Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קוד תקלה: PO734 GEAR 4 INCORRECT RATIO בקיה ריו 2008 אוטומט 1400 5 דלתות

yonatanalman
שימו לב! השרשור הזה בן 1963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב אימי חזרה הערב וסיפרה לי שחוותה נסיעה בילתי רגילה, בדרך הביתה מפתח תקווה לבן שמן.

היא תיארה סמפטום של אי שילוב הילוך סופי, אני לקחתי את הרכב לסיבוב 10 דקות אחרי שכבה ולא הבחנתי בשום דבר.

בדקתי את מפלס וצבע השמן גיר- והמפלס ממש על הMAX של הקו החם וצבעו אינו שחור.

חיברתי את הרכב אחרי נסיעה קצרה בה הגיר עבד היטב בשילוב כל ההילוכים לסורק OBD וזה הקוד שהתקבל.

אימי אמרה שלא נדלקה לה נורה בנסיעה אך כן מצאתי קוד תקלה.

מה אתם ממליצים ? כיצד להמשיך? אני לא חוויתי תקלה או ספמטומים של הקוד הנל.

לבצע רענון חלקי של שמן הגיר? SP3? דקסטרון 3?

מה דעתכם?

הרכב הזה בבעלותינו כ5-6 שנים ועבר כ3-5 החלפות חלקיות של שמן גיר.

עריכה אחרונה על ידי yonatanalman
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...