Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פנדה 06 החלפת משאבת מים וטיימינג

guy858
שימו לב! השרשור הזה בן 1962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

פיאט פנדה 2006

התחילה להתחמם והבחנתי בנזילה של מים. לקחתי למוסכניק שלי. אמר שצריך החלפת משאבת מים שהיא הלכה. ועל הדרך מחליפים רצועת טיימינג במידה והיא ישנה, מותחנים ואיזה פקק שמחליפים כבר כל הדרך כי זה באמת בערכה.

בקיצור משאבת מים, חגורת טיימינג, מותחנים ופקק כלשהו. ידוע לי שצריך להחליף טיימינג בקרוב אמרו לי בעבר .

נתן הצעת מחיר 900 שקל כולל הכל.

האם זה מחיר סביר?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי guy858

הכביש הוא כמו בדיקת אק"ג אם זה קו ישר אתה מת -------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיט סט רצועת תזמון עם מותחן ומשאבת מים מחברות טובות עולה גג 500-600 שקל לרכב הזה.

מחיר סביר אבל כדי לבדוק מה איכות החלקים.

חושב מאוד למלא נוזל קירור של פרפלו(שלא יקר בכלל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק אם במחיר שכזה החלפים שישימו איכותיים. תבדוק טוב זה לא חלקים שמחליפים בטווחי זמן קצרים אלא אחת לכמה שנים וחבל שהחלפים לא יהיו איכותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...