 המושבים נעים על ציר ומאפשרים גמישות מסויימת.

בגלל שהטויוטה קצרה יותר השורה האחורית בעיני בלתי נסבלת. (זה לא שהיא הרבה יותר טובה ב 5 אבל בכל זאת)

דלת ההזזה היא פלוס ענק אבל מצד שני היא מאוד מסוכנת לילדים קטנים - אצלי ב 5 היא חשמלית וזה מאוד בטיחותי בניגוד לדלת הלא חשמלית.

הנדירות של הטויוטה הוא חיסרון בחלקי חילוף משומשים מפירוק אם נדרש... ל 5 אין בעיה להשיג

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...